PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Direksiyon lambası'' Yardım Lutfen

mustafag
09/05/2012, 17:36
Arabamı 5 dk lığına park edip işimi halledip dondum.Tekrar çalıştıgında direksiyon lambası yandı direksiyonda hafif bir sertlesme ve donuslerde titreme olmaya basladı.Kenara çekip motoru susturdum.Direksiyon hidroliği yağ su vs hersey tamam akan bişeyde yok alta.Tekrar çalıştırdım yine aynı sorun servise gotururken km gostergesi sıfıra indi ve yanık kokusu geldi ama durmadan gittim.Servis saolsun 6 gün sonraya randevu verdi.Cahil cesareti eve geri dondum donerken butun arızalar yolda düzeldi birden bire sorun nedir fikri olan var mı acaba ???

rbcn
09/05/2012, 17:38
city olabilir ama yanık kokusuna anlama veremedim

_FeRDi_
09/05/2012, 17:43
km sıfırlaması ve yanık kokusu hariç kalanı city gibi duruyor ama bu iki madde asıl en önemlisi. bilgisayara girdikten sonra burda paylaşırsan çok iyi olur. geçmiş olsun.

ceb_58
09/05/2012, 17:48
City olabilir. Ulan ne arabaymış arkadaş durduğu yerde bi haller oluyor. Yarın servis city değişimi yapacak

kutsal oto
09/05/2012, 18:05
yanık kokusu için birsey diyemiyorum görmek lazım aracı izmir servis enrico aliberti ve izmir poyrazoto var servis olarak

mustafag
09/05/2012, 18:19
Yanık kokusu sürekli degildi basta km de yoktu onlar bı süre sonra ortaya çıktı ama servisin beni arabaya bakmadan göndermemeli lazımdı belkide yolda yanacaktı araba ki hala yanabilir

M@GIC
09/05/2012, 20:04
city ilk belirtileri vermiş sanırım ama kokuya anlam veremedim bir çok neden uzaktan bi şey söylemek zor.

Du Hast
09/05/2012, 22:03
Arabamı 5 dk lığına park edip işimi halledip dondum.Tekrar çalıştıgında direksiyon lambası yandı direksiyonda hafif bir sertlesme ve donuslerde titreme olmaya basladı.Kenara çekip motoru susturdum.Direksiyon hidroliği yağ su vs hersey tamam akan bişeyde yok alta.Tekrar çalıştırdım yine aynı sorun servise gotururken km gostergesi sıfıra indi ve yanık kokusu geldi ama durmadan gittim.Servis saolsun 6 gün sonraya randevu verdi.Cahil cesareti eve geri dondum donerken butun arızalar yolda düzeldi birden bire sorun nedir fikri olan var mı acaba ???
https://forum.grandepuntotr.com/city-arizasi/37161-city-arizasi-nedir-nasil-anlasilir-ne-yapilmalidir.html

mustafag
09/05/2012, 23:21
Bu belirtilerle servis 6 gün sonra randevu verebiliryorsa diyecek lafım yok tobe servise gitmem.Yarın tanıdık bir usta bulup gösteririm.Sonucu paylaşırım burda birde ben neredeyse hiç city kullanmadım bana çok yumuşak geldi şimdiye kadar yinede arıza verir mi durduk yere ?

fotobelit
10/05/2012, 10:59
City olabilir. Ulan ne arabaymış arkadaş durduğu yerde bi haller oluyor. Yarın servis city değişimi yapacak
Ücretsizmi yapıcaklar?

ceb_58
10/05/2012, 14:42
Ücretsizmi yapıcaklar?

Bugün ücretsiz olarak değiştirdi, servis.