PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul EGR iptali-manifolt ve boğaz kelebeği temizleme

VHDG
04/06/2012, 22:25
arkadaşlar bu boğaz kelebeği temizletmenin faydalı bişey olduğunu duydum..bugün bi tamirciye uğradım ve temizleyelim dedim.usta senin araban dizel hava akışmetresi var bunlara olmuyo falan filan gibi bişeyler söyledi bende üstelemedim..acaba istanbul avrupa yakasında bu üçünü birden yaptırabileceğim ve ayrıca hava filtre kazanım kırık ve ses yapıyo,bundan bulabileceğim bi yer var mı (uygun fiyata) cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

effect1903
04/06/2012, 22:41
Kardeşim cevizlibağ ero servis erhan ustamız var oraya git foruma özel indirimde yapar, güleryüzlüdür kendisi, istediğin işlemleri uygun fiyata yaptırırsın...

VHDG
04/06/2012, 22:52
Kardeşim cevizlibağ ero servis erhan ustamız var oraya git foruma özel indirimde yapar, güleryüzlüdür kendisi, istediğin işlemleri uygun fiyata yaptırırsın...
hepsini birden yapar dimi? bide tam olarak neresinde cevizlibağın?

effect1903
04/06/2012, 23:00
ERO SERVİS
Adres : Akınsal Sanayi Sitesi D Blok No.26 Cevizlibağ
Tel.0212 482 53 56

Forumda ben dahil birçok arkadaşın arabasına bakım yapmıştır, istediğin işlemlerin hepsini uygun fiyata yapar. Bir ara bende uğrayacağım yanına müsait bir zamanda.

VHDG
04/06/2012, 23:18
ERO SERVİS
Adres : Akınsal Sanayi Sitesi D Blok No.26 Cevizlibağ
Tel.0212 482 53 56

Forumda ben dahil birçok arkadaşın arabasına bakım yapmıştır, istediğin işlemlerin hepsini uygun fiyata yapar. Bir ara bende uğrayacağım yanına müsait bir zamanda.
yarın uğriym o zaman bakalım..teşekkürler