PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto Sabır Yetkililerine ve Yardımcı Olan Herkese Teşekkürler.

ceb_58
10/05/2012, 14:33
Bugün aracımda ücretsiz city değişimi yapıldı. Sabah dokuzda gittim, az önce eve geldim. Aracımı yıkayıp teslim ettiler. Ve yetkililer çok iyi bir şekilde ağırladılar ve ilgilendiler. İlk günki gibi değildiler. İlk gün çok ters konuşuyorlardı. Mahkeme evrağını gösterince yumuşadılar. Ancak city değişiminden sonra direksiyon eskiye oranla sertleşti. İnşallah birdaha ben dahil kimse city sorunu yaşamaz. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

ceb_58
10/05/2012, 14:44
Bugün aracımda ücretsiz city değişimi yapıldı. Sabah dokuzda gittim, az önce eve geldim. Aracımı yıkayıp teslim ettiler. Ve yetkililer çok iyi bir şekilde ağırladılar ve ilgilendiler. İlk günki gibi değildiler. İlk gün çok ters konuşuyorlardı. Mahkeme evrağını gösterince yumuşadılar. Ancak city değişiminden sonra direksiyon eskiye oranla sertleşti. İnşallah birdaha ben dahil kimse city sorunu yaşamaz. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Ayrıca arka iki amortisörü değiştirmek istedim. İşçilik dahil 360 tl dediler, vazgeçtim. Tanesine 142 tl diiyorlar, yuhhh.

hakguner
10/05/2012, 15:15
Geçmiş olsun.

Engin_T
10/05/2012, 16:10
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim, arkadaşımın arabasının da city motoru değişti ve onun direksiyonuda sizinki gibi biraz sertleşti ama değiştirirkende demişlerdi direksiyon eskiye oranla sertleşir die..

ceb_58
10/05/2012, 18:07
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim, arkadaşımın arabasının da city motoru değişti ve onun direksiyonuda sizinki gibi biraz sertleşti ama değiştirirkende demişlerdi direksiyon eskiye oranla sertleşir die..

Sorun olmasında sert olsun buna razıyım. :noexpression:

etufan
10/05/2012, 20:16
Değişim yapınca niye sertleşiyor?
Aracımı 0 km aldım hiçte sert değildi?
Bu çakallar değiştirdik diye city iptali yapıyor olmasın?
Huzurunuzu bozmak istemem ama mantıklı gelmedi, kusura bakmayın.

ceb_58
10/05/2012, 21:03

city i kapatınca dahada setleşiyor city iptal etmiş olsalar açık veya kapalı aynı durumda olmaz mı? Yinede olur mu olur? Dünya hali

fotobelit
11/05/2012, 10:13
Bende bir çok yorum okudum, tamirden sonra hepside sertleşmeden bahsediyor..Benimde ilk aklıma gelen buydu..City iptali..Bende oyüzden elletmiyorum..Park zamanı açıyorum normal zamanlarda kapalı..Çoğu arkadaş kapalı olsada farketmez yine arıza verir diyor ama ben şuana kadar rastlamadım..

fotobelit
11/05/2012, 10:15
city i kapatınca dahada setleşiyor city iptal etmiş olsalar açık veya kapalı aynı durumda olmaz mı? Yinede olur mu olur? Dünya hali
Setleşmeyi yapan city(servo) motoruymuş zaten(arızalanınca tabi)..onu çıkarınca tahminen hirolik direksiyondan farklı olmuyor..Tahminimce böyledir..

etufan
11/05/2012, 10:31

Böyle bir durum var ise şüphlerim gider ama yine de anlamam niye eskisi gibi olmadığını, ilginç?