PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon Sistemini Kontrol Edin Uyarısı Aldım

ozbey48
29/02/2012, 02:28
Arkadaşlar Direksiyon Sistemini Kontrol Edin Uyarısı Aldım 1 dakika sonra kendi kendine kayboldu bunun anlamı nedir

icngz
29/02/2012, 12:36
Benim hanım acemi iken 1 yıl kadar önce bana da ikaz etti 1 kez sonrasında hiç öyle bi yazı gelmedi.

ahmtslk
29/02/2012, 12:40
Dün aynı sorunla bende karşılaştım üçüncü karşıma çıkışı bu yazının ilk çıkışı hava -16 larda olduğu için pek kaale almamış aşırı soğuktan kaynaklanabileceğini düşünmüştüm..

ozbey48
29/02/2012, 19:42
bende pek kaale almadım ama birazda korktum

tuncaykcd
01/03/2012, 09:57
işin garibi bende dün aldım bu uyarıyı servisi aradım siz bugün 5. kişisiniz dediler muhtemelen soğuktandır yada cep tlfonundan etkilenmiştir dedi.:) (cep telefonusaçma dedim jamer olan camilerin yanından geçerken yapıyor bu hatayı dedi) fiat sanal sorunlar çıkartıyor olabilir mi? yoksa böyle mi denk geldi.Araç buzda kayarken city açık ve frenleme anında arka arkaya iki kez uyarı verdi .direksiyon sertleşmedi fakat sanki tırtıklı bir şeyin üstünde döndürüyormuş hissi verdi. Çok keskin bir virajda ve uçurumun dibinde oldu uyarı araç zaten kayıyor bide bu uyarı tam kabus oldu benim için kış şartları çok çetin geçiyor buralarda ama daha önce -32leri görmüşken uyarı vermedide şimdi -5demi uyarı veriyor. haftaya 40 bin bakımına gidecem ozaman getirin dediler.

muratpunto16
08/05/2012, 09:18
bu şekilde sorunlar olabiliyor tofoş sonuçta :)

rbcn
08/05/2012, 10:07
bu şekilde sorunlar olabiliyor tofoş sonuçta :)

yalnız bu araç tofaş değil fiat :whistlin:

Misafir047
08/05/2012, 13:08
yalnız bu araç tofaş değil fiat :whistlin:

ha tofaş ha fiyat

schneider
07/06/2012, 22:14
Arkdslar mrhabalar bir sorunumu sizlere belirtmek istiyorum 2004 model fiat punto bir araç aldım 1ay önce 2.el anck aldktan sonra bnde bu direksiyon sorunuyla karsılastım aracımda city arızası başgösterdi direksiyon kilitleniyor servise götürdüğümde sorunun direksiyon kutusunun değişerek çözülebilecegini ve bunun da yaklaşık 2800 tl gbi bir masraf oldugunu söylediler ancak iyi niyet garantisiyle bu fiyatın yüzde 40ını karşılayabileceklerini söylediler ancak daha sonra da yaptıkları yazışmalar sonunda bu fiyatı hiç karsılayamayacaklarını ücreti tamamen benm karsılamamı istediler müşteri servisini aradım ordanda bi sonuç çıkmadı aracın 8yasında oldugunu ve bu tür sorunların olmasının doğal oldugu tarafıma bildirildi cok zor durumdayım benm bu masrafı karşılama sansım yok ne yapmalıyım nasıl bir yol gözterirsiniz bna gercekten cok magdur durumdayım yardımlarınız içn şmdiden tsekkr ederim.