PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kadarını ben bile beklemiyordum

RecepK
24/04/2012, 00:13
Arkadaslar uzun zandir dusundugum fakat bir turlu uygulamanin nasip olmadigi 1.2 skoda fabia benzinli htp motor icin chip tuning islemini bu gun yaptim cemal ustamin hazirladigi yazilimi araca yazdiktan sonra arac tamamen farklilaati gercekten bukadarini ben bile beklemiyodum atmosferik araclarda alinan dusuk hp ler tatmin edici oluyodu daha once yaptigim araclarda bunun kesin sonucuna varmistim ama 1.2 fabia icin bunu pek dusunmiyodum sonuc olur ama tatmin edici hossedilir bi artis olmaz dusuncesindeydim bana gore alt devirler aracin toparlamasi fln gayet iyi ama aracin sahibi olan abime gore ise arac yer ucagi olmustu :) cok sevindim boyle bi sonucla karsilasmama cemal ustama sonsuz tesekkurlerimi belirtiyorum ve gercekten bu motordan bu tepkiyi ben bile beklemiyodum diyorum Tesekkurler cemal usta
Arti chip tuning *İstanbul :)

caner_ege
24/04/2012, 00:26
fiayat vs. hakkında bilgi verseniz de bizde şu 1.4 fire araçlarımızı uygulasak o olayı ? ve teste girdiniz mi sonuç ne çıktı? artış bellimi yani test de?

RecepK
24/04/2012, 00:43
Artis bariz bi sekilde belli fakat dyno ya cikmadik orjinal bi 1.2 fabia ile kaktik aksam ustu rampa yukari hafif tatli bi rampa cok dik degil iki boy onde kalkiyo hizlanmasi daha seri oldu bide 2. Viteste duzlukte kalktigimda titreme ve stop edecek gibi bi isteksizlik vardi o kalakti ortadan ayrica sizin 1.4 araclardan alinacak sonucar sizin beklentinize gore size tatmin eder veyavetmez ama bizim calisma prensibimizde bir hafta icerisinde para iade garantimiz var neden deneyip sonucu kendiniz gormuyosunuz.biz burdan bunari defalarca anlattik hala ayni seyler soruluyosa denemekten baska bisey cevap vermez diyebilirim bence deneyip sonucu gorseniz memnun kalmadiginiz taktirdede bi hafta icerisinde orjinalle donup paranizida iade etsek gonlunuz rahat bi sekilde denemis olursunuz ama emin olun tek kaybiniz neden bu zamana kadar yaptirmamisim demwk olacaktir..

caner_ege
24/04/2012, 00:55
Artis bariz bi sekilde belli fakat dyno ya cikmadik orjinal bi 1.2 fabia ile kaktik aksam ustu rampa yukari hafif tatli bi rampa cok dik degil iki boy onde kalkiyo hizlanmasi daha seri oldu bide 2. Viteste duzlukte kalktigimda titreme ve stop edecek gibi bi isteksizlik vardi o kalakti ortadan ayrica sizin 1.4 araclardan alinacak sonucar sizin beklentinize gore size tatmin eder veyavetmez ama bizim calisma prensibimizde bir hafta icerisinde para iade garantimiz var neden deneyip sonucu kendiniz gormuyosunuz.biz burdan bunari defalarca anlattik hala ayni seyler soruluyosa denemekten baska bisey cevap vermez diyebilirim bence deneyip sonucu gorseniz memnun kalmadiginiz taktirdede bi hafta icerisinde orjinalle donup paranizida iade etsek gonlunuz rahat bi sekilde denemis olursunuz ama emin olun tek kaybiniz neden bu zamana kadar yaptirmamisim demwk olacaktir..

doğru söylüyosunuz da tutar genelde minimum 500 maxsimum 700 leri buluyor ve 1.4 fire lerde turbo olmadığı için maxsimum 4-5 beygir artış olduğunu duydum hep araştırmalarımda aracım dizel olsa zaten hiç beklemeden yaptırırdım çünkü ozmn artışın 10-14 beygir arası olcağını duymuştum yanlış mıyım?

RecepK
24/04/2012, 01:16
Haklisiniz fakat alinan degerler atmosferik bi arac icin kucumsenecek rakamlar degil dedimya memnun kalmazsaniz paraniz zaten iade ediliyo aracinizin artisi sizin beklentinize gore degisir ama atmosferik bi aractaalinabiecek sorunsuz max performansi size sunuyoruz begenmedigiz taktirdw yazilim orjinali.ile.degisip.parqniz kesintisiz.iade ediliyo ayrica fiyatlarimiz 660 tl ayni gun icerisinde getirdiginiz ikinci arac %50 indirimli oluyo aranizda anlasip 2 arac gelseniz 450 liralara fln denk geliyo ki bu buyuk indirim fakat bu kampanyamiz nisan ayi sonuna kadar gecerlidir ...

