PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya chiplendi...

style07
14/05/2012, 13:07
Sonunda Antalya üyeleri olarak muradımıza erdik ve chip uygulaması yaptırdık ben kendi adıma Cemal Arslan Bey'e gerek samimiyeti gerekse yaptığı işlem ve açıklamalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.Aracımın performansından ve yakıt tüketiminden çok memnunum artık aracımdan daha fazla keyif alıyorum.

blk_hakan
14/05/2012, 13:14
Hayırlı ugurlu olsun...

style07
14/05/2012, 13:52
Teşekkür ederim.

Misafir047
14/05/2012, 14:13
hayırlı olsun ne kadar artış oldu güçte

Ziyaretçi049
14/05/2012, 14:39
Aslında Cemal abiye biraz ayıp ettik iş bitiminde toplu bir şekilde biryerlere gidip yemek yesek daha iyi olurdu ama herkesin işi gücü vardı onu ayarlayamadık :(
Herşey için teşekkürler Cemal abi...

https://e1205.hizliresim.com/x/g/5v52f.jpg

https://e1205.hizliresim.com/x/g/5v53y.jpg

https://hizliresimyukle.com/view-pic-img.html?img=248148&w=720

rbcn
14/05/2012, 15:00
bende yaptırmak istiyordum ama para ayarlayamadım malum bizim ufaklığın doğumu yaklaşıyor paraları sömürmeye başladı :) kısmet bir sonraki sefere inş

cemal arslan
14/05/2012, 15:14
Sonunda Antalya üyeleri olarak muradımıza erdik ve chip uygulaması yaptırdık ben kendi adıma Cemal Arslan Bey'e gerek samimiyeti gerekse yaptığı işlem ve açıklamalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.Aracımın performansından ve yakıt tüketiminden çok memnunum artık aracımdan daha fazla keyif alıyorum.

keyfini çıkartın... :)

Aslında Cemal abiye biraz ayıp ettik iş bitiminde toplu bir şekilde biryerlere gidip yemek yesek daha iyi olurdu ama herkesin işi gücü vardı onu ayarlayamadık :(
Herşey için teşekkürler Cemal abi...

evet ...kalabalık olunca...herkesi bir arada tutmak zor oluyor...özel işleri oluyor..çalışanlar işi gücü olanlar...

bir daha ki sefere...

bende yaptırmak istiyordum ama para ayarlayamadım malum bizim ufaklığın doğumu yaklaşıyor paraları sömürmeye başladı :) kısmet bir sonraki sefere inş

hayırlısı olsun...canın sağolsun...bir başka sefere...

cemal arslan
14/05/2012, 17:49
Antalya'ya sağ salim gittik geldik...

sağ olsun ömer ve babası bana bu yolculukta eşlik ettiler.

yorucu ve stresli geçti...

antalya takımı güleryüzle bizi karşıladılar
daha fazla kalmak isterdik...ancak herkesin özel işi vardı...

sizleri tanımak çok güzeldi...bir daha ki sefere daha fazla vakit ayırmak dileğiyle....

takres
14/05/2012, 18:10
hayırlı olsun...

kadir07
14/05/2012, 18:29
organizasyonu yapan benim benim fotoğraf yok nasıl iş anlamadım...:sapsal:
şaka bi yana işlerin yoğunluğu sebebiyle sana ve Ömere fazla vakit ayırıp iyi ağırlayamadık Cemal abi kusurumuza bakmayın lütfen inşallah daha müsait bi zamanda telafisini yaparız...
ayrıca chip yapılan tüm araçlarda performans artışının hemen hissedilmesi çok güzel ellerine kollarına ve yüreğine sağlık...:clapping:

omer06
14/05/2012, 19:06
bizim icinde sizi tanimak cok guzeldi
gulegule kullansin herkes

style07
14/05/2012, 20:14
Bu arada hocama ve ömer'e çok teşekkür ederim mesaimin olması sebebiyle erken ayrılmak zorunda kaldım tekrar görüşmek üzere.

