PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Lütfen

karaburak
02/07/2007, 16:48
Arkadaşlar nihayet gp'mu istanbula getirebildim.Aracın 10.000 km bakımı gelmiş ve ben de forumda çok methini duyduğum zincirlikuyu birmot'a götürücem. 3 sene geçti ama hala tam olarak istanbulun cadde isimlerini öğrenemedim :). Şimdi sizden rica etsem bilen bir arkadaş bana zincirlikuyu birmotun yerini tarif edebilir mi (Adres vermeyin şurdan git şurdan sağa dön gibisinden söyleyin) Aslında benim bir fikrim var şöyle ki: Maslaktan beşiktaşa giderken zincirlikuyuda sağ tarafa yol ayrılıyo (hatta o yol ayrımında shell petrol ve crysler bayisi var) o yola sapıyoruz az ilerde sağda bir fiat bayisi var orası mı? Yarın öğleden sonra götürmeyi düşünüyorum randevu almalı mıyım ?
Bir diğer ricam ise bana iyi bir araba yıkamacı tavsiye edin, çok pahalı olmasın, baştan savma yapan bir yer de olmasın, bir de ben maslaktayım bana yakın bir yerde olursa iyi olur. Çok şey istedim ama kusura bakmayın :) şimdiden teşekkür ederim

karaburak
02/07/2007, 22:15
!!!Güncel!!!

BGRAYS
02/07/2007, 22:20
pm attım ..

karaburak
02/07/2007, 22:28
Yardımından ötürü çok teşekkür ederim başkanım :) Arkadaşlar yıkamacı konusunda değişik önerilerinize hala açığım :)

BGRAYS
02/07/2007, 22:29
tabiki ne demek ;) ..