pasa26
24/04/2012, 10:03
Kımse benım yer ucagı mı gecemez :D

cemal arslan
24/04/2012, 10:46
atmosferik araçlarda alınan %10 luk bir artış...ciddi bir rakamdır...
aradaki tek fark...torkdur...
benzinli araçlarda torkun fazla bir etkisi yada katkısı yok.
araç gücünü beygirden alır
beygir ise bu her araçta olduğu gibi üst devirlerde alınır...
yani bir dizel gibi 2 bin rpmde rahat rahat aracı süremezsiniz...gaza bastığınızda toplamaz...atılmaz...benzinli araç 4 bin devirden sonra asıl gücünü göstermeye başlar...6-7..artık ne kadar çeviriyorsa orada...tam gücünü gösterir..

diğer taraftan biz yazılımda genelde alt devir çalışarak gaz tepkisini artırdığımız için elbette alt devirlerde özellikle kalkışlarda bahsedilen titreme çekmeme devir kaybı gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz...

her zaman diyorum...en iyi tecrübe kendi tecrübenizdir...
gidin yaptırın...memnun kalmazsanız...iptal ediyoruz...ücretinizi iade ediyoruz...

inanın endişeniz nedir anlamıyorum.
defalarca yazıldı çizildi anlatıldı.
1-2 gündür yapılan bir işlem değil bu...yıllardır dünyanın her yerinde yapılan bir işlem...

- turbolu araçlarda yakıt ekonomisi yapacak diyoruz
- atmosferik araçlarda dahi belirgin iyileşmeler oluyor diyoruz
- eğer enjektör yada turboda olası bir sorun yoksa...asla bir sorun çıkmaz...olmaması için elimizden gelen dikkati gösteriyor müşteriyle karşı karşıya gelmemek için bunu önceden tespit etmeye çalışıyoruz
- 1 hafta içinde memnun kalmaz iseniz iptal ediyoruz ödenen ücreti kuruşuna kadar iade ediyoruz...

malatya bayimiz...bir firmanın 20 aracına yakıt ekonomisi için uygulama tanıtımı yaptı...2-3 araçlarında 1 aylık süre sonunda ne kadar ekonomi yapacaklarını görecekler ve sonuca göre diğer tüm araçlarına yaptırmaya karar verecekler...

özellikle tır filosu otobüs filosu...veya servis araçları olan...firmalar...inanın anlamak çok zor...

tır sahibi bir arkadaş...10 numara yağ kullanıyor...enjektör bozulursa bozulsun diyor...ben yılda şu kadar kar ediyorum diyor...enjektör bozulsa bile ben fazlasıyla kar edeceğim diyor...

biz de diyoruz ki...sen enjektör bozmaya razısın...oysa biz herhangi bir arızaya neden olmadan sana o karın fazlasını garanti edeceğiz...gel bunu uygulayalım....
cevap şu...ya motora bir şey olursa...???

anlamak gerçekten çok zor...

dediğim gibi en iyi tecrübe kendi tecrübenizdir...

RecepK
24/04/2012, 10:52
Kımse benım yer ucagı mı gecemez :D
tanıl senin makinaya laf yok :) seninde dediğin gibi yer uçağı :)

cemal arslan
24/04/2012, 11:26
amacımız hız değil :)

RecepK
24/04/2012, 13:40
usta biz samimiyetten gır gır olsun diye öyle sohbete girdik yoksa amaç asla hız yarış vs değil kusurumuz olduysa affola :)

Budweiser
28/04/2012, 10:17
Onun yerine yazılımı atsanız arabaya beraber tecrübeye çıksak denesek görsek memnun kalırsak parasını versek aksi halde orjinal yazılıma dönsek?

omer06
28/04/2012, 10:30
Onun yerine yazılımı atsanız arabaya beraber tecrübeye çıksak denesek görsek memnun kalırsak parasını versek aksi halde orjinal yazılıma dönsek?
olur kaan Cemal abiye danış yapıyor ..

cemal arslan
28/04/2012, 11:04

sorun değil...yaparız...hafta içi gel bir ara...

halils2
28/04/2012, 11:32
şuana kadar fire ına chip yaptıran arkadaş varsa yorumlarını öğrenebilirmiyiz??? özellikle lpg li olanların

cemal arslan
28/04/2012, 12:05
1400 77HP LİNEA VE PUNTO bir kaç tane yaptım

forumdan ormanci05 arkadaşımız vardı ama o da foruma takılmıyor...

istanbul bayimize hafta içi gidebilirsiniz...uygulamayı yaparız...memnun kalmaz iseniz iptal ederiz...

Budweiser
28/04/2012, 14:37
sorun değil...yaparız...hafta içi gel bir ara...

Tamamdır abi müsait bi ara uğrayacağım yanına.

RecepK
30/04/2012, 23:10
şuana kadar fire ına chip yaptıran arkadaş varsa yorumlarını öğrenebilirmiyiz??? özellikle lpg li olanların

Uygulama yaptigimiz araclar var fakat cemal ustanin dedigi gibi formda pek aktif degiller bu konuda size yardimci olacak biri cikmayacak gibi fakat uygulama yaptirmak isterseniz memnuniyet garantimiz var eger uygulamadan memnun kalmazsaniz kosulsuz sartsiz paraniz tamami ile kesintisiz iade ediliyor eger ikinci bi arac daha bulursaniz yaniniza tekirdaga gelebilirim (hafta ici olmak sartiyla) :)