PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hillholder problemi

zafer murat
12/03/2012, 15:26
arkadaşlar mrb

ilkez başıma gelen bir problem oldu bugün araç yokuş yukarıda iken aracımda hillholder mevcut durdum ve araç kıpırdamadı bir daha :) el frenini kaldırıp indirdim gaz verdim ama nafile en son çare olarak kontağı kapattıp açtım düzeldi ve bir daha tekrarlamadı inşallah tekrarlarmaz biraz garip bir durum gibi geldi daha evvelden bu tip problem ile karşılaşanız varmıdır.

SKELETER
12/03/2012, 16:20
Forumda ilk kez duydum bu sorunu. Bende daha önce hiç yaşamadım.

motor delisi
12/03/2012, 16:41
Bendede şöyle bir problem var sanırım Hillholder den kaynaklanıyor. düz yolda giderken ayağımdan gazı kesince ara ara tekliyor araba ve resmen kendi frenliyor araba durma derecesine geliyor bazende hiç olmuyor kafasına göre takılıyo aynı şekilde yokuştada öyle bazı yokuşta kayıyor bazı yokuşta kaymıyor sizce servisei göstermeliyim ?

celenlee
12/03/2012, 16:49
Sicili temiz, araştırmaya meyilli bir servise götürmeniz lazım ;)

Malum bu tarz problemler sürekli olmadığı için, servis elemanı bindiğinde olmuyor, olmuyor!!
Adam da sorunsuz bu diyerek geçiyor..

punto_multijet
12/03/2012, 17:30
Bendede şöyle bir problem var sanırım Hillholder den kaynaklanıyor. düz yolda giderken ayağımdan gazı kesince ara ara tekliyor araba ve resmen kendi frenliyor araba durma derecesine geliyor bazende hiç olmuyor kafasına göre takılıyo aynı şekilde yokuştada öyle bazı yokuşta kayıyor bazı yokuşta kaymıyor sizce servisei göstermeliyim ?

valla yanlıs anlamayında sizin msjları hep goruyorum defolu arac satısı olan biyerden mi aldınız aracınızı? kim ne problem yazsa sizin aractada mutlaka var sasırıyorum hayretler içerisindeyim :D

takres
12/03/2012, 17:33
yazılımdan olabilir...en kısa zamanda servise gitmek lazım...

motor delisi
12/03/2012, 17:40
valla yanlıs anlamayında sizin msjları hep goruyorum defolu arac satısı olan biyerden mi aldınız aracınızı? kim ne problem yazsa sizin aractada mutlaka var sasırıyorum hayretler içerisindeyim :D
2 punto aldım 2 sindede sorunlar yaşadım arabayı iç dış güzelce yıkatmak gerek sanırım bide ben hamamamı gitsem napsam :D

siyahinci83
12/03/2012, 18:10
arkadaşlar mrb

ilkez başıma gelen bir problem oldu bugün araç yokuş yukarıda iken aracımda hillholder mevcut durdum ve araç kıpırdamadı bir daha :) el frenini kaldırıp indirdim gaz verdim ama nafile en son çare olarak kontağı kapattıp açtım düzeldi ve bir daha tekrarlamadı inşallah tekrarlarmaz biraz garip bir durum gibi geldi daha evvelden bu tip problem ile karşılaşanız varmıdır.

eğer yokuş çok dikse hilholder siz aracı kavrama konumuna getirip yürüteseye kadar aracı bırakmaz sizin sorununuz bundan kaynaklanıyor aracınızı biraz yürütseydiniz düzelecekti benim başıma çok geldi ;)

zafer murat
12/03/2012, 18:15
tutmaz 2-3 saniye sonra serberst bırakır kendiliğinden ilk defa kullanmıyorum aracımı hilholderin çalışmasını biliyorum.İlk defa böyle bir şey yaptı umarım tekrarlamaz bir daha

siyahinci83
12/03/2012, 18:23
tutmaz 2-3 saniye sonra serberst bırakır kendiliğinden ilk defa kullanmıyorum aracımı hilholderin çalışmasını biliyorum.İlk defa böyle bir şey yaptı umarım tekrarlamaz bir daha

doğrudur benim başıma çok fazla geldiği için yazdım yokuş'un derecesine göre aracı tutma süresi uzuyor en azından bende böyle oldu ;)