PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbag Kısmı Kabarmaya başladı.

fuatcosar
06/06/2012, 21:40
Arkdaşlar aracım Punto evo. Son günlerde arcın yolcu airbag i yerinde hafiften bir kabarma farkettim. çok bariz belli değil ama airbag in olduğu kısım sanki hafiften köşeli gibi durmaya başladı. acaba orjinal hali bumudur. böyle bir sorunla karşılaşan oldumu. yadım ederseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

lionT-JET
06/06/2012, 22:07
benim eski 2008 olan aracimda sol koseden dogru ufak bir cizgi seklinde belirmeye baslamisti.servise getirdim.fotograflayip tofas'a gonderdiler ve garantiden torpidonun ust kismini komple degistirdiler.

rbcn
06/06/2012, 23:49
Benim aractada var 2008 ama garantisi bitmis durumda fiati aradim servise gosterop sonra bizi arayin dediler zaman bulup gosteremedim

Ziyaretci037
07/06/2012, 00:33
Çok merak ettim varsa bi fotoğraf koyabilirmisiniz?

fuatcosar
07/06/2012, 00:34
fotoda çok belli olurmu bilmiyorum ama yarın koymaya çalışırım.

ayaman
07/06/2012, 10:16
Arkdaşlar aracım Punto evo. Son günlerde arcın yolcu airbag i yerinde hafiften bir kabarma farkettim. çok bariz belli değil ama airbag in olduğu kısım sanki hafiften köşeli gibi durmaya başladı. acaba orjinal hali bumudur. böyle bir sorunla karşılaşan oldumu. yadım ederseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.
evet daha önce forumda bir arkadaşlınki de seninki gibi olmuştu serviste gidip direksiyonu değişmişlerdi ücretsiz imalat hatası