PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bazi Arkadaşlar Ters Konusyorlar

MEHMET
21/06/2007, 16:21
FORUMDA HERKES BIRBIRI ILE DERTLESIR KONUSUR BISEY VARSA PAYLASIR ICINDEN GELIYORSA AMA BU NASIL OLUR TATLI BI DILLE UYARILIR VEYA GERINCE KONUSULUR BIZ BURDA BAZI KISILERDEN HAKERET DUYMAK ICIN BULUNMUYORUZ DEILMI??? ARKADASLARDAN B IR BANA BUNU YAZMIS OKUMUNIZI RICA EDIYORUM... VE KOTU KONUSUNCA BENIDE KONUSTURMAK ZORUNDA BIRAIKYORLAR HAKSIZMIYIM ARKADASLAR???
YAZDIGI BU.......

Kendi ağzınla ara sokakta hızlı gittiğini yazmışşsın önüne biri çıksa ne yapıcan nasıl durucan hiç düşünüyormusun acaba Hızlı kullanmak yanlamak falan bunlar son derece tehlikeli işler bu tür bir rahatlamay ihtiyacın varsa sporla flan uğraş hırsını insanları zor durma düşürecek şekilde kullanma.
Ben senin gibileri görünce yolda indirip paket edip arabasına bindirip gönderiyoruum şansın varsa bana rastlama bir yerde yoksa inan bana hiç şansın yok.

grande06
21/06/2007, 16:35
kim yazdıysa terbiyesizlik yapmış arkandayım bilmiyosan kullanma heey kim yazdıysa onu okusun burayı burası bir aile forumu bigün paket yaperken sen girme o pakete senin gibiler derken oneyaaaa öleee ayıp ayıp çok yılan var arkadaşlar aramızda kafaları tek tek gidicek onların bende susuyorum ama valla arkandayım arkadaşım sonuna kadar.... yazan okusunda cvp yazsınnnn buraya

zeynepc
21/06/2007, 16:37
FORUMDA HERKES BIRBIRI ILE DERTLESIR KONUSUR BISEY VARSA PAYLASIR ICINDEN GELIYORSA AMA BU NASIL OLUR TATLI BI DILLE UYARILIR VEYA GERINCE KONUSULUR BIZ BURDA BAZI KISILERDEN HAKERET DUYMAK ICIN BULUNMUYORUZ DEILMI??? ARKADASLARDAN B IR BANA BUNU YAZMIS OKUMUNIZI RICA EDIYORUM... VE KOTU KONUSUNCA BENIDE KONUSTURMAK ZORUNDA BIRAIKYORLAR HAKSIZMIYIM ARKADASLAR???
YAZDIGI BU.......

Kendi ağzınla ara sokakta hızlı gittiğini yazmışşsın önüne biri çıksa ne yapıcan nasıl durucan hiç düşünüyormusun acaba Hızlı kullanmak yanlamak falan bunlar son derece tehlikeli işler bu tür bir rahatlamay ihtiyacın varsa sporla flan uğraş hırsını insanları zor durma düşürecek şekilde kullanma.
Ben senin gibileri görünce yolda indirip paket edip arabasına bindirip gönderiyoruum şansın varsa bana rastlama bir yerde yoksa inan bana hiç şansın yok.

kırmızılı kısıma +1000000

MEHMET
21/06/2007, 16:43
paradiseLost.. yazdı ayıp ya ole yazılma efendı efendı solese gene bıyerde hak verırsın.... ARKADASLAR GENELDE KONU ACILDI MEHMET DIYE YAZAR IKINCI SIRADA..

grande06
21/06/2007, 16:44
kim o yazan çıksın adı moderatörlere rica:::: bu msj doğruysa arkadaşı uyarın lütfen arkadaşım karşıysan adam akıllı sölersinnnn eleştiriye herkes açık ama senin gibiler falan paket yaparım laf ebeliği olmaz burda herkes birbiriyle arkadaş abi kardeş anne oğul gibi yaaa ne biliyim işte çok ayıp valla hadi okuda gel şuraya bi yazsana okumuyomusun burayı...

Gkhan
21/06/2007, 16:46
Mehmet konuyu buraya taşıyıp yeni topic açmışsın.
Biz bunların hepsini gözlüyor ve gerekeni en iyi şekilde elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz..

Lütfen bizleri hiçe saymayınız!!

shoparr_
21/06/2007, 16:47
gereken yapılır arkadaşlar lütfen olayı büyütüp coşmayalım ok!

Misafir2
21/06/2007, 16:50
:) tövbe tövbe sıcaklar çok fazla etkılıyor heralde herekesi