PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic Laneti yayılıyor mu :) ? Son1 Haftada 4. mesaj benden :S

celenlee
31/03/2012, 22:48
Aracı 44500km'de satın adım, yaklaşık 1000km yol yaptım. 2009 Model Dynamic.
Bu gün ilk defa, sokaktan ana caddeye bağlandığım yerde tam durunca ekranda vites işareti belirdi, vitesi gösterin manasında bir mesaj çıktı. Tabi o an o işareti görür görmez başımdan aşağıya kaynar sular döküldüğü için yazıyı tam okuyamadım :s

Ama yine kendimi tam kaybetmemişim ki, direkt aracı stop ettim, yeniden marş bastığımda sorun gözükmedi.

Bu durum birşeyerin başlangıcı ve koşa koşa servise mi gitmeliyiz??

Yoksa yazılımsa anlık bir şey olabilir mi? Reset attık düzeldi diyebilirmiyiz?

Son 1 haftada 3 farklı dualogic problemi yazıdlığından beri, sıra bende olmalı diyip duruyordum. İçim pek temizmiş :)

tayfux
31/03/2012, 22:53
geçmiş olsun hocam inşallah biranönce halledersin..

GP COSKUN
31/03/2012, 22:58
hemen sIkInti yapacak bir durum yok elektrohidrolik robot bazen boyle sakalar yapar

reddragon
31/03/2012, 23:02
Ciddi birşey olmayabilir. Her vites uyarısında bozuldu diye telaşlanmayın bence.

M@GIC
01/04/2012, 10:19
bazen yanlış hata mesajları çıkabilyor hemen moralini bozma.
belki sana erken 1 nisan şakası yapmıştır :D

hayalci79
01/04/2012, 13:04
Büyük ihtimalle arkadaşların dediği gibidir, bana da bir kaç kez şaka yaptı kerata, sonradan bir sorun çıkarmadı çok şükür..

ANDAC1912
01/04/2012, 13:28
Aracım 1600 km'de 6. viteste 60 - 70 civarında giderken titreme yaptı birkaç kez. Hayırdır inşallah :)

faku
02/04/2012, 09:25
Elektronik sistem. Bilgisayar mantığıyla hareket etmek lazım. Nasılki bilgisayarı resetleyince bazı sorunlar ortadan kalkıyorsa, burada da stop edip çalıştırdığında sorun gözükmüyorsa dikkate almaya gerek yok kanaatindeyim

bbakirtas
02/04/2012, 12:00
Forumda daha önce yardım amaçlı sormuştum. Aracım özellikle kalkışlarda ve 2. vitese geçişte titreme yapıyordu. Cumartesiden beri serviste aracım dualogic vites robotunun yağı eksilmiş sebebi buymuş.

eroltunakocer
02/04/2012, 12:05
Aracı 44500km'de satın adım, yaklaşık 1000km yol yaptım. 2009 Model Dynamic.
Bu gün ilk defa, sokaktan ana caddeye bağlandığım yerde tam durunca ekranda vites işareti belirdi, vitesi gösterin manasında bir mesaj çıktı. Tabi o an o işareti görür görmez başımdan aşağıya kaynar sular döküldüğü için yazıyı tam okuyamadım :s

Ama yine kendimi tam kaybetmemişim ki, direkt aracı stop ettim, yeniden marş bastığımda sorun gözükmedi.

Bu durum birşeyerin başlangıcı ve koşa koşa servise mi gitmeliyiz??

Yoksa yazılımsa anlık bir şey olabilir mi? Reset attık düzeldi diyebilirmiyiz?

Son 1 haftada 3 farklı dualogic problemi yazıdlığından beri, sıra bende olmalı diyip duruyordum. İçim pek temizmiş :)

1 defa yaptıysa bişey olacağını zannetmiyorum. ama bir kaç tekrarlar ise geçer diye beklemeden servise gitmeniz sizin yararınıza.