PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekirdağ uçmakdere yamaç paraşütü

Ziyaretci040
14/05/2012, 14:18
Merhaba Arkadaşlar,
Ben ve eşimin kuzeni hafta sonları yamaç paraşütü yapmak için Tekirdağ tarafına gidiyoruz.Uzman pilotlar kontrolü altında 650mt. yükseklikten uçuş gerçekleşiyor ve hava şartlarına göre havada kalma süreleri değişiyor , iniş deniz kıyısına oluyor.Daha sonrasında mangal keyfi falan mükemmel bi ortam var.Katılmak istiyen arkadaşlar varsa lütfen buraya yazsınlar gerçekten çok keyif alacağınız birşey diye düşünüyorum.Ücretide öyle abartılacak birşey değil.
Katılmak istiyen arkadaşlar yazabilir....

34ozkankurtuldu34
14/05/2012, 17:13
Çılgınlıgı severim ama mangalın yanında da bişeyler olmalı yani :)

Ziyaretci040
14/05/2012, 17:14
Herşey sana kalmış abi yak mangalı aç karafakiyi devam :) Ben altın seri kullanıyorum kayınbiraderden ötürü free shoptan alıyor.

34ozkankurtuldu34
14/05/2012, 17:20
Burak Kayınbirader altın serisini çiftlesin kısmet diyelim bakalım orgaize olursa bu iş dahada keyifli olur gibime geliyor...

Ziyaretci040
14/05/2012, 17:28
Abi Fethiye babadağından uçtum ilk 1960mt. 26 dk falan sürdü kısaydı yani.2. olarak eşimin kuzeni tekirdağdan uçurdu yaklaşık 12 dk falan sürdü.Her anı her saniyesi bi başka güzel adrenalinden hoşlanıyorsan mükemmel bir deneyim.Hızlı araba kullanmak ne bilim aklına ne gelirse ama hayatta herkesin 1 kere denemesi gereken birşey :) Katılım gerçekleşirse şöyle 10kişi falan bi hafta sonu ayarlayıp 2 araba yada bi servis arabası kiralanıp gidilebilir. :) İster havada kendini videoya çek istersen onların çektiğini satın al. İleride çoluk çocuğa izlet :) Benim var izliyorum arada :)

umit
15/05/2012, 00:12
oy oy oy en sevdiğim adrenalin ama hiç uçmadım çok tırrrrsıyorum :) uçmakdereye birkaç kez gittim yapan bir arkadaşım var çağırdı gidemedim geçen yaz babadağ da son anda vaz geçtim bu yaz şöyle haziran ortası temmuz başı gibi gidilebilir paraşüte ayık kafa binemezsek mangal + altın sarı serisi bu sorunu çözecektir :D

Ziyaretci040
15/05/2012, 08:06
oy oy oy en sevdiğim adrenalin ama hiç uçmadım çok tırrrrsıyorum :) uçmakdereye birkaç kez gittim yapan bir arkadaşım var çağırdı gidemedim geçen yaz babadağ da son anda vaz geçtim bu yaz şöyle haziran ortası temmuz başı gibi gidilebilir paraşüte ayık kafa binemezsek mangal + altın sarı serisi bu sorunu çözecektir :D
Mangal + rakı indikten sonra ödül olarak düşünebilirsiniz :) Daha etkili olucaktır.

punt0
15/05/2012, 11:45
özkan vallahi o kafayla senin nereye inecegin belli olmaz saga sola haber verin abi :))

umit
15/05/2012, 14:41
özkan vallahi o kafayla senin nereye inecegin belli olmaz saga sola haber verin abi :))

:D:D:D usta o kafayla bi uçarsa daha inemez,

uçmakdereden başlar hoşköy e kadar gider valla:-)

yada ganos dağına girer :clapping:

Ziyaretci040
15/05/2012, 17:15
:D:D:D usta o kafayla bi uçarsa daha inemez,

uçmakdereden başlar hoşköy e kadar gider valla:-)

yada ganos dağına girer :clapping:

Kafa ne kadar iyi olursa olsun ya bu iş gerçekten cesaret meselesi , bende ilk çıktığımda vazgeçtim ayıptır söylemesi , eğitimine tam başladım tek uçabilmek için ama çocuk ufak olduğu için bırakmak zorunda kaldım.Bu sene büyüdü seneye baharda başlayıp kısmetse yaza pilot olmayı planlıyorum.Kısmet yaşıyacaz ve görücez.Bir kere yapıp hoşuna giden bırakamaz iddaa ediyorum :evet::sorcerer:

MRgarage
15/05/2012, 18:09
Burak özkanla konuşurum uygun tarih ve zamanda birlikte bir organizasyon yaparız hep beraber gideriz malum bu ara işler yogun ama aklımda özkanla konuşacagım..

Ziyaretci040
16/05/2012, 08:25
Gidelim tabi.Bu ayın 28'inden sonra her zaman olur , öncesinde Antakya'ya gidicez biz festivaller var çünkü.

Ziyaretci036
16/05/2012, 08:30
yapalım bir organizasyon.

Ziyaretci040
16/05/2012, 09:46
inş. :)

erdiyilmaz
16/05/2012, 09:49
forum uyelerimizden rahmetle andigimiz serdar abimiz vardi, o da cok seviyordu yamac parastunu, gecen yaz parasurtle kaza gecirip vefat etti. cok tehlikeli bir spor sakasi yok

Ziyaretci040
16/05/2012, 10:34
forum uyelerimizden rahmetle andigimiz serdar abimiz vardi, o da cok seviyordu yamac parastunu, gecen yaz parasurtle kaza gecirip vefat etti. cok tehlikeli bir spor sakasi yok
Kesinlikle haklılık payı var , tehlike herşeyde var ama . Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.