PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6.vıtes sorunu

selcukche
28/02/2012, 20:40
iyi aksamlar arkadaslar 2gun once aldigim punto evo multiair aracimin 6.vitese gecmedigini farkkettim servise sordugumda yanlizca ekspertiz icin 70tl ucret istediler.daha once boyle bi problemle karsilastiniz mi aracin garantisi yok o yuzden sanayide yaptiricam 2. el aldigim icin biraz tirsiyorum acaba 5ileri bi sanzuman monte etmis olabilirlermi..

tayfux
28/02/2012, 21:18
iyi aksamlar arkadaslar 2gun once aldigim punto evo multiair aracimin 6.vitese gecmedigini farkkettim servise sordugumda yanlizca ekspertiz icin 70tl ucret istediler.daha once boyle bi problemle karsilastiniz mi aracin garantisi yok o yuzden sanayide yaptiricam 2. el aldigim icin biraz tirsiyorum acaba 5ileri bi sanzuman monte etmis olabilirlermi..
5 ileri olsa geri vites e takmış olurdunuz o olmaz ama 6.viteste hilalinde falan sıkıntı olabilir..

ktpunto
28/02/2012, 21:35
Kaç model ki araç garantisi yok ? nasıl bitmiş? vitese geçirmeye çalıştığınız zaman nasıl bir tepki veriyor ?

selcukche
28/02/2012, 21:37
5 ileri viteslerde geriye takarken kaldirma kolu yokmu,benim aracta 5vitesteyken 6ya giden yok duz ama gecme yerinde geldiginde sanki orasi kapaliymis gibi hicbi gacirdama da yapmiyor neyse persembe gunu ortaya cikacak tesekkurler...

tayfux
28/02/2012, 22:35
5 ileri viteslerde geriye takarken kaldirma kolu yokmu,benim aracta 5vitesteyken 6ya giden yok duz ama gecme yerinde geldiginde sanki orasi kapaliymis gibi hicbi gacirdama da yapmiyor neyse persembe gunu ortaya cikacak tesekkurler...
5 vitesler mandalsız eski kuş serisi gibi geri takıyorsun..

aykut_1914
28/02/2012, 22:50
benzinliler mandallı diye biliyorum ben yanlış mıyım?

selcukche
28/02/2012, 22:58
benzinliler mandallı diye biliyorum ben yanlış mıyım?

Az once 1.4 8v evo aracina baktim geri vites mandalli,insallah agir bi masraf cikarmaz..