PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sicak Havada Klimanin Hortumlarima Dikkat

KAANİTO
19/06/2007, 12:16
arkadaşlar son bir haftadır gp ile gider ken hafif bozuk bir yola girdiğimde aracın ön bölümünden sanki amorsitör patlamış gibi lakırtı sesleri duymaya başlamıştım.kafama çok takıldığından bu gün servise uğradım.bir deneme sürüşünden sonra önemli bir şeyin olmadığı klımanın hortumlarının sıcaklardan dolayı özelliğinin kaybolduğunu söylediler ve on dakkikada vazelinleyip işi hallettiler .şimdi hem yolda giderken rahatim hem de aracı stop edip çalıştırırken o duyduğum vuruntu sesinden kurtuldum erkey oto daki doğan ve şenol ustaya teşekkürler beynimin bir köşesine kazınan bu lakırtı ve vuruntu sesinden kurtuldum.:Ç ama başka bir serviste amorsitör patlamış ola bilir demişti!!!!!!:oops0000:

okan850
19/06/2007, 12:21
gecmıs olsun kardesım allah kazasız belesız bınmek nasıp eglesın

brvhgt
19/06/2007, 12:23
kardeşim tam olarak nereleri vazelinlediler sanırım bendede var bu sorun

KAANİTO
19/06/2007, 12:30
ön konsolun altında klimanın hortum girişleri varmiş bir de motor kısmında buraları vazelinlediler .ayrıca bılmem belki bana öyle geliyor ama sanki yol seside azaldı gibi ama daha 15 km yol yaptım

GaladrieL
19/06/2007, 13:06
ya bu sıcakta bizler bile yamuluyoruz, hortumların hasar görmesi normaldir valla.. çok geçmiş olsun, ciddi bişey olmamasına ve hemen çözülmesine çok sevindim..ayrıca olayı abartmadan gerçek sorunu çözen ustalarımıza da teşekkürler...

ufuk61
19/06/2007, 13:23
hadi gözün aydın abi bende nefret ederim gp de öyle acayip,acayip ses duymaktan hatta birgün kaza yapıcaktım ses nerden geliyor diye

the_Algn
19/06/2007, 14:45
Nasıl birşey bu hortum ki Lakırtı ve vuruntu sesi yapıyor.. olayı tam anlamadım ama bende sorayım servise...

dagored
19/06/2007, 15:50
bende de bir lakırtı sesi var aslında... ama sanki arkadan geliyor gibi...

ceyms_cem
19/06/2007, 20:09
arkadaslar dun hortumlar degıstı gercekten dıkkat edın klımanız az sogutuyo mutlaka servıse gosterın derım gp larda kronıklesmıs herhalde

daha benım arabam 17,000 de dusunun artık