PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Katile Sayın, Teröriste Gerilla Ser!!

Budweiser
21/05/2012, 20:18
Yeni yasaya göre artık Terörist başı bebek katili Abdullah Öcalana "Sayın", bu caninin katilliğini yapan teröristlere de Gerilla demek artık ser! Daha önce bu suçtan dolayı yargılanan bdp vekillerinin davasıda düşmüş durumda. Kanım dondu bu artık Katilin imralıdan çıkışının alıştırmasıdır. 23 yaşımdayım ailem bu yaşıma kadar Atatürk sevgisinide, Müslümanlığıda, Her Dine her inanca saygıyıda, insan ayırmamayıda öğrettiler benimsettiler ama artık dayanamıyorum. Bunun sorumlusu ne hükümet ne başkası kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşayan Türk Vatandaşıdır!! Çocuk olmama rağmen o gazete başlıklarını resimleri daha dün gibi hatırlıyorum. Annesinin kucağında ölmüş bebekler aileler katledilmiş hayvanlar yakılmış köyler basılmış okulllar kaçırılan askerler öğretmenler doktorlar. Bu ülkede herşey yanlış gitti, sağcınıda vurdular solcusunuda alevisinide sünnisinide kürdünüde türkünüde kuzeydeki lazınıda trakyasındaki arnavutunu çerkesinide. Bu ülke topraklarının üzerinde yaşayan insana çektirilen eziyet hiç bitmedi. Gerilla topraklarını işgal edenlere karşı halkını, toprağını savunana denir. Beşikteki çocuğu öldüren hayvanlarını yakan öğretmenini doktorunu vurana değil. Bebek katiline sayın denmez cani denir. Sinirimden kapattım televizyonu. Artık dayanamıyorum olan bitenleri gözucuyla takip eden Türk insanına artık o kadar sindirilmişki toplum kendi evladını düşünmez hale gelmiş bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafa yapısındalar yazık çok üzülüyorum. Çok şükür ailem haksızlığa boyun eğmemeyi, adaletli hakkaniyetli davranmayı öğretmiş bana. Başbakanımız sayın Erdoğan Pakistan meclis ziyaretindeki konuşmasının başında çektiği o Besmeleyi kendi meclisimizdede düstur edinsede burnumuz b*ktan çıksa. Pakistan Meclisinin açılışında çektiğin besmelenin yarısı kadar müslüman olamadın Türkiyede sayın başbakan.

Aşırı görüşler olmadığı sürece herkesin görüşüne saygım sonsuzdur yorum yazacaksanız kırıcı olmamaya çalışın lütfen. Üzüntümü dile getirmeye çalıştım nacizane. Hani diyorlar ya bu ülkeye bir Atatürk lazım diye; bu ülkeye 1 değil 100 Atatürk gelse Türk insanının zihniyeti değişmediği sürece bu böyle gider.

acRep
21/05/2012, 20:46
Söylenecek çok şey var da bunun üzerine kısaca " Al benden de O Kadar.. "

cemal arslan
21/05/2012, 21:35
merak etmeyin...yakında karayılanda meclise girecek...

kanunlar böyle olduğu sürece...herşey olur...

hapistekileri hanki mantıkla aday gösteriyorlarsa....sonucunada katlanacağız...