PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şehirdışından Araç Almak Ve Yolda Kaza Durumu İçin Kasko+Sigorta

BabyShee
16/05/2012, 18:01
Bir Şeyi Çok Merak Ettim Daha Önce Söylendimi Bilmiyorum Ama Ben Bulamadım

Şimdi Şehirdışından Bir Araç Alıcaz Tabi Plaka Değişikligide Olucak Yolda Gelirken

Kaza Bela Durumu İçin Araca Kasko+Sigorta Yapılıyormu

Yapılırsa Her Yerde Geçerli Oluyormu Yoksa Geçici Yaptırıp Gelince Yeniden mi Yaptırıyoruz...

Vericeğiniz Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkürlerimi Sunarım....

_FeRDi_
16/05/2012, 18:03
En son arkadaşım istanbuldan 0 km araç aldığında plakasını adamın kütüğü bandırma olduğu için bandırma olarak verdiler. araç bandırma şartlarına göre kaskolandı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı. İstanbul plaka yapacağın için o şartlarda kaskolanacaktır araç ve sıkıntı yaşamazsın kanımca.

BabyShee
16/05/2012, 18:06
Şimdi Plaka İstanbulda Değişcegi İçin Plaka Bilinmeyecek Motor Ve Şasi Numarasına Göre Yaptırsak İstanbuldada Geçerli Oluyor Dimi Yada Plakayı Degiştirince Kaskoya O Firmanın Acentesinden Plaka İşlettirsek Aslında Hepsini İstanbulda Yapmak İsterim Ama Kafamı Kurcalayan Yolda Kaza Olursa...

Ziyaretçi034
16/05/2012, 18:24
aracı üzerinize aldığınızda kasko ve sigortasını yaptırırsınız, istanbula gelip bilgileriniz değiştiğinde sigorta yaptığınız acente ile iletişime geçip bilgilerinizi (plaka v.s.) değiştirirsiniz. poliçede her türlü güncelleme yapılıyor ama aracı konyadan alıp daha sonra istanbula transfer ettiğinizde arada oluşan farkı sizden tahsil edeceklerdir.

takres
16/05/2012, 18:27
2. el ise aracın eski sigortası 15 gün devam ediyor diye biliyorum...