PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20 mayıs 2012 tarihi itibariyle Sanal Dükkan geçici olarak askıya alınacak. Bilginize

cemal arslan
18/05/2012, 23:31
Arkadaşlar

aslında bu kararı almayı hiç istemiyordum hatta banner bile yayınlayacaktım ancak daha önemli yatırımlarımız var bütçemizi oraya kaydırmak zorundayız.

ancak ilk fırsatta...tekrar sanal dükkana ve de bannere devam edeceğiz...kimsenin aklına başka şeyler gelmesin...bu forum benim için gerçekten özel...kardeş gibiyiz aile gibiyiz...

sizden ricam...

özelden yada topicten chip konusunda bana bir şey yazmayın...
ne yönetimi ne de beni zor durumda bırakmayın...

bana soracaklarınızı cml_arslan@hotmail.com adresine mail atın...

zaten yeterince yazıldı çizildi...arkadaşlarda sizlere yardımcı olacaklardır.

1 yılda...sanırım kendimizi ispat ettik...kalbinizde gönlünüzde aklınızda iyi bir yer edindik...

Allaha çok şükür...bu forumda aracına chip yaptıran bir üye ile en ufak bir sorun yaşamadık...kimseye yalan söylemedik olanı söyledik olmayanı söylemedik...yüzümüzün akıyla 1 seneyi tamamladık...

1 yılda kaç araç yaptık inanın bilmiyorum...kara kaplı deftere bakmam lazım... :)
ancak misal...20 araç yaptıysak...0 geri dönüş 0 iptal 0 sorun....

sadece ayberk'in tjeti beklentiyi karşılamadı...

bursada adanada ankarada antalyada istanbulda yaptığım tjetlerde...en ufak bir sorun ve memnuniyetsizlik yok....

foruma elbette takılmaya devam edeceğim...bir yere gitmiyorum...ancak ticari anlamda sorulan sorulara yazılara cevap vermeyeceğim...bilginiz olsun...