PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hidrolik yağ kaçırma sorunu

burcin ceroglu
11/04/2012, 22:04
ilk önce herkeze merhaba;
ben aracımı daha iki ay önce satın aldım ve arac sıfır punto pup kullanıcısıyım,arac iki gün once düşük hidrolik arızası verdı ve iki gun yetkili serviste kaldı,:-(bugün aracı teslim aldım ve HİDROLİK YAGINDA SIZINTI olduğundan parcası değişti tamam garanti kapsamında değişti ama daha 2 aylık aracta ki aracıma gözüm gibi bakıyorum böyle bi sorunla karsılasmak sizce nasıl bi durum?siz olsaydınız ne yapardınız?lütfen beni bu konuda bilgilendirin!!aracı samtaş sakarya bayinden aldım ve teslimden once genel bakımda arac bana sorunsuz teslim edildi,resmen hayatımla oynandığını düşünüyorum fark etmeseydim bi gün bi yerde frenler boşalabilir ve daha buyuk sorunlar olabılırdı.lütfen kiminle irtibata gecmeliyim beni bilgilendirirsenız sevinirim:-(

emrahisilti
11/04/2012, 22:08
aracın garantili olmasının sebebi işte tam olarak bu.Fabrikasyon hatası çıktığında ücretsiz yapılması.Başınıza kötü bir olay gelmiş canınız sıkılmış ama servis üstüne düşeni yapıp parçayı değiştirmiş.Aracın değişimi vs.. gibi bir durum bekliyorsanız maalesef böyle bir şansınız yok.

GP COSKUN
12/04/2012, 11:57
fabrikasyon bir parça hatasından kaynaklanan bir arıza yaşamıssınız muhtemelen
garanti kapsamında giderilmiş arızanız
yapılacakta başka bir şey yok açıkçası
bence fiat müşteri hizmetlerine talefon açıp yada fax çekip kullandığınız araca hidrolik seviye uyarısı donanımını ekledikleri için teşekkür etmeniz gerekir

paraddoxx
12/04/2012, 12:42
Coşkun bey'e katılıyorum sonuçta bunlar insan yapısı araçlar. En baba araçta da arıza çıkabiliyor. En azından durumu zamanında tespit edecek donanım ve arızayı ücretsiz giderecek garantiniz var. Geçmiş olsun sıkmayın canınızı...