PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 dakikalığına çalışmayan kilit sistemi Hakkında bir soru

sinanuzun
23/04/2012, 23:12
Arkadaşlar bu gün arabamı park edip bagajdaki malzemeleri almak için araç içinden bagaj tuşuna bastım bagaj açılmadı sonra anahtarlıktan denedin yine açılmadı arabayı stop edip tekrar denedim yine tık yok,kapıları anahtarlıktan kapamaya çalıştım kapılarda kapanmadı adeta kumanda devre dışı kaldı. Herhade sorun büyük dedim ama daha sonra araç içindeki kilit simgesine basıp birde öyle deneyim dedim ardından herşey eski haline döndü ne iştir anlayamadım acaba bu durum br sorunun başlangıç belirtileri midir aynı durumu ayaşayan var mı ?

OzzY
24/04/2012, 03:50
muhtemelen anlık bir karışıklık yada temassızlık olmuştur. bence tekrar yapana kadar dert etmeye gerek yok.

motor delisi
24/04/2012, 07:56
temassızlıkmı değilmi bilmiyorumda s&s olan evo larda var bu sadece hırsızlığı önlemek amaçlı hatta 2 gün önce konu açtım bu konuyla ilgili buluş diye :)

Araçta kimse yokken kapı açık kontak açık arabadan inin tekrar bindiğinizde tekerlek pedal direksiyon heryeri kitliyor ve kontağı kapatıyor ama inerken kapıyı kapatırsanız motorunuz kapanmıyor kapı açık olarak inerseniz bu oluyor süper birşey bence anahtarı sök tak çalıştır öyle çalışıyor tekrardan :) ama sizini biraz tuhaf geldi benim dediğimden farklı bişey sanki