style07
14/05/2012, 20:20
hayırlı olsun ne kadar artış oldu güçte Dyno ya sokmadık malum ankarada bile doğru ölçüm yapan dyno bulmak pek mümkün değilse Antalya'da olduğunu hiç sanmıyorum ama cemal abinin dediğine göre 155 hp civarı aslında benim için rakamlar çok önemli değil yazılımdan sonraki ilk denememde beni heyecanlandırması ve hala keyif veriyor olması en büyük ülçü.

cemal arslan
14/05/2012, 21:06
Dyno ya sokmadık malum ankarada bile doğru ölçüm yapan dyno bulmak pek mümkün değilse Antalya'da olduğunu hiç sanmıyorum ama cemal abinin dediğine göre 155 hp civarı aslında benim için rakamlar çok önemli değil yazılımdan sonraki ilk denememde beni heyecanlandırması ve hala keyif veriyor olması en büyük ülçü.

daha önceki tecrübelerime ve aldığımız dyno sonuçlarına dayanarak...bu araçlardan bu ayarlarla....152-154 civarı sonuç alıyoruz...

keyifle kullan...

isterse 150hp olsun isterse 155 :)

onurciko
15/05/2012, 02:10
Cemal Abi eline sağlık.Her zaman bekleriz, Antalya'da dostlarının olduğunu unutma.Zamanın kısalığı ve iş güç sebebiyle iki ayağımız bir papuca girdi.
Ömer'e de çok teşekkürler.

İsmail ne zaman kapışıyoruz:)

puntocu07
15/05/2012, 02:44
vay vay bizim elemanlar chipli mi olmuş hayırlı olsun keyifli sürüşler =))

puntocu07
15/05/2012, 02:45
vay kardeşim bir ara getirde deneyelim merak ettim :dj2:

cemal arslan
15/05/2012, 12:36
Cemal Abi eline sağlık.Her zaman bekleriz, Antalya'da dostlarının olduğunu unutma.Zamanın kısalığı ve iş güç sebebiyle iki ayağımız bir papuca girdi.

eyvallah onur kardeşim....

tüm samimiyetimle söylüyorum...hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız...

nargile yapacaktık...olsa iyi olurdu..ama nasip olmadı...
dinlenirdik...antalyanın temiz havasını alırdık...stres atardık...

izoci
15/05/2012, 13:22
Hayırlı olsun.

Misafir047
15/05/2012, 14:39
Dyno ya sokmadık malum ankarada bile doğru ölçüm yapan dyno bulmak pek mümkün değilse Antalya'da olduğunu hiç sanmıyorum ama cemal abinin dediğine göre 155 hp civarı aslında benim için rakamlar çok önemli değil yazılımdan sonraki ilk denememde beni heyecanlandırması ve hala keyif veriyor olması en büyük ülçü.

güle güle kullanmak kazasız belasız sürüşler o zaman:)

style07
15/05/2012, 16:52

Ne zaman istersen onurcum :)

vay kardeşim bir ara getirde deneyelim merak ettim :dj2:
Nuri sen yaşıyormusun cumartesiden beri sesin çıkmıyor :)

Bigbrother
16/05/2012, 10:27
Cemal abiye canı gönülden teşekkür ediyorum. Pazar günümüz çok güzel geçti. Bize ayırdığı vakit ve emek için ne kadar teşekkür etsek de azdır. Herkesin işi olduğundan bir de anneler günü olması sebebiyle, işini halleden erkenden ayrılmak zorunda kaldı. Umarım bir daha geldiğinde daha uzun vakit geçirebiliriz.

İsmail, en kısa zamanda seninle araçları kapıştırmak gerekiyor. Ama senin lastikler 225 olunca yere daha sağlam bastığından çekişini de daha iyi hissedebiliyorsun. Benim ki daha kolay patinaja düşüyor. Ama yine de bir denemek gerek :)

Onur sen de bizi takip edersin artık :P

cemal arslan
18/05/2012, 23:08
ben teşekkür ederim....

paylaşımlarınızı bekliyorum