PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı hoparlörleri değişimi

matadorcuk
18/05/2012, 07:43
selam arkadaslar,dun aksam zor zahmet kapı hoparlorlerımı soktum,o percınler omrumu yedı.sonra elımdekı hoparlorlerı takmaya calıstım ama olmadı.hoparlorun altına ahsap halka koymaya calıstım oda olmadı.bu halkaları tutturmak ıcın ılla kapı sacını delmekmı gerekıyor?yoksa baska bı seklı varmı?yardım edın aksa cınnet gecırecektım:)bı araba tesısatımı baglarken bu kadar zorlanacagımı hıc tahmın etmemıstım.saygılar

Yagmuradam
18/05/2012, 10:27
Geömiş olsun. Genelde aynı ölçüde hoparlörler araçlara uyar. Sizin araç hakkında bilgim yok ama Youtube vb yerlerde değişim videosu bakmak faydanıza olacaktır.

siyahinci83
18/05/2012, 10:28
Benim bildigim kapı sacını delmek zorundasınız başka türlü olmuyor

DarknessFall
18/05/2012, 10:36
aldığınız hoparlörler kaç cm lik ? aracın orjinal hoparlörlerini feda edip onların orjinal plastik aksamına tutturdu benim usta orjinal kadar güzel oldu , bilgine.

matadorcuk
18/05/2012, 22:46
aldığınız hoparlörler kaç cm lik ? aracın orjinal hoparlörlerini feda edip onların orjinal plastik aksamına tutturdu benim usta orjinal kadar güzel oldu , bilgine.

Hoparlerler 16cm JBL comp.sistem.Orjinallerede kıyamam satarken sıstemımı sokup orjınallerı takıyorum.En son aklıma gelen orjınal hoparlorlerın cervesı seklınde mdj kesıp oncekı delıklerınden somunlu cıvata atıp jbllerı ona oturtmak.Bıraz ugratıracak

maskot87
05/10/2016, 12:51
kapıya hoparlör yapmak zahmetli iş malesef :(

ulas_evo
05/10/2016, 15:29
adaptörleri var tahta kesmek yerine onları kullanabilirsiniz. grande punto speaker adaptor diye google da aratın karşınıza çıkar ben onlardan kullanmıştım çok rahat olmuştu montajım.

arenas
05/10/2016, 15:37
Mdf cilerde çerçeve kestirebilirsiniz,aldığınız hoparlörün kutusunda temsili çizimi vardır zaten ölçü olarak.çiftine 10-20₺ bişi alırlar.

Sent from my iPhone using