PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : POLEN FİLİTRESİ(puntom otlamış)

fox41
01/07/2007, 22:49
Gecen klımayı acıyım dedim acmamla ıcerı tozla ot parcaları gırdı.otun ıçeri girmesine çok şaşırdım.bi an araba otladımı dedım yaw.servıse gosterdım polen fılıtresı degişcek dendi.otun ordan nası gectıgını anlamadım gercı ustada şaşırdı ama sorun fılıtreymış.Böyle bir şeyle rastlaştınızmı arkadaşlar.Daha ilk bakımı bile oladan fıltre degış.....

h k
01/07/2007, 22:58
ortam pisse filtrelerde cabuk kirleniyor.
ben 16 binde ve 26 binde olmak üzere 2 defa degistirdim. cikan filtreleri görünce esasinda daha sık değiştirmek gerektiğini düşünüyorum. şimdide ekşi ekşi koku veriyor yine değiştirecegim.

ufuk61
02/07/2007, 08:14
ortam pisse filtrelerde cabuk kirleniyor.
ben 16 binde ve 26 binde olmak üzere 2 defa degistirdim. cikan filtreleri görünce esasinda daha sık değiştirmek gerektiğini düşünüyorum. şimdide ekşi ekşi koku veriyor yine değiştirecegim.

+100

femoli
02/07/2007, 09:16
bence ot nasıl filitre edilip içeri girmiş anlayamadım ama toz girme şansı var

NesT
02/07/2007, 09:41
Gecen klımayı acıyım dedim acmamla ıcerı tozla ot parcaları gırdı.otun ıçeri girmesine çok şaşırdım.bi an araba otladımı dedım yaw.servıse gosterdım polen fılıtresı degişcek dendi.otun ordan nası gectıgını anlamadım gercı ustada şaşırdı ama sorun fılıtreymış.Böyle bir şeyle rastlaştınızmı arkadaşlar.Daha ilk bakımı bile oladan fıltre degış.....
Bizim araçta ot saman yok ama ekşi koku klimayı kapatın ca oluyor bu da rahatsızlık veriyor. Araç daha 5000 km ne çabuk ekşidi anlamadım. Geçen hafata çıkardım baktım nerede ise rengi siyah olmuş. Yeniliyeceğim yoksa tatil çekilmez.

Honor COOPER
02/07/2007, 13:22
ucuzda değil meret.dikkatimi çekti bir çok arabadan daha pahallı bizim polen filtreleri.