PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Yöneticileri Dikkatine

GaladrieL
29/06/2007, 14:03
Belirli bir süredir üstlenmiş olduğum "Ankara Yönetim Grubu Üyesi" görevimden, bugün itibariyle ayrılmak istiyorum..

Gereğinin yapılmasını önemle rica ederim.

Saygılarımla;

Gizem

femoli
29/06/2007, 14:48
Bu yanlış açılmış bir konudur lütfen dikkate almayınız

BGRAYS
29/06/2007, 15:03
hayrola noluyor ya şaka mı bu noldu ?

hera
29/06/2007, 15:14
bence şaka...

BANU
29/06/2007, 15:19
hayırdır neler oluyor ?

Bülent A.
29/06/2007, 15:27
Kusura bakmayın ama cılkını çıkardınız forumun.
Görevden her ayrılmak isteyen gelip burda konu açıyor.
Nedir yani bu show un amacı.

Her forumda olduğu gibi bu forumda da yönetimin girebildiği gizli alan var.Yazın oraya derdinizi isteğinizi.Olmadı herkesin birbirinde msn i var ulaş söle.Böle böle ben ayrılmak istiyorum.Yönetimde duruma göre gereğini yapar.

Bu giden İstanbul Yönetiminde de böyle oldu.Moderatorlerde de size de.

Yönetimde bi sıkıntı varsa içinde halleder.Yapmayn Allah aşkına yaaa.

ufuk61
29/06/2007, 15:39
gizem seni rahatsız eden birşeyler varsa bizle paylaş

Ziyaretçi047
29/06/2007, 15:47
Bülente katılıyorum. Lütfen bazı işlerimizi reklamsız yapalım. Biz burda araçlarla ilgili tartışmak paylaşmak yeni şeyler öğrenmek için bulunuyoruz. Aynı zamanda sosyal ilişkiler kurmak için. Biz yeni yeni üyeler görmek isterken böyle yönetimden üye kaybı beni üzüyor. Oluyorsa da diğer üyelerin psikolojilerini bozmamak açısından sadece yönetim özelinde tartışılmasını uygun görüyorum. Teşekkür ederim.

GaladrieL
29/06/2007, 16:11
Bülent Bey;

Herhangi bir konuda yetkim olmayan bir mevzu için ( örneğin nickimin altındaki ankara yönetim yazısının artık kaldırılması gibi) danışacağım direkt adresi bilmiyorsam, ya da kapı kapı herkeze özelden mesaj yazmak istemiyorsam, bunun için konu da açarım, yapılması gereken başka birşey varsa da yaparım..

Mevzu bir şaka ya da dikkat çekmek için yapılan kasıtlı bir gereksiz hareket değildir. Her kim o yazıyı silebiliyorsa, rica ediyorum gereğini yapsın..

Herhangi bir dargınlık, kırgınlık küskünlük yok, sadece benden bu kadar diyorum mevzu bu...

Ayrıca topiğin başlığı "Forum Yöneticilerinin Dikkatine" diye açılmıştır, okumak istemiyorsanız tıklamazsınız olur biter..Gerginlik yaratıp, bilmeden konuya yorum yapmanıza gerek yok..

Ankara Yönetimdeki ve forumdaki tüm arkadaşlarıma sevgim ve saygım sonsuzdur.. Bizim aramızda hiçbir problem ya da gerginlik yok...

Ziyaretçi047
29/06/2007, 16:24
Gizem senin forumdan yönetimden çıkıyor olarak da olsa uzaklaşman beni üzdü :( Daha Ankara'ya gelcektim tanışcaktık planlar yapcaktık. Umarım bu uzaklaşman kararlı isen sadece yönetimden çıkmakla olur. Forumu bırakmayı düşünmüyorsun umarım.

femoli
29/06/2007, 16:26
Ne reklamı yav ne diyorsunuz neyin reklamını yapacağız lütfen konuya eleştiri soru vb bir şey yazmayın..... LÜTFEN

microab
29/06/2007, 16:30
Olayı büyütmeyin arkadaşlar.Gizem in forumu bıraktığı falan yok...

Sadece yönetimden azlini istemiş o kadar...

Herhangi bir sebebe bağlamaya da gerek yok...

GaladrieL
29/06/2007, 16:31
Gizem senin forumdan yönetimden çıkıyor olarak da olsa uzaklaşman beni üzdü :( Daha Ankara'ya gelcektim tanışcaktık planlar yapcaktık. Umarım bu uzaklaşman kararlı isen sadece yönetimden çıkmakla olur. Forumu bırakmayı düşünmüyorsun umarım.

Kesinlikle öyle birşey söz konusu olamaz.. Daha bıdırdanacak çok lafım war benim :) :)

İşte bi de bu tarz yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemesi adına şeffaf ve net bi şekilde konu açılması önemliydi.. Eğer dediğiniz gibi özelden mesajla halletsem, gün gelip de farkedildiğinde sorulmayacak mıydı "hayırdır hani yönetimdin, noldu?" diye..

Aranızdan ayrılmak gibi bi düşüncem asla yok ve olamazda.. Burası benim GPTR Ailem.. Şimdiye kadar bunu söylediysem boşu boşuna demedim..

