PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antifiriz deposunun kapağı nasıl açılıyor

emrgnc
26/02/2012, 18:18
antifiriz eklicem kapağı açamadım sağa yada sola çevirdim kapaktaki diş ön tarafa gelince açılmaya izin vermiyor var mı özel bi tekniği yoksa yarın sırf kapağı açtırmak için servise uğricam

byspayn
26/02/2012, 18:28
Bastırarak açmayı denediniz mi? Şurup kapağı gibi olabilir belki :D

emrgnc
26/02/2012, 18:30
denedim ama açılmadı sanırım burdan koyulmuyo demek istiyolar kapağa diş koymakla :)

The End
26/02/2012, 19:06
Ben o dişi falçata yardımıyla kestim ve hiçbir sorun olmadı kapanmasında yada açılmasında. Antifiriz ekledim kapattım hersey yolunda :)

Solitude
26/02/2012, 20:08
Sola çevrilince açılır muhakkak.

kadir1982
26/02/2012, 21:15
sağ tarafa fazla sıktıysan kapaktaki ve depodaki çentik ortada olması gerekirken tam soluna geçiyor centik biraz uğraşman lazım sıkıca sola çevir acabilirsin beninde başıma geldi aynı olay

emrgnc
27/02/2012, 08:58
Sola çevrilince açılır muhakkak.
her yöne denedim ama yok açılmıyor.

Ben o dişi falçata yardımıyla kestim ve hiçbir sorun olmadı kapanmasında yada açılmasında. Antifiriz ekledim kapattım hersey yolunda :)
olmazsa bende öyle yapıcam ama merak ettim öncesinde nasıl eklediler bu arabaya antifirizi, yoksa ilk kez ben mi eklicem :)

sağ tarafa fazla sıktıysan kapaktaki ve depodaki çentik ortada olması gerekirken tam soluna geçiyor centik biraz uğraşman lazım sıkıca sola çevir acabilirsin beninde başıma geldi aynı olay

o dişi sağ tarafa doğru atlatabildiniz mi yani kesmeden biçmeden? ben anahtarla atlatıyım dedimde fazla zorlamadım başka bi yolu vardır diye.

fotobelit
27/02/2012, 12:03
Kesinlikle diş atlamıştır..Benimde bir dişi kırılmış öteki dişide atlamış tı,bir şekilde diğer dişide kırdım,şimdi dişlerin bulundugu bölüme kadar sıkılıp açılıyor..

emrgnc
27/02/2012, 22:11
bugün okula giderken kartaşa uğradım gösterdim, önceki sahibinde kapakta diş kapması olmuş o yüzden açılmıyormuş. alttan tornavida ile kastırıp çevirince açıldı ve eskisi gibi takılabildi. antifirizimi ekledim. herkese cevapları için teşekkür ederim