PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic garçlama problemi

erayguler
02/05/2012, 23:11
Arkadaslar merhabalar benim dualogicte sanirim bi sikinti var bugun 1 den 2 ye gecerken gaaarcççç diye bir ses geldi 2 defa birkac dakika arayla sebebi ne olabilir acaba ?

not: trafik cok sikisikti

2. not : bugune kadar hep o trafikteydim

3. not : problemsiz bir gun geciremeyecekmiyim ben yaa :D

onurgenc87
02/05/2012, 23:41
Otomatik kullanırken mi oldu manuel kullanırken mi ?

punto_multijet
03/05/2012, 08:27
aynısı bende de oldu otomatik manuel farketmez 3e takarken oluyodu bende 3. vites dişli grubu garantiden değişti sorun yok şimdi

Yagmuradam
03/05/2012, 10:02
Umarım aracın garantisi vardır o zaman. Yoksa uğraştırır..

Luc
03/05/2012, 10:13
Buyuk ihtimalle vites dislisi ya da sekromec sorunu. Arkadasin soyledigi gibi vakit kaybetmeden (eger disliler zarar gorduyse karsilik disli dagilmadan) kontrol ettirmek gerekli .

Yalniz serviste sadece sanziman isciligi 750tl civari. Eger disli sorunu varsa verecekleri fiyat 1800 civari olur.

Iyi bir ustaya kontrol ettirmek ve cok para vermek istemezsen ya da gercekten problem neymis ucretsiz ogrenmek istersen yardimci olabilirim sana servis konusunda.

2 onceki arabamda bu tecrubeyi bende yasadim sanziman normal yola gore yapildigi icin. Bizim yollarin hali malum zaten. Normalfe traktore binmemiz lazim.

Sen yuksek ihtimal eyimli bir yolda ani birbrefleks yapmis olabilirsin cartlama olayinin gerceklesmesi icin.

Sent from my GT-I9100 using

Luc
03/05/2012, 10:18
Bu arada soylediklerine gore cok uzak bir ihtimal ama belki robot'un hidrolik seviyesi azalmistir demek istiyorum yinede.

Fakat anlattigina gore o dislilerin ucu ucgen seklinden daire sekline donmeye baslamis. Daha buyuk bir sikinti cikarmadan bir an once sorunu tespit ettirmekte yarar var. Her gecen gun masraf artar cunku bibildikce araca.

Sent from my GT-I9100 using