PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şunların kökünü kazıyalım artık...

zeynepc
20/06/2007, 09:27
El Cezire Irak'taki PKK kampında- Hürriyet (https://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=3299&p=1&rid=153)

zeynepc
20/06/2007, 09:31
Ey koca dünya ben de öldüm 20 Haziran 2007

Ferah IŞIK/DENİZLİ (DHA)

Gümüşhane'ye bağlı Çamlıköy Hasandağı Mevkii’nde devriye gezen jandarma ekiplerine bir grup teröristin açtığı ateşle er Basri Aslan şehit oldu, Erzurumlu Muhammet Karaman ise yaralandı.

Dün sabah saat 08.00 sıralarında meydana gelen saldırıdan sonra başlatılan operasyonda 4 terörist öldürüldü. Denizlili jandarma komando er Basri Aslan için, Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde düzenlenen törende Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman bir konuşma yaptı. Karaduman daha sonra "18 Ocak’ta Diyarbakır Lice’de şehit olan Jandarma Komando Astsubay Kıdemli Çavuş Kadir Aydın için yazılmış bir şiiri okumadan geçemeyeceğim" dedi.

Şehidin ağıdı

Giresun Jandarma Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman’ın okuduğu PKK terörüne karşı dünyanın duyarsızlığını vurgulayan şiirden iki kıta:

Ey koca dünya, ben de öldüm

Belli ki hiçbirinizin haberi yok

Hem de Dink’ten sadece bir gün önce

Ama sen ne duydun, ne gördün, ne umursadın

Ölümümden hemen sonra kameralar gelmedi oraya

Halk da toplanmadı, ellerinde karanfil ve mumlarla

Hiçbir devlet büyüğü ve Amerika da kınamadı ölümümü

Ve yazmadılar adımı mezar taşımdan başka hiçbir yere.

Nişanlıya veda mektubu

BASRİ Aslan (22) şehit düşmeden önce nişanlısı Özlem Erdoğan’a yazdığı "Birtanesine" diye başlayan son mektubunda, "Göğsümden kurşunu çıkarmayın. O, benim madalyam olacak" diye vasiyette bulundu. Acı haberi alan genç kız fenalık geçirdi ve Acıpayam Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şehit babası Hasan Aslan, "Acımız büyük, vatan sağolsun. Bu sabah (dün) telefonla arayıp, sesini duymak istedim. Görevde dediler. Meğer şehit düşmüş" diye gözyaşlarına boğuldu. Denizli, yarın 132. şehidini son yolculuğuna uğurlayacak.

06kaymak
20/06/2007, 09:33
lanet olsun terore...

Misafir2
20/06/2007, 09:34
balık baştan kokuyor zoynocan halk olarak bılnc yetıyor aslında ancak halkında bılnçlenmesını istemeyen dahılı hayınler çok fazla...
NOT= bır oyun salonunda duvarda gördüğüm ve çok hoşuma gıden derin anlamlar ifade eden bır yazyı paylaşayım sızlerle sanırım bu herşeyı anlatıyor.
" ben bir insan olarak düşmanlarımı zaten biliyorum ve gereken müdafamı yapıyorum benı dost bıldığım düşmanlardan koru allahım"

ufuk61
20/06/2007, 09:36
tüm şehitlerimizin mekanları CENNET,ruhları ŞAD olsun TÜRKİYE bu nalet olası terörü artık içinden atmalı yeter artık bu kadar şehit,bu kadar ananın,babanın,yetim kalan cocukların eşlerin göz yaşları yeter biri yada birileri artık dur demeli bu nalen teröre

zeynepc
20/06/2007, 09:38
balık baştan kokuyor zoynocan halk olarak bılnc yetıyor aslında ancak halkında bılnçlenmesını istemeyen dahılı hayınler çok fazla...
NOT= bır oyun salonunda duvarda gördüğüm ve çok hoşuma gıden derin anlamlar ifade eden bır yazyı paylaşayım sızlerle sanırım bu herşeyı anlatıyor.
" ben bir insan olarak düşmanlarımı zaten biliyorum ve gereken müdafamı yapıyorum benı dost bıldığım düşmanlardan koru allahım"söz çok güzelmiş abii

..gençler ölüyo..aileler kahroluo..aciz olduk aciz yazık bize..terör bizim kaderimiz oldu.

