PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 Active' e kolçak neden olmaz?

yusufk23
11/01/2007, 13:23
Aracımı alırken sordum kolçak(kol dayanağı) active modeline takılmıyor dediler. Taktıran ya da neden olmadığını bilen arkadaşlar var mı?

woyzeck
11/01/2007, 13:26
iyi soru gerçekten..bende istiyorum aslında bu kolçaktan ama sormamıştım..olmuyor muymuş?

ORACLE
11/01/2007, 13:29
abi benim dynamic modeline bile takılıp takılamadığını tam öğrenemedim

htuncelli
11/01/2007, 13:32
Arkadaşlar bende istiyorum bu kolçaktan, kaliteli bir yan sanayi falan bulunmazmı acaba? piyasadakiler çok dandik...

drhilter
11/01/2007, 14:00
abi benim dynamic modeline bile takılıp takılamadığını tam öğrenemedim

@oracle sen cts gidince bunları listeleyip bir sor istersen. karşında çok ilgili bir muatap bulunca listelemek çok keyifli oluyor

ORACLE
11/01/2007, 14:02
@oracle sen cts gidince bunları listeleyip bir sor istersen. karşında çok ilgili bir muatap bulunca listelemek çok keyifli oluyor

Abi hakatten doğru diyon ben bi liste yapayım.
Gerçekten dediğin gibiyse varya süper.
Ben adam gibi bi cevap bile alamıyorum servislerden.
Buradan memnun kalırsam bende oraya götürürüm artık arabayı.

padawantr
11/01/2007, 15:37
Arkadaşlar ben piyasa 20 milyona bir kolçak buldum ve alıp kendim taktım gayet de güzel duruyo. ve bence orijinal kolçak kadar güzel duruyo.

ORACLE
11/01/2007, 15:40
Abi orjinal kolçak iki kademeli iniyor aşağıya.
dolayısıyle vitesi değiştirirken kolçak yukarıda vites aşağıda kalmıyor.
Çok rahat ve uyumlu. Dirseğin kolçakta iken tüm düğmelere rahatlıkla ulaşabiliyorsun. Piyasadaki bazı kolçakları inceledim ve iki kademelesine pek rastlamadım

etial
11/01/2007, 15:40
padawantr nereden aldığını söyler misin? Fiyat iyiymiş gerçekten. Bi de resim koyabilirsen süper olur.

padawantr
11/01/2007, 17:18
padawantr nereden aldığını söyler misin? Fiyat iyiymiş gerçekten. Bi de resim koyabilirsen süper olur.

Ya şimdi işim bitti şimdi çekebildim fotoğrafı. Bu kadar karanlıkta bu kadar oldu.

https://img172.imageshack.us/img172/8875/goruntu278up4.jpg

Bu da açık hali

https://img175.imageshack.us/img175/7463/goruntu279ie5.jpg

Orta konsola vida yardımıyla monte ettim. En ufak bir oynama vs. olmadı. yani oraya tam uydu diyebilirim. bi de ne çok öne ne de çok arkaya monte ettim. Yani hem el freni çekebiliyorum hem de tam kolumun konumuna göre oldu. Gerçi aslında çok fazla hesaplayarak yapmadım bu işi ama kısmet işte böyle oldu. Ben pimpirikli bi adamım aslında ama benim hoşuma gidiyo kolçağım. Hiç dandik durmuyo söyliim :) Rengi de koltuklara cukkk oturdu...

yusufk23
11/01/2007, 19:50
Bugün servise uğradım koltukların kenarına baktılar kolçak yeri yok dediler.döşeme sökülüp yapılabilirmiş...Orta konsola monte etmek çok daha mantıklı bi fikir. Böyle bir seçenek sunmadılar ama bende bulursam alıcam bu kolçaktan resimlerde gayet güzel görünüyor.

padawantr
11/01/2007, 21:00
Gündüz olsun güzel güzel fotolar çekip koyarım. Bence gayet kaliteli öyle taksilerde gördüğünüz çeşitten değil. O çeşitler de vardı ama ben daha kaliteli olsun diye azıcık gezdim diğerleri yani dandik olanlar 10-12 milyona bile vardı. Ben bunu sanırım 25'di 20'ye aldım. Ve kendim monte ettim. Montajında hiç zor bir taraf yok. kutusunun içinden ayakları çıkıyo. Bunun ayakları metal ve siyaha boyanmıştı. 4 adet vida ile süper güzel sabitleniyo. Hatta sanki tam bizim orta konsola göre. Konsolun altında tam da kolçak montaj demirinin geleceği çıkıntılar mevcut.

yusufk23
11/01/2007, 21:39
padawantr bu kolçağın markası falan var mı acaba ya da nerden alırız?

h k
11/01/2007, 21:42
kolçak bulun taktırın arkadaşlar , acayip rahatlık sağlıyor. park sensörü bir kolçak iki . konfor paketi arabanın en işe yarar opsiyon paketi :)

padawantr
11/01/2007, 21:54
padawantr bu kolçağın markası falan var mı acaba ya da nerden alırız?

Ya markası yazıyodu kutusunun üstünde ama tabii kutu mu kalır bu zamana :D
Ya herhangi bir oto aksesuarcısında bulabilirsiniz. gerçi ben 2-3 tane oto aksesuarcısı dolaştım bulcam diye :D ama bi dandinleri var böyle üzeri muşamba kaplı :D zaten hemen kendini belli ediyo. elinize alıp şöyle bir iki sağa sola salladığınız zaman gelen seslerden hemen anlıyosunuz. ayrıca bi de tam ortaya sığacak büyüklükte bi şiy almanızı tavsiye ederim. önce bi alın parayı vermeden dükkanın önünde bi gidip arabaya deneyin ortaya olcak mı olmayacak mı.

microab
11/01/2007, 21:57
Hepsiburda da falanda vardı-sanırım o kadarda dandik değiller...

Mısafır
11/01/2007, 23:03
parca koduyla alıp takabılırsınız
tek problem bel destegı dugmesı var sanırım uzerınde ama
sonucta takılır...

x-troy
12/01/2007, 14:55
@padawantr

dostum buna mı benziyor senin ki, sanki daha kaliteli sendeki
bu da pek dandik sanki,https://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm301103#tablnk

buldum bu galiba seninkinden,https://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=Lu63HHVRXbQgHOO1IQtdng

Misafir2
12/01/2007, 15:15
arkadaşlar her aksesuarcıda var onlar 20-25 ytl aynısını aldım denedım orta kısma vıdayla tuturma işi için orta kısımı delmaye kıyamadığım için vaz gelçmıştım

padawantr
12/01/2007, 15:15
@padawantr

dostum buna mı benziyor senin ki, sanki daha kaliteli sendeki
bu da pek dandik sanki,https://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm301103#tablnk

buldum bu galiba seninkinden,https://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=Lu63HHVRXbQgHOO1IQtdng

ilk vediğin linktekini sakın ha alma. işte üstü muşambalı dediğim bu. ama benimki alttaki de değil. sanki ondan azıcık daha kaliteli. 2. linkteki de fena değilmiş ama.

padawantr
12/01/2007, 15:18
arkadaşlar her aksesuarcıda var onlar 20-25 ytl aynısını aldım denedım orta kısma vıdayla tuturma işi için orta kısımı delmaye kıyamadığım için vaz gelçmıştım

yaw vulas54 del gitsin dünya malı yaw :) şaka bi yana deldiğin yer plastik kısım. orayı da istersen kolçağı söktüğün zaman minik bir parça elektrik bandıyla kapatabilirsin. minnacık bi delik açılıyo sadece. Ama tabii sen bilirsin :) delmem diyosan haklısın ben de düşünmüştüm ilk başta delsem mi delmesem mi diye. Ama orijinalinde koltuğu deliyolar be abi :D

nasrettinhoca
12/01/2007, 15:56
Aracımı alırken sordum kolçak(kol dayanağı) active modeline takılmıyor dediler. Taktıran ya da neden olmadığını bilen arkadaşlar var mı?

