PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol arka kapıdan gelen ses

rbcn
03/02/2012, 11:16
arkadaşlar kaislerde ve bozuk yollarda hatta yavaş seyir halinde direksiyonu hızlıca sağ sol yaptığımda sol arka taraftan bi ses geliyor sanki araç ortadan ayrılacakmış gibi plastik gıcırtısı yani daha önce başına gelen varmı. soğuklardan plastik kasılması falan diye düşünüyorum ben

ervatan
03/02/2012, 11:59
arka stop lambasını elinle bi oynatmaya çalış bakalım o ses gelicekmi bendede vardı sol stop lambadan yapıyordu

rbcn
03/02/2012, 12:21
yok arka stoplar çok sağlam duruyor ses yada oynama yapmıyor

BeCkS
03/02/2012, 17:08
banada oluo araba soğukken yapıo ısındığı zaman ses kayboluyor...

rbcn
03/02/2012, 17:26
havalar ısındığında mı yoksa motor ısındığında mı ses kayboluyor

Budweiser
03/02/2012, 18:27
Aynı sıkıntı bendede var. Kasislere çukurlara girerken araba esniyormuş gibi gacır gucur ses geliyor bazen tak tak diye geliyor. Birkaç parçanın yağsız kalmasından dolayıymış. Amortisör takozunun orasımı ne yağ enjekte ediyorlarmış bir kaç parçayıda yağlıyorlarmış. Servisle görüşün yardımcı olacaklardır. Bazen stoplardan dolayıda olabiliyormuş eğer sağlamsa stoplarınız dediğim yerdendir.

rbcn
14/02/2012, 23:10
atalyalı arkadaşlar bu sorun için nereye gitmem gerekiyor servise mi gideyim yoksa bildiğiniz tanıdık bu sorunu çözebilecek bir usta varmıdır. bu ses beni çok rahatsız etmeye başladı ses sol taraftaki orta direkten yada sol kapının iç tarafından geliyor gibi

rbcn
16/02/2012, 13:52
bu sabah antalya birmot a gittim durumumu anlattım servis açtılar hemen bi arkadaş geldi kapıları güzelce yağladı arka kapıları ayarladı koltuk arkasındaki kancalara sprey sıktı sonra geçtik araca teste çıktık aynı sesler gene geliyordu bu sefer sol şöför kapısının kapı klidinin geçtiği kancayı ayarladı tekrar yola çıktık ve seslerin kesildiğini gördük. araç kabul e gitim ve ücretini sordum bi teşekkür yeter dediler :) çok memnun bi şekilde ayrıldım şimdi çok mutluyum aracımdaki sesler kesilde ohh be puntonun keyfini sürüyorum artık :D