Misafir2
20/06/2007, 09:43
acız olan halkımız değil ülke konularında gereklı dırayetı gösteremeyen ülke yönetımlerı ve onların iş bırlıkçı büyük patronlar kulübüdür.

neyse kendıme söz verdım artık polıtıka yok.
benı gerçekten fazla yıpratıyor bu meseleler 85 kg dan düşmüşüm 71kg ya gerçeklerı dördükçe yaşama sevıncımı yıtırecek kadar hassasım bu konularda

dagored
20/06/2007, 09:45
" ben bir insan olarak düşmanlarımı zaten biliyorum ve gereken müdafamı yapıyorum benı dost bıldığım düşmanlardan koru allahım"

+1
Telsizin markasından dostumuz da düşmanımız da belli oluyor...

zeynepc
20/06/2007, 09:50
politika yok-siyaset yok-acı var :)
onlar politika yapıyor,insanlar acı çekiyor..ben onların yaptığı siyasete ....

zeynepc
20/06/2007, 09:52
bu haber için yapılmış çok doğru bir yorum..alıntıdır
''RESİMLERE TEK TEK BAKTIM. HEPSİ DEĞİŞİK POZİSYONLARDA ÇEKİLMİŞ 2 RESİMDEN İBARET. 1 ROKETATAR VE 1 UÇAKSAVAR OLDUĞU İDDİA EDİLEN M.Ö Kİ TARİHLERE AİT SON KULLANMA TARİHLERİ DOLMUŞ 2 SİLAH.
BU HAİNLER BU SİLAHLARLAMI ORDUMUZUN KARŞISINDA DURACAKLAR. ELCEZİRE TELEVİZYONUNUN HAİNLERE MORAL OLSUN DİYE BU HABERİ YAPTIĞINA İNANIYORUM.AMA EKSİK YAPMIŞLAR.ORADAKİ AMERİKAN SİLAHLARINI VE UÇAKLARINI DA HAİNLERİNMİŞ GİBİ GÖSTERSELERDİ DAHA İYİ MOREL VERİRLERDİ.''

femoli
20/06/2007, 09:53
ya arkadaşlar göz dağına bakın ş******ler yokmu dur diyecek kimse bölemi gitcek...

GaladrieL
20/06/2007, 10:06
bu haber için yapılmış çok doğru bir yorum..alıntıdır
''RESİMLERE TEK TEK BAKTIM. HEPSİ DEĞİŞİK POZİSYONLARDA ÇEKİLMİŞ 2 RESİMDEN İBARET. 1 ROKETATAR VE 1 UÇAKSAVAR OLDUĞU İDDİA EDİLEN M.Ö Kİ TARİHLERE AİT SON KULLANMA TARİHLERİ DOLMUŞ 2 SİLAH.
BU HAİNLER BU SİLAHLARLAMI ORDUMUZUN KARŞISINDA DURACAKLAR. ELCEZİRE TELEVİZYONUNUN HAİNLERE MORAL OLSUN DİYE BU HABERİ YAPTIĞINA İNANIYORUM.AMA EKSİK YAPMIŞLAR.ORADAKİ AMERİKAN SİLAHLARINI VE UÇAKLARINI DA HAİNLERİNMİŞ GİBİ GÖSTERSELERDİ DAHA İYİ MOREL VERİRLERDİ.''

+1000000

Teröre bir defa daha lanet ediyorum.......

ufuk61
20/06/2007, 10:12
politika yok-siyaset yok-acı var :)
onlar politika yapıyor,insanlar acı çekiyor..ben onların yaptığı siyasete ....

az kaldı zeyno sabredelim 22 temmuzda olay inşallah biticek

Er-NnN
20/06/2007, 11:47
az kaldı zeyno sabredelim 22 temmuzda olay inşallah biticek

inş. demekten kendimi alamıyorum ne yazık ki koltuğa oturan koltuk sevdalısı oluyo çıkıyo...