PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP 2009 active: sağ cam oto açılıyor ama oto kapanmıyor!

alperd
12/04/2012, 10:29
merhaba,

başka bir konu altında sorunumu paylaştım ama cevap alamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım:

SAĞ ÖN cam düğmeyi basık tutunca otomatik modda açılıyor ama aynı şekilde KAPANMIYOR!

araç grande punto 2009 active. (Sol ön cam oto açılıp-kapanıyor sorun yok)

hepsi böyle mi yoksa benim aracımda sorun mu var?

Not: tam açıp 3-5 saniye basılı tuttum sonra tam kapatıp 3-5 saniye basılı tuttum ama düzelmedi...

mtnokr06
12/04/2012, 15:52
Bendede aynı şekilde sanırım hepsinde olan birşey bu arkadaşım.

aykut_1914
12/04/2012, 16:21
dikkat etmedim pek ama sağ taraf benimde tekte kapanmıyor sanırım. Bazen basmam gerektiği durumlar olmuştu

efe38
12/04/2012, 17:39
arkadaslar ayni sorun benim arabamda da var arada tekliyo duzenli bir sekilde acilip kapanmiyo ama sol cam saglam , sanirim cogunda ayni sorun var...
ve bir diger sorun da icerige ruzgar almasi :****(

fhmnl
12/04/2012, 17:56
merhaba,

başka bir konu altında sorunumu paylaştım ama cevap alamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım:

SAĞ ÖN cam düğmeyi basık tutunca otomatik modda açılıyor ama aynı şekilde KAPANMIYOR!

araç grande punto 2009 active. (Sol ön cam oto açılıp-kapanıyor sorun yok)

hepsi böyle mi yoksa benim aracımda sorun mu var?

Not: tam açıp 3-5 saniye basılı tuttum sonra tam kapatıp 3-5 saniye basılı tuttum ama düzelmedi...

cami tamamen acin tuşu yukarı çekin ve çekili kalsın o arada cam kalkarken araya yumuşak birşey koyun bez falan olabilir hiç birşey yoksa kolunuzu koyabilirsiniz:) cam tekrar kendiliğinden aşağı inecektir. Aşağı indikten sonra sorunumuz düzelmiş demektir.

Engin_T
12/04/2012, 19:15
Activelerde sag taraf otomatik olarak iner ama kalkmaz normal bir durum ..

Sent from my iPhone using

fhmnl
12/04/2012, 19:27
Activelerde sag taraf otomatik olarak iner ama kalkmaz normal bir durum ..

Sent from my iPhone using

bi ordan çalmadıkları kalmıştı iniyo madem kalkması da lazım. saçmalığa bak. ben aracı dynamic modeli baz alarak konuştum active oldugunu yeni gördüm. active hakkında bilgim yok . verdiğim yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın arkadaşlar

fuatcosar
13/04/2012, 00:21
Evet benim aracımda active. aynıdurum bendede mevcut. hatta geçen sıkışmayı önleyen sistem varmı diye denedim şoför camında ama nafiye elimi kıracaktı nerdeyse. oda yokmuş malesef...:(

alperd
13/04/2012, 09:52
bi ordan çalmadıkları kalmıştı iniyo madem kalkması da lazım. saçmalığa bak. ben aracı dynamic modeli baz alarak konuştum active oldugunu yeni gördüm. active hakkında bilgim yok . verdiğim yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın arkadaşlar

senin suçun yok ben de arıza vardır sanıyordum indiğine göre kalkması da zor olmasa gerek diye ama gerçekten saçmalık :(