PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT ve Danıştay'dan Atatürk'e büyük ayıp

nightblue_35
06/04/2012, 12:37
TRT ve Danıştay'dan Atatürk'e büyük ayıp hemde tarihi bir ayıp. (Uyanmak yok yola devam...)

m.milliyet.com.tr (https://gundem.milliyet.com.tr/trt-ve-danistay-dan-ataturk-e-buyuk-ayip/gundem/gundemdetay/06.04.2012/1524752/default.htm)

uraaal
06/04/2012, 13:00
trt kim ya bir kuruluş falanmı hayır adını sadece faturalardaki katılım payından biliyorum cok yazık cok eskiler bosuna dememis ne oldum değil ne olacağım demek gerekli diye.açıkçası benim tv izleyerek öldürebileceğim kadar boş zamanım yok.

takres
06/04/2012, 13:16
yuh diyorum...gerçekten ayıptır...kimsede çıkıp birşey demiyor...

06kaymak
06/04/2012, 13:25
Yazık çok yazık ne hale geldik....

rohan4421
06/04/2012, 13:40
arkadaşlar şimdi bu milliyet dogan grubu okadar güzel gaza getirmişki sizleri kargaşa lazım ya haberde yok bunu yapmış. Yahu bunun nesi ayıp ataturkun yazılı olan sözlerini başka biri seslendirmiş belgesele koymak amacı ile, Atatürkü diriltmemiz mümkündüde ondanmı orjınal sesi ile konuşmadı, ha son olarak atatürk bugun yaşıyor olsa ilk o mehmet ali brandi asardı , mason doğan grubunuda buda aç parantezdir. kişisel görüşümdür kimse uymak zorunda değildir. ama burda yuh oha denecek bi durum yok yuh oha dedirten bi habercilik varki türk düşmanı insaların işi tekrar.

luleburgazli
06/04/2012, 19:03
yazıklar olsun ... bu olayı gaza getirilmiş olarak belirten gökhan kardeşim ben doğan grubu olarak bakmıyorum olaya ortada bir yanlışlık var kim işbankasının reklamına veda filmine kurtuluş filmine bişey dedimi... burada yapılan izha edilebiliecek bir terbiyesizlik değil bunu bir Türksen anlayabilirsin hissiyatını anlarsın diyiyorum gazı alınmış bir millet anlayamaz...

farukileri
06/04/2012, 19:11
kim yapmış olursa olsun,bu şekilde ahlaksızca bir işe girişmek kesinlikle kabul edilemez.Zaten bu yaptıklarının bir şekilde cezasını alacaktır kim olursa olsun