Her zaman ve sonsuza dek Yaşasın GPTR!!! :evet:

tempesty
29/06/2007, 16:35
Kimlerin show amaçlı burda olduğunu adam olanlar anlıyordur ben eminim..Forum maymunu gibi ilgisiz alakasız her konuya mesaj yazmaktansa bu forum için gönülden çalışan emek veren ve gayret gösteren insanlara saygı duymak ve ayrılmak istediklerinde de gerekli nezaketi gösterip uğurlamak eğer kullanıcıların piskolojisini etkileyip gerginliğe yol açacaksa zaten bu forum baştan batıl,görevini yerine getiremiyordur..Bu yönetimde herhangi bir sıkıntı olduğu anlamına gelmez,biri gider yerine bir başkası geçer..Bu her yerde böyledir sadece burada değil..Üstüme vazife olmayan şeylere burnumu sokmaktansa,icraat göstermeyi tercih ederim..Burası kimsenin çöplüğü değilki ,buraya bir horoz gereksin.

femoli
29/06/2007, 16:39
Kimlerin show amaçlı burda olduğunu adam olanlar anlıyordur ben eminim..Forum maymunu gibi ilgisiz alakasız her konuya mesaj yazmaktansa bu forum için gönülden çalışan emek veren ve gayret gösteren insanlara saygı duymak ve ayrılmak istediklerinde de gerekli nezaketi gösterip uğurlamak eğer kullanıcıların piskolojisini etkileyip gerginliğe yol açacaksa zaten bu forum baştan batıl,görevini yerine getiremiyordur..Bu yönetimde herhangi bir sıkıntı olduğu anlamına gelmez,biri gider yerine bir başkası geçer..Bu her yerde böyledir sadece burada değil..Üstüme vazife olmayan şeylere burnumu sokmaktansa,icraat göstermeyi tercih ederim..Burası kimsenin çöplüğü değilki ,buraya bir horoz gereksin.

İşte bu lütfen bu konuyu daha fazla büyütmeyelim ......

Bülent A.
29/06/2007, 16:48
Bülent Bey;

Herhangi bir konuda yetkim olmayan bir mevzu için ( örneğin nickimin altındaki ankara yönetim yazısının artık kaldırılması gibi) danışacağım direkt adresi bilmiyorsam, ya da kapı kapı herkeze özelden mesaj yazmak istemiyorsam, bunun için konu da açarım, yapılması gereken başka birşey varsa da yaparım..

Mevzu bir şaka ya da dikkat çekmek için yapılan kasıtlı bir gereksiz hareket değildir. Her kim o yazıyı silebiliyorsa, rica ediyorum gereğini yapsın..

Herhangi bir dargınlık, kırgınlık küskünlük yok, sadece benden bu kadar diyorum mevzu bu...

Ayrıca topiğin başlığı "Forum Yöneticilerinin Dikkatine" diye açılmıştır, okumak istemiyorsanız tıklamazsınız olur biter..Gerginlik yaratıp, bilmeden konuya yorum yapmanıza gerek yok..

Ankara Yönetimdeki ve forumdaki tüm arkadaşlarıma sevgim ve saygım sonsuzdur.. Bizim aramızda hiçbir problem ya da gerginlik yok...

Bak Gizem.

Forum ne olduğunu Forum Yöneticiliğinin ne olduğunu emin ol hepinizden daha iyi bilirim.Dikkat çekmek istemeyen,show yapmak istemeyen birisi tüm üyelerin görebileceği alanda konu açmaz.

Bu işi ya Yöneticilerin gizli alanında yaparsın yada Forum Yetkilisi yani seni bu göreve kim getirdiyse pm yollarsın.Bunlarından Erdi ve Ozzy olduğunu çok iyi bilmen gerekir yönetimden biri olaraktan.

Ayrılıp ayrılmamak şahsın kendi kararıdır.Kimse bu konuda söz söyleme hakkına sahip değildir.Ha ilerde neden görevi bıraktığını soran olursa istersen sebebini söylersin.Zaten gerekli yerdegörevi bıraktığın ve yönetimin teşekkür yazısı yayınlanır.

Yönetimde açılmış bir konu var.Elbette bakacağı.Belki bir eleştiri belki bir istek içine girmeden bilemezsin.

Karşınızdaki insanlar salak değil.Neyin ne olduğunu çok iyi anlayabilen insanlardır.

Ne reklamı yav ne diyorsunuz neyin reklamını yapacağız lütfen konuya eleştiri soru vb bir şey yazmayın..... LÜTFEN

Neden yazılmayacakmış?Ortak alana açılan konu değilmi.
Eleştiri ve soru yazılmasını isemeseydiniz Gizli Bölümde yazardınız.Neyn reklamı olduğunuda otur sen bul

microab
29/06/2007, 17:15
Kimsenin şova ihtiyacı olacağını zannetmiyorum,kimse diğer kimseler kadar forum kullanımını bilmek zorunda yada durumunda da değil...

Birbirimizi uyarırken üslubumuza dikkat edelim,şuncacık olayları mesele haline getirmeyelim...

Yöneticiler gerekeni yapacaktır,daha fazla polemik konusu olmadan konuyu kilitliyorum

:censored:--:censored:--:censored: