PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geleneksel Adalar Buluşması

34ozkankurtuldu34
12/05/2012, 23:35
Arkadaşlar geleneksel adalar buluşmasını gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Bu arada sizin fikir ve görüşlerinizle bunu gerçekleştirmek ve herkeze uygun bir şekile getirmek istiyoruz geçen sene gerçekleştirdigimiz adalar buluşmasında herkez çok eglenmişti ve herkezde yorulmuştu yorucu bir eglence olmuştu anlayacagınız.

Geçen sene gerçekleşen buluşmamız aile olarak degildi bu senede biriyler olarak gerçekleştirmek isitiyoruz nedeni ise aile olarak yorucu ve maliyetli olacak bir ortam adalar konusu ama şunu yapabiliriz adalarda herkez ailesi eşi dostu ile piknik ortamını gerçekleştirebiliriz bu konuda anket açacagım aile bireyleri ile piknik ortamı yada bireysel olarak deniz kum eglence anket sonucuna göre bu buluşmayı gerçekleştirecegiz sizlerden de yardımlarınızı bekliyorum bu ankete katılarak ve fikirlerinizle güzel birgünün organizasyonu birlikte düzenleyelim tüm gp ailesine teşekkrüler...

Geçen sene gidiş/dönüş 13.5 tl idi deniz otobüsleri bu konuyu araştıracagım tarih konusunda herkez fikrini paylaşsın lütfen arkadaşlar.

Ziyaretci036
12/05/2012, 23:40
Haci temmuz ayinin sonu ramazana denk geliyor uyandirayim :)

34ozkankurtuldu34
12/05/2012, 23:45
:)) bir orta yolu bulunur muratım tarih konusunu herkezin fikrine bıraktık zaten.

WiSTaRiA
12/05/2012, 23:50
Haziran ortası bir pazar günü harika olur gibime geliyor.... Mesela 24 haziran gayet güzel bir tarih ve aileli olması daha uygundur... Piknik miknik tarzında değil... Adalar kültür turu mesela... Adalarda çok gezip görülecek yerler mevcut... Araştırılır hangi adada tarih bakımından manastır bakımından gezilecek yer varsa oraya çıkartma yapılır...

34ozkankurtuldu34
12/05/2012, 23:52
Tamam orçunum araştırma görevini sana bırakıyoruz o zaman kültür turu kulaga güzel geliyor bisikletlerlede müthiş olur :)

WiSTaRiA
13/05/2012, 00:07
özhanım tekirdağ kültür turu diye bahsetmedim... Tekirdağ kültür turu desem herşeyi organize eder araştırma yapar gerekeni yapardım ama biliyosun ki avcılar nere ben nere :) Bir gün atlıyacaksın vapura ada ada gezeceksin oralarda araştırma yapacaksın mekanlarla konuşacaksın fiyat alacaksın hatta çok güzel konaklama merkezleri var adalarda cumartesi akşamından gidip ailelerce kalınıp pazarda gezilip dönülebilir... Bir gününü bu araştırmalara ayıracaksın malesef :)

34ozkankurtuldu34
14/05/2012, 17:14
Tamam o zaman şöyle yapalım tekirdağ kültür turu diye konu başlıgını degiştirebiliriz isterseniz.