PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akaryakıt Zamlarıyla İlgili İmza Kampanyası

StrawBeeRy
28/03/2012, 21:51
arkadaşlar böyle bir kampanya gördüm ve katıldım imzamı attım fakat ne kadar etkili olur bilmiyorum genede destek verdim isterseniz sizde destek verebilirsiniz..

Akaryakıttaki vergiler düşürülerek benzin fiyatların ucuzlamasını istiyoruz. İMZA KAMPANYASI - imzakampanyam.com (https://imzakampanyam.com/kampanya_detay.php?u=akaryakittaki-vergiler-dusurulerek-benzin-fiyatlarin-ucuzlamasini-istiyoruz#.TwmyNTct-eU.facebook)

Ziyaretci036
28/03/2012, 22:00
Bende verdim imzami

seysey37
28/03/2012, 22:11
bu imzayla falan olmaz arkadaşlar..daha öncede taa 3,70civarıyken ben bişeyler yapmaya çalışmıştım hatırlayan çıkar belki forumda da vardır sayfaları...olmazzz kimse aferdersiniz popyu kıpardatmıyor..

YAPILACAK TEK ŞEY BÜYÜK ŞEHİRLERDE ANA ARTERLERDE SABAH ERKEN SAATTE 100-200 ARA BİRDEN KONTAK KAPATIP GİTMEK!!

atıyorum ankara için belirliceksin 4-5 nokta KIZILAY MEYDANI,KONYA YOLU,İSTANBUL YOLU,ESKİŞEHİR YOLU..

kitliceksin trafiği bi kaçta afiş pankart bitti..

ama nerdeeeee az bile bu millete...

uLTRa GP
28/03/2012, 22:12
bunu faceden yayalım

StrawBeeRy
28/03/2012, 22:14
bende pek yararlı olucağını zannetmiyorum ama genede bir tuşa basmak zor değildir herhalde..

zaten bu tip protestolara kaç kişi katılıcak ki geçen adamın biriyle konuşuyorum abi dedim böyle böyle adam demezmi parası yoksa arabasına binmesin kardeşim olduğu zaman koyar gezer geri garaja çeker kullanmaz işte bu tip insanlar olduğu müddetçe bir baltaya sap olamayız..

mix
28/03/2012, 22:22
bu imzayla falan olmaz arkadaşlar..daha öncede taa 3,70civarıyken ben bişeyler yapmaya çalışmıştım hatırlayan çıkar belki forumda da vardır sayfaları...olmazzz kimse aferdersiniz popyu kıpardatmıyor..

Yapılacak tek şey büyük şehirlerde ana arterlerde sabah erken saatte 100-200 ara birden kontak kapatıp gitmek!!

Atıyorum ankara için belirliceksin 4-5 nokta kızılay meydanı,konya yolu,istanbul yolu,eskişehir yolu..

Kitliceksin trafiği bi kaçta afiş pankart bitti..

Ama nerdeeeee az bile bu millete...

+1000

mutunch
28/03/2012, 22:39
Ben de imzaladım, umarım bir işe yarar ancak bu gidişle çok ama çok zor...