PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam kolu

mrtutum
08/06/2012, 20:30
Aracımın sağ arka cam koılu boşa dönüyor arkadaşlar cam açık kaldı ne yapmalıyım sizce ?

M@GIC
08/06/2012, 22:41
puntolarda kronik sorun çelik halat kopmuş. araç garantiliyse servise giderseniz ücretsiz değiştirirler.

garanti geçmişse sanayine gittiğinde abi hoş geldin her hafta bi tane geliyor diyor ve camın arasına sıkışan 50 kağıdını alıyor :)

Gece arabayı duvar dibine çekersin ve camı içeriden kağıt bantla içeriden bantlarsan gece kendiliğinden düşmesi engellersin

matadorcuk
08/06/2012, 23:45
Benım arka sag cam acılıyor ama kapanmıyor.Bosa da donmuyor ne olacak bılmıyorum.

mrtutum
09/06/2012, 02:03
puntolarda kronik sorun çelik halat kopmuş. araç garantiliyse servise giderseniz ücretsiz değiştirirler.

garanti geçmişse sanayine gittiğinde abi hoş geldin her hafta bi tane geliyor diyor ve camın arasına sıkışan 50 kağıdını alıyor :)

Gece arabayı duvar dibine çekersin ve camı içeriden kağıt bantla içeriden bantlarsan gece kendiliğinden düşmesi engellersin

Allahtan garantili bize servis yolu gözüktü :)

Bolu_Beyi
18/06/2012, 01:24
Konuyu okudum 2 gün sonra başıma geldi :S Bu arka kapıların kronik sorunları kahrediyor beni arkadaş (Cam açma kolu, Kapı açma kolları, gacırtı) Ulan satıp 3 kapı alasım geliyor :) Sağ arka cam açılmıyor fakat kapanıyor şıngır şıngırda ses gelmeye başladı sanırım halat koptu. Servis fiyatı ne kadar tutuyor bilen varmı :S

Porque
18/06/2012, 03:51
Benim de sol arka cam açılmıyordu. Sanayiye gidip yaptırdım. Makaraya sarılı olan tel çürümüştü benimkinde...

matadorcuk
18/06/2012, 08:33
aynı sorun zamanla celık halat eskıyıp kopabılıyor,benım su an saag arka cam telı kopuk.