PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp sorunu...

Kubilayy
10/06/2012, 16:46
Arkadaşlar aracım bir süre önce sabah marsa bastıgımda teyp ekranında phone yazısını gordum nasıl yani dedim telefon baglantısımı var sonra butun tuslarına bastım ama yok tepki yok sadece mute dısında muteye bastıgımda mute yazıyor tekrar bastıgımda phone yazısı geri geliyordu kontagı defalarca acıp kapamam işe yaramadı. daha sonra ogun ilgilenemedim ve bi sonraki gun aracı calıstırdıgımda phone yazısı gitmiş ve teyp mukemmel bi şekilde calısıyordu. 2 3 ayda bu bole gitti
ama son gunlerde bu yazı tamamen mesken tutmus durumda cok nadir teyp kendine geliyor onun dısında arabam cok sessiz bi hal aldı ve artık bu can sıkıcı.
forumda veya googleda buna benzer bi sorun veya konu bulamadım daha once boyle birsey yasıyan arkadaslar olduysa yardım etmelerini rica ederim...

tayfux
10/06/2012, 18:31
hocam aracın kullanım klavuzunu incelediniz mi? eğer öyle bir özellik varsa zaten söyler..

Kubilayy
10/06/2012, 22:37
öyle bir özellik oldugunu zannetmiyorum olsa zaten bu gune kadar bu forumdan elbet bi kişi cozerdi :) bir derdi var ama nedir bilemedim..

mix
10/06/2012, 23:44
çok ilginç