PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sigorta Servisi önerisi Istiyorum

gurik
21/06/2007, 17:58
Dostlar merhaba. Pazartei günü eşim kaza yapmış. Dün gp nin halini görünce canım sıkıldı. Neyse olmuş olan. Başak sigortanın Ankara' da servisini kullanan oldu mu? Tavsiye alabilir miyim? İlk kez kaskoyu bozuyoruz. Memnun olduğunuz bir servis varsa bildirin lütfen.

shoparr_
21/06/2007, 18:01
geçmiş olsun dostum..cana gelmemiş ya yenge ve avatardaki şirinde bir şey yok..kafanı takma.yeni kaza yaptığım için biliyorum servisler temiz çalışıyor anlayamıyorsun bile eskisi gibi veriyorlar..ankaradan arkadaşlar tavsiye vericektir eminim..tekrar geçmiş olsun..

gurik
21/06/2007, 18:10
teşekkür ederim dostum. Sadece araç hasarlı. Ön tampon , sağ far, sağ yanak far dibi göçmüş. Bu arada karşı taraf sarıda durmadan tam gaz geçip alıyor bizim ön tarafı. Suçu da bizim hanıma yüklüyorlar.:@
Ankaralılar'dan bilgi bekliyorum.. Sağolasın.

MACHINE
21/06/2007, 18:48
Geçmiş olsun kardeşim allah tekrarından saklasın! Canını sıkma önemli olan eşine birşey olmaması.GP düzelir eskisi gibi binersin ZEVKLE!

OzzY
21/06/2007, 19:18
geçmiş olsun abi.

Gkhan
21/06/2007, 19:28
Geçmiş olsun

Ankaradaki arkadaslar sana yardımcı olucaklardır ;);)

GaladrieL
21/06/2007, 19:31
Öncelikle çok geçmiş olsun.. Sizlere bişey olmaması çok çok daha önemli.. Puntiş nasıl olsa düzelir..Başak Sigortayı hiç kullanmadım, bizzat Güven Sigortayla çalışıyorum. Malesef sigorta konusunda fikir söyliyemiyeceğim ama danışabileceğim bikaç kişi var. En kısa zamanda sizin için bişeyler öğrenmeye çalışırım..

Tekrar geçmiş olsun size ve ailenize...

femoli
21/06/2007, 19:37
bence sen müslüm e bir sor hem servis sahibi hemde kaliteli bir servis daha yardımcı olacaktır

06kaymak
21/06/2007, 21:49
Dostlar merhaba. Pazartei günü eşim kaza yapmış. Dün gp nin halini görünce canım sıkıldı. Neyse olmuş olan. Başak sigortanın Ankara' da servisini kullanan oldu mu? Tavsiye alabilir miyim? İlk kez kaskoyu bozuyoruz. Memnun olduğunuz bir servis varsa bildirin lütfen.

ilk once gecmi olsun dileklerimi ileteyim...Aracinizin kaskosu oldugu icin Ankara da ki butun ( yetkili,anlasmali-anlasmasiz) servislerde yaptirabilirsiniz...basak sigorta ile anlasmasi olan servislere basvurdugunuzda hicbirseye karsimadan araciniz en guzel sekilde yapilip teslim edilir...basak sigorta ile anlasmasi olmayan servislerde ise sadece bir vekaletname ile yine hicbirseye karismadan aracinizin onarimini yaptirabilirsiniz...en guzeli servisinize basvurursaniz size yardimci olacaktir ve en kisa surede aracinizi teslim edeceklerdir...

nyesilyurt
21/06/2007, 22:08
geçmiş olsun.iyi bir sevise bırakırsan problem olmaz diye düşünüyorum.

gurik
21/06/2007, 22:41
Sağolun arkadaşlar. Bana birmotun yolu görünüyor yarın. Önce şu raporu alayım da. Hanımımız başımızn tacı, gp nasılsa düzeltilir. Ben biraz hassasım mesleğim gereği. İlgi gösteren tüm dostlara teşekkür ederim. Müslüm kardeşle görüşeceğim femoli sağol. Kazasız günler dostlar. Galadriel sağol.

Linos
21/06/2007, 23:49
Geçmiş olsun Serhat... Ciddi bir şey olmamasına sevindim... Umarım kolaylıkla halledersin kasko mevzunu da... ;)

gurik
22/06/2007, 09:27
sağol Müslüm kardeşim. Murat teşekkür ederim ilgine. Olacak bunlar artık. Sağolun.

ufuk61
22/06/2007, 10:17
serhat cok geçmiş olsun arkadaşım gp önemli değil yengem ve yiğenimize birşey olmamış ya yeter müslüm abimin dediği gibi başak sigortanın anlaşmalı fıat servislernden birine gp ni bırak diğer işlemlere karışma bence müslüm abiye sorsana onun başak sigorta ile anlaşması varmı bence tanıdık ve güvenilir biri olması cok önemli o kırıterlerde müslüm abide var diğer araçlarada özen gösteriyordur ama bize daha cok özen göstereceğine eminim tekrar geçmiş olsun