Orjinal kolçak için Dynamic lerde yer var mı acaba.....Konfor paketi mevcut olduğuna göre yeri var olabilir mi?

yusufk23
12/01/2007, 20:28
Sanırım dynamiclerde var servisteki arkadaş koltukların yanına bakmıştı.Sizde bi kontrol edin.Benim sürücü koltuğunun yanında hiçbişi yok!

ORACLE
12/01/2007, 22:57
abi konfor pakedi olan arkdaşlar bu duruma bi açıklık getirirse sevinicem.
Bu kolçak ın sürücü koltuğu ile bir bağlantısı varmı. Koltuğun içine giren bir parçası varmı?

h k
14/01/2007, 19:59
abi konfor pakedi olan arkdaşlar bu duruma bi açıklık getirirse sevinicem.
Bu kolçak ın sürücü koltuğu ile bir bağlantısı varmı. Koltuğun içine giren bir parçası varmı?

Görünürde yok , ama cok detayli bakmadim yarin bakip yazarim.

nasrettinhoca
14/01/2007, 20:20
Görünürde yok , ama cok detayli bakmadim yarin bakip yazarim.

Aracı şimdi garaja koymaya gideceğim..Ben bakarım diyeceğim ama koltuk kolçağı yeri nasıl olur?Gidipte öyle aval aval bakıp gelmeyeyim...:D :D

nasrettinhoca
20/01/2007, 17:15
Aval aval baktım bir şey göremedim....:D :D :D

Arkadaşlar servise gidecek arkadaşlar bu konuda bi yardımcı olsun...Bir zahmet servise şu soruları sorarlarsa sevinirim..

1.Dynamic lere takılıyor mu?
2.Takılıyorsa orjinal kolçaklar kaça maloluyor?

x-troy
20/01/2007, 18:44
takılıyor hocam bugun servisdeydim 150 civarı

otoritec
20/01/2007, 23:28
gp mi aldığım ilk zamanlar isviçre anahtarı ve teneke sakızlardan vardı dayanağımda tıkır tıkır sesler geliyodu rölentide veya 20 ile giderken falan çıldıracaktım nerden geliyo bu ses diye torpido gözü zannediyodum neredeyse civatalarını falan parçalayacaktım sonra tesadüfen kol dayanağımı kaldırmıştım ses kesildi indirince yine tıkırdılar başladı, yani diyeceğim şudur ki malzeme koyarken bez vs. bişey ile sarmak lazımmış

nasrettinhoca
21/01/2007, 10:39
takılıyor hocam bugun servisdeydim 150 civarı

Eyvallah biraz pahalıymış....

ORACLE
22/01/2007, 12:09
abi 150 ise iyiymiş bana 250 falan demişlerdi sanki?

Misafir2
22/01/2007, 14:11
20 ytl almayanı dövüyorlar arkadaşlar versın servıs 200 ytl arabayı vereyım onlara nebu altın mı??

x-troy
22/01/2007, 14:43
canavar gibi kolçak aldım 20 ytl ye takacam birazdan, takınca koyarım resimlerini,
orjinali 150+kdv8P

ORACLE
22/01/2007, 14:46
Abi dediğim gibi orjinali aşağıya doğru iki kademe iniyor ve ileriye doğru oldukça uzun.
Kolunuzu dayadığınızda hiç prblemsiz vites değişimleri ve öndeki düğmelere kolunuzu kaldırmadan ulaşabiliyorsunuz.
Sonradan takılan bu tip kolçaklarda ben geriye doğru kalkabilme ve öne doğru iki kademe inebilme özelliği olanaın görmedim.
Şu an servisten haber bekliyorum konu ile ilgili. Eğer 150 gibi bişeyse ben orjinalini taktırmayı düşünüyorum

x-troy
23/01/2007, 13:25
koçağı 20 ytl ye aldım hiç 200 ytl vermeye gerek yok orjinaline, el frenine ve vites değiştirmeye hiç mani olmuyor çok da rahat oldu, 4 vida ile vidaladım, ancak vitesin oradakiler biraz zor olmasına rağmen oldu, sağlam duruyor hiç sallanma yok, kırmızı bir yazı yazıyordu, aseton ile onu söktüm, kolun geldiği yer deri, diğer taraflar muşamba ama kalitesiz durmuyor. ben memnunum8O
https://img252.imageshack.us/img252/6605/kolak9wl.jpg (https://imageshack.us)
https://img216.imageshack.us/img216/958/koakk1lp.jpg (https://imageshack.us)

the_Algn
23/01/2007, 13:36
kardeş güzel duruyor bağlantı yerleri nasıl nerellere vidaladın ..adı ne ürünün..ulan işe bak biri 200ytl bir 20ytl ...

Misafir2
23/01/2007, 13:37
evet:))

x-troy
23/01/2007, 14:19
kardeş güzel duruyor bağlantı yerleri nasıl nerellere vidaladın ..adı ne ürünün..ulan işe bak biri 200ytl bir 20ytl ...

dostum markası yok ama kutuda "universal arm set& center console" yazıyor, kutudan ayakları 4 parça halinde çıkıyor sen istediğin boya göre ayarlayabiliyorsun boyunu kelebek vidalarla, monaja gelince ilk önce yerini belirledikten sonra ufak siyah vidalarla arka koltuktan orta konsolun arkasını vidaladım daha sonra el freninin orayı sabitledim ancak tornavida oraya tam girmediği için çok vidalayamadım ancak yinede sağlam bir şekilde tutuyor, daha sonra onları alyan vida ile değişterecem. daha sonra siyah elektrik bantı ile vidaları kapattım. fena olmadı dikkatli bakmadıkça orjinalinden ayrılması zor belki daha bile güzel içine bi dünya malzzeme koydum, torpido gözünden daha kullanışlı. istersen daha detaylı yakın fotolarını koyabilirim. bence del gitsin çok rahat oluyor. sanki arabanın gidişi bile değişiyor8M

unik06
23/01/2007, 14:29
...torpido gözünden daha kullanışlı. istersen daha detaylı yakın fotolarını koyabilirim. bence del gitsin çok rahat oluyor. sanki arabanın gidişi bile değişiyor8M

+1

8O 8O 8O

the_Algn
23/01/2007, 14:45
dostum markası yok ama kutuda "universal arm set& center console" yazıyor, kutudan ayakları 4 parça halinde çıkıyor sen istediğin boya göre ayarlayabiliyorsun boyunu kelebek vidalarla, monaja gelince ilk önce yerini belirledikten sonra ufak siyah vidalarla arka koltuktan orta konsolun arkasını vidaladım daha sonra el freninin orayı sabitledim ancak tornavida oraya tam girmediği için çok vidalayamadım ancak yinede sağlam bir şekilde tutuyor, daha sonra onları alyan vida ile değişterecem. daha sonra siyah elektrik bantı ile vidaları kapattım. fena olmadı dikkatli bakmadıkça orjinalinden ayrılması zor belki daha bile güzel içine bi dünya malzzeme koydum, torpido gözünden daha kullanışlı. istersen daha detaylı yakın fotolarını koyabilirim. bence del gitsin çok rahat oluyor. sanki arabanın gidişi bile değişiyor8M

abi tşkürler birkaç foto daha koyarsan sevinirim yanı yönü nasıl durmuş merak ettim ...zaman bulursam bende alcam faydalı birşey...

x-troy
23/01/2007, 16:10
abi ne demek ,, en kısa zamanda yakın detay fotolarını koyarım. görüşmek üzere

yusufk23
24/01/2007, 02:01
x-troy bu kolçağı plastik kısmı delmeden (vidalamadan) sabitleyebilir miyiz sence.Bu arada gerçekten çok güzel durmuş hayırlı olsun...

x-troy
24/01/2007, 09:53
x-troy bu kolçağı plastik kısmı delmeden (vidalamadan) sabitleyebilir miyiz sence.Bu arada gerçekten çok güzel durmuş hayırlı olsun...

dostum kutunun içinden bir gergi lastiği çıkıyor delmemek için ancak bizim orta konsol vites e kadar uzadığı için olmuyor. vidalamaktan başka çare yok. ancak söksen bile delikler gözükmüyecek kadar gizli yerde, gözükse bile çok ufaklar yani.ben biraz alçaltmak için dün söktüm şöyle bi baktım uzaktan delikleri görmek zor. zaten öndeki vidaları koltuk kapatıyor. arkadakilerde yanda ve aşşağıda olduğu için dikkatli bakmadıktan sonra gözükmüyor. orjinal kolçağı takmaları için koltuğu söküp döşemeyi delip monte etmeleri gerekiyor. sen bilirsin8P .okla işaretlediğim yerde vida var. ufak elektrik bantı ile kamufle ettim. sorun yok yani. gayet de sağlam. seçim sizin. ama gerçekten çok rahatlık getiriyor sürüşe. kolay gelsin.
https://img444.imageshack.us/img444/8356/kollakk0ky.jpg (https://imageshack.us)
https://img20.imageshack.us/img20/857/kolak23rf.jpg (https://imageshack.us)

yusufk23
25/01/2007, 00:18
Teşekkürler x-troy. Delicez artık başka çaresi yok.Çok güzel duruyo çünkü...

ORACLE
25/01/2007, 09:00
Abi benim kafa iyice karıştı.
Dün servisteydim ve bu kılçapı sordum.
Yedek parçadaki arkadaç sistemden tek tek bana parçalarını gösterdi ve parça toplamının 400 YTL gibi birşey tuttuğunu söyledi ???????

x-troy
25/01/2007, 21:43
Abi benim kafa iyice karıştı.
Dün servisteydim ve bu kılçapı sordum.
Yedek parçadaki arkadaç sistemden tek tek bana parçalarını gösterdi ve parça toplamının 400 YTL gibi birşey tuttuğunu söyledi ???????

400 ytl mi???8P ver 20 ytl tak orta konsola del gitsin hocam yaa sokaktan mı topluyoz parayı. iyice şaşırmış bunlar, nerden kazıklasak diye düşünüyorlar. yalnız birmot.com.tr de de kolçak 149 +kdv. o servis uçmuş biraz. bi bak istersen.

çok rahat oldu çok8O

BGRAYS
25/01/2007, 21:50
konfor paket 400ytlydi zaten ilk zamanlar tek basına nsl olsun sadece kolcak ..

rigormortis
26/01/2008, 18:37
bende takmaya karar verdim.süper ya bunlar..

konyada bu 20 25 arası dediğiniz kolçağı satan ii bi yer var mı..??

intruder
08/02/2008, 01:24
selam arkadaşlar orjinal kolçagı servısten sıparısle gettırtebılıyorsunuz ancak kendınız taktırmak zorundasınız servıs takmıyor o yuzden olmaz dıyorlar

intruder
08/02/2008, 01:25
fıyatını sordum 170 ytl dedıler kuşadasında

tempesty
08/02/2008, 01:33
Gerek yok beyler ben orjinal kolçağın aynısından sanayide taktırdım ve sadece 60 ytl verdim..buyrun bu da resmi ==

https://img441.imageshack.us/img441/3982/p4mediumrt6lm8.jpg (https://imageshack.us)

Normal biçimde koltuğun yan tarafında kumaşta yuvarlak bir delik açıldı ve koltuğun içinden monte edildi..Sanayide döşemecilere sorarsanız çok kolay halledersiniz..Orjinalinden hiçbir farkı yok,inip kalkıyor..

pdr42
08/02/2008, 10:34
daha oncde yazmıstım ben 20 ytl ye aldım kulalnnıyorum sizde alın okadar para ya gerek yok

intruder
09/02/2008, 00:47
selam arkadaslar orjınal kolcak var aslında her puntoya rahatlıkla takılıyor ama montajı kendınız yaparsanız cok basıt fıatı 170 ytl

chn73
09/02/2008, 11:46
arkadaslar orjinal kolcakla hiç uğraşmayın.servis montaj dahil 350 ytl civarında fiyat çıkardı.koltuğa monte edilen kolcaklar var.ben 45 ytl ye taktırdım.iyi bir ustadan çıkarsa çok sağlam ve güzel oluyor

basgaza
12/02/2008, 13:12
Merhaba arkadaşlar,

İstanbul Anadolu yakasındaki oto sanayilerinde punto kolçak satan ve monte eden bildiğiniz bir usta var mı? Servise sordum orjinaline 500ytl çıkardılar :(

herkese kolay gelsin..

SteinGP
12/02/2008, 13:42
arkadaşlar kolçağı neden bu kadar çok istiyorsunuz ki bende var kolçak ve bir kere şehir içinde vitesi 2 ye 4 e atarken kolunuzu acayip bi şekilde bükmeniz gerekiyor kolçak açıkken,el freni çekmek ayrı bi sıkıntı oluyor,tek faydası uzun yolda bence,bu kadar büyük paralara değmez derim ben...

husso
12/02/2008, 13:58
selam arkadaşlar ben dün taktırdım aksesuarcıdan aldım döşemeciye taktırdım koltuğa monte edildi orjinalden hiç bir farkı yok resimlerini yakında eklerim fiyatıda 25 ytl.
koltukta zaten yeri var aparatla monte ediliyor.

aytuga
28/04/2008, 16:59
Kardeş ler bu kolçak taktırma işini izmir de nerede yaptırabiliriz acaba bilen varmı ve tempesty kardeş birkaç resim daha koyabilirmisin acaba,özellikle delik açılan yeri...teşekkürler...

ekorkut
29/04/2008, 10:26
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın bu benim kendi görüşüm fakat orjinal dışı tüm aksesuarlar ki buna tamponun 1 cm dışında duran sonradan takılma park sensörleri de dahil, bu kadar güzel ve özel bir tasarımı olan Maserati yavrusu arabalarımızın tüm orjinalliğini bozuyor ve çirkinleştiriyor. Orjinal dışı kolçaklar da bu kategoride benim için. Tam taksici işi. Yine kusura bakmayın bu benim kendi görüşüm.

sorumsuzzz
29/04/2008, 12:04
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın bu benim kendi görüşüm fakat orjinal dışı tüm aksesuarlar ki buna tamponun 1 cm dışında duran sonradan takılma park sensörleri de dahil, bu kadar güzel ve özel bir tasarımı olan Maserati yavrusu arabalarımızın tüm orjinalliğini bozuyor ve çirkinleştiriyor. Orjinal dışı kolçaklar da bu kategoride benim için. Tam taksici işi. Yine kusura bakmayın bu benim kendi görüşüm.

tabi zevk ve tercih meselesi isteyen istediği şeyi taktırır aracına. ben kendi aracıma orj taktırmayı düşünüyordum fakat servis 250 ytl fiyat isteyince arabaya verdiğim toplam parayı göze alarak böyle birşey için 250 lira vermek çokta mantıklı gelmedi. tabi buda bir tercihtir ama insanların tercihlerine kesinlikle saygı duyarım.

ama msjında belirttiğin "taksici işi" tabirini kesinlikle doğru bulmuyorum. bu hem taksicilere karşı hemde araçlarına bu tarz montaj yapan kişilere karşı bir aşşağılamadır.

ekorkut
29/04/2008, 13:55
Taksici işi jant, taksici işi aksesuar, taksici işi korna, far vs vs vs...tabiri herhangi spesifik bir taksici ile alakalı olmayıp artık genel bir tabir olmuştur. Zira taksicinin hangi aksesuarları kullanıp kullanmayacağı kendi özgürlüğünde olup, genelde yaptıkları uygulamaların %90 ı yakışıksız, zevksiz, orjinalden uzak ve irite edici olduğundan bu tabir gelişmiştir. Tasnif etmek yani Türkçe karşılığı ile sınıflandırmak, bölümlendirmek ??? valla anlamadım bu cümleni.

Neyse arkadaşlar takmak isteyen ne isterse taksın yaa...Bu benim kendi yorumumdu sadece,

sorumsuzzz
29/04/2008, 14:20
"tasnif etmek" halk arasında yakıştırarama anlamında kullanıldığı için o şekilde kullandım ama anlayamadıysanız cümlemde değişiklik yaptım yeniden okuyabilirsiniz ;)

taksici işi yerine yakışıksız, göz zevkini bozucu vs. şeklinde bir yorum yapsaydınız göze daha hoş gelirdi ve rencide edici olmazdı. keyifli forumlar...

oceans
29/04/2008, 15:53
Arkadaşlar

oceans
29/04/2008, 15:56
Arkadaşlar ben dün taktırdım Beylikdüzü birmodda örjinal 200 ytl k.kartına taksit var.
Sadece el fireninin bulunduğu kısımdakı plastik parça değiştirilerek montaj yapılıyor sonradan takıldığı hıç belli olmuyor.

sorumsuzzz
29/04/2008, 18:02
Arkadaşlar ben dün taktırdım Beylikdüzü birmodda örjinal 200 ytl k.kartına taksit var.
Sadece el fireninin bulunduğu kısımdakı plastik parça değiştirilerek montaj yapılıyor sonradan takıldığı hıç belli olmuyor.

hayirli olsun gule gule kullanin. Resimleri cekip ekleyebilirmisin?

quixotic
30/04/2008, 09:08
HızlıAl.Com - Arama (https://www.hizlial.com/Arama.aspx?SCat=hepsi&Search=kol%c3%a7ak)

şunlara bi bakın isterseniz

aytuga
30/04/2008, 13:10

Oceans Kardeşim Hayırlı olsun, gerçekten resimlerini çekip koyarsan çok seviniriz ucuzu ile orjinali arasındaki farkı görebiliriz böylece , şimdiden teşekkürler...

Praxis
29/07/2008, 15:45

walla çok zaman geçmiş üzerinden mesajın ama hala bir ümit bekleyen vardır muhtemelen :D

birotteau
30/07/2008, 09:57
walla çok zaman geçmiş üzerinden mesajın ama hala bir ümit bekleyen vardır muhtemelen :D

Ben bekliyorum, ama pek umidim yok acikcasi..
ahmet

flood01
19/05/2011, 09:42
arkadaşlar 1.3 mj active aldım aracı alırken kolçak siparişide verdim 250 TL ye de anlaştık serviste tabiki az önce servisten aradılar araca uyumlu değilmiş çok uğraşmışlar ama takılamamış :( canım sıkıldı envantere baktık uyanın fiyatı 600 TL dediler kalsın dedim ona orijinal parça çok hoşuma gitmişti ayarı falanda olunca kullanışlı bir ürün taktıramadık kaldı öyle kötü oldu

Metali
19/05/2011, 09:49
istanbul elif tuning den armster marka al , marka uyumlu , 130 tl , 1.kalite. çok memnunum.

Chevaliers
21/05/2011, 13:32
Bugün İzmir Enriko aliberti mavişehir servisinde active evo ma orjinal kolçak takıldı.Çokta güzel oldu.195 tl fiyatı.