PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Kasa Bravo Amortisör Üst Takozu

CesSpOoL
13/05/2012, 14:54
Merhaba arkadaşlar, yeni kasa bravoların amortisör üst takozu nasıldır ?

Benim takozun değişmesi lazım diye yedek parçacıdan almaya gittim fakat bana https://www.parcayedek.com/fiat-stilo...-02-rapro.html bu linkteki üründen verdi stilo ve bravolara uyumlu diye. fakat ben eski puntolarımın hepsinde bu değişikliği yaptım ve verdikleri parçalar içinde rulman vardır. bu sefer rulman göremeyince şüphelendim. daha evvel değişen arkadaş varsa bi resmini ekleyebilir mi ?

rulman ve takoz ayrı mı satılır bravolarda...

amortisör takozundan şüphelenme sebebim, ilk harekette ve durduğımda tık diye ses gelmesi sanki dağılmış bir bilya yerinden çıkıyor ve geri oturuyor.. ayrıca tam sağ yaptığımda sağ ön lastiğin iç kısmı çamurluğa değişiyor çok hafiften . lastiklerim 225/45/17

CesSpOoL
14/05/2012, 08:43
Yok mu hiç bilen arkadaşlar : ) Puntoyu bıraktım diye cevapta vermiyosunuz : ))))))) Satıcam Braoyu alıcam bi Evo : ) Arabama Alma Forum Arkadaşı Al : )

CesSpOoL
17/05/2012, 12:53
Güncel

lionT-JET
17/05/2012, 14:12
takoz parçası ise ucuz olması lazım ama rot kolu ile ilgili bir parçada olabilir.benim lineada giderken yapıyordu.sol amortisor takozunu garantiden değiştirdiler.servise veya bir ustaya getirin en azından ücret almadan kontrolunu yaparlar.