PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antifrizde Yağ :(

hkngp
17/05/2012, 15:58
Arkadaşlar bu gün aracın yağ bakımı gelmişti ustaya götürdüm ve yağını değiştirdim. bir de antifirizine bakayım dedim. antifiriz suyunda yağ vardı. moralim çok bozuldu. ustaya sordum nedir ne değildir diye. ya yağ soğutucusundan bulaşmıştır yada silindir kapağı çatlamış olabilir dedi. sizce hangisi olabilir? usta bu kronik bir sorun dedi ama bnde pek bilmediğim için bişi diyemedim. sizce daha önce böle bi sorun yaşayan varmıdır? ortalama 400 civarı bi masrafı çıkar dedi. eğer bi çözüm bulamazsam aracı satma yoluna gidicem yoksa uğraşamıcam bununla. lütfen bi yardımcı olun....

Kablonet
17/05/2012, 16:02
Hocam bunun icin arac mi satilir yahu benim aracta hep bi sikinti var ama onlarla ugrasmak bile zevkli bence.

hkngp
17/05/2012, 16:05
hocam motor silindir kapağı dedi masraf ort. 2000 dedi sence satılır mı?

Kablonet
17/05/2012, 16:10
Cikmacilara bi gozatin derim bunu satip yine arac almayacak misiniz sonucta? alan kisi de bunu yaptirip kullanacak fiyat kirdirmak isteyecektir karar sizin tabi.

hkngp
17/05/2012, 16:20
aldığım fiyatın 3 aşşağı 5 yukarı aynısına vericem. bende yeni aldım biraz daha dolaşıp fiyat edincem bakalım umarım fazla masraf çıkarmaz yoksa satma gibi bi niyetim yok seviyorum arabamı