PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mangal Yapmaya Ne Dersiniz ?

Semih Kurtulmus
29/01/2012, 18:47
Yakında havalar düzelecek diye duydum eğer öyle olacaksa haftasonu herkesin müsait olduğunda güzel bir mangal yapsak nasıl olur ? :)
Daha yakmadan canım çekti :D

blgtlg
30/01/2012, 11:36
evet Semih bey ben desteğimi verdim, kalabalık olduğu sürece keyfli olabilir sıcak bir havada...aile bireylerimizde abi,abla,kardeş yada yakın arkadaş getirme şartı ile varım :)

eastblood
30/01/2012, 13:34
Bende varım:D...

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 15:48
evet Semih bey ben desteğimi verdim, kalabalık olduğu sürece keyfli olabilir sıcak bir havada...aile bireylerimizde abi,abla,kardeş yada yakın arkadaş getirme şartı ile varım :)

Mesela ben bursaenduroya üyeyim orada nineler bile geliyor şenliklere güzel oluyor .. Valla eğer herkes öyle düşünürse ben annem babam kardeşim falan komple gelirim güzel olur :)

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 15:54
Bende varım:D...

Kimseden talep yok biz bu gidişle anca içmeye gideriz :D

blgtlg
30/01/2012, 16:32
aa sizde enduro varmı ? ben gerçi enduro pek sevmem çok çıplak grenajlı motorların hastasıyım spor touring&racing kategorsinde :)
buarada evet kimseden ses yok, sanıyorum facebookta sayfaları varmış bir kişi mesaj atmış bana grande punto bursa diye orda baya etkinlik yapıyorlar herhalde bende facebook kullanmıyorum bakamadım siz bir şansınızı deneyin derim.

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 16:38
aa sizde enduro varmı ? ben gerçi enduro pek sevmem çok çıplak grenajlı motorların hastasıyım spor touring&racing kategorsinde :)
buarada evet kimseden ses yok, sanıyorum facebookta sayfaları varmış bir kişi mesaj atmış bana grande punto bursa diye orda baya etkinlik yapıyorlar herhalde bende facebook kullanmıyorum bakamadım siz bir şansınızı deneyin derim.

Ben oraya üyeyim ama orası sadece Bursa'ya özel değil sanırım.
Evet olmaz mı ? Bu arada touring falansa r 1200 rt fena hemde çok fena :) Ben nedendir bilmiyorum ama bu kulübe üye olduktan sonra sadece bmw motorlarını sevmeye başladım :)

blgtlg
30/01/2012, 16:45
bir bayan olarak motorlar hakkında çok bilgim var bende 1200gt sini çok seviyorum çantaları ile fln ohhh uzun yolda değmesinler artçının keyfineeee ben şimdilik bir vespa ( ki pahalıdır ama kullanım açısından rahat, scooter iştee ) yada fiddle alsam kendime yeter yazın takarım kaskımı üfür üfür gezerim :D kışında puntomla hahah
neyse konu başlığını farklılaştırdık sanırım, kapıyım konuyu ben :)

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 17:01
bir bayan olarak motorlar hakkında çok bilgim var bende 1200gt sini çok seviyorum çantaları ile fln ohhh uzun yolda değmesinler artçının keyfineeee ben şimdilik bir vespa ( ki pahalıdır ama kullanım açısından rahat, scooter iştee ) yada fiddle alsam kendime yeter yazın takarım kaskımı üfür üfür gezerim :D kışında puntomla hahah
neyse konu başlığını farklılaştırdık sanırım, kapıyım konuyu ben :)

Ooo scooter ise ben olaya açıklık getireyim en kısa zamanda çarşamba toplantısına gidelim :)
Ben alacaktım f650 GS ama okul bitene kadar vazgeçtim. Bitince r1200 gs adventure alacağım kesinlikle ondan sonra ver yurtdışına oh :)

Bu arada yaza bir tane scooter koyacağım öyle arada dolanmalık ama ufak birşey değil 500 cc :) Aprilia atlantic 500cc tavsiye ederim yakın bir arkadaşımda vardı mükemmel konforlu bir motor :) Sonra suzuki burgmanda güzel motor fakat tip bakımından değerlendirilirse aprilia tek geçer :)

blgtlg
30/01/2012, 17:16
yok ya ben 125 lik fln bakıyorum fiddle hatta yaza böyle dolaşıcam https://www.super-dergi.com/resimler/45/im/34708F71480AA528ECF8D8EFb.jpg :) birden 1200 lük fln fazla gelmezmi? benim elimin ayarı pek yok basarım açarım gazı 200 ü görürüm sonrada ölürüm :o çarşamba ne toplantısı varki ? nerde birde ? scooterın toplantısımı olur :)

blgtlg
30/01/2012, 17:17
baktım Aprilia atlantic 500cc ye ama bu benim tarzım dışı ben böyle şirin gidonlu fln istiyorum, ondan vespa, fiddle dedim hatta asya 125nostaljide çok güzel ve çok ucuz ama oda çok dandikmiş...tipi benim hoşuma gidiyor ama işte...

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 17:23
yok ya ben 125 lik fln bakıyorum fiddle hatta yaza böyle dolaşıcam https://www.super-dergi.com/resimler/45/im/34708F71480AA528ECF8D8EFb.jpg :) birden 1200 lük fln fazla gelmezmi? benim elimin ayarı pek yok basarım açarım gazı 200 ü görürüm sonrada ölürüm :o çarşamba ne toplantısı varki ? nerde birde ? scooterın toplantısımı olur :)

Yok bizim kulübün toplantısı :) Ben seni Canan ablamla tanıştırayım yeni scooter almıştı kendisi güzel birşey buluruz artık :)

O fotodaki ne öyle yahu :D

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 17:24
baktım Aprilia atlantic 500cc ye ama bu benim tarzım dışı ben böyle şirin gidonlu fln istiyorum, ondan vespa, fiddle dedim hatta asya 125nostaljide çok güzel ve çok ucuz ama oda çok dandikmiş...tipi benim hoşuma gidiyor ama işte...

ama scooter dediğin öyle birşey olacak :)

blgtlg
30/01/2012, 17:28
ya çok şirin ama fiddle işte o :) ben fiddle istiyorum, şirin bişi olsun öle büyük fln olmasın 500lük gibi, 125 lik yeter bana.. yazın bir bulvara gidip gelsem yeter, lemanın, benzinin önüne çekerim scooterımı park derdi yok birşey yok :) ahaha..inşallah Canan ablanlada tanışırız yaza bir scooter alırım en şirininden:)

eastblood
30/01/2012, 17:58
Semih ve Bilge arkadaşım konuştuklarınızdan hiçbişey anlamadım:D,bu Bursa sayfası çok hareketsiz bişey olcağını sanmıyorum,dün biri mesaj atmış facebook sayfası varmış ama facebook hesabım olmadığı için bakamadım.Mangal yapcazmı şimdi..:D:D

blgtlg
30/01/2012, 18:10
Doğukan haklısın konu biran değişti ama kapadık artık o konuyu gelelim mangala :) mesajını okurken allah allaah neden benim yazdıklarımı yazmış oldum :) çünkü yukarıda aynı cümleleri sarfettim, benimde facebook hesabım olmadığımdan bakamadım evet f.b ta varmış öyle birşey gelen mesaj üzerine anladığım kadarı ile...

eastblood
30/01/2012, 18:35
Doğukan haklısın konu biran değişti ama kapadık artık o konuyu gelelim mangala :) mesajını okurken allah allaah neden benim yazdıklarımı yazmış oldum :) çünkü yukarıda aynı cümleleri sarfettim, benimde facebook hesabım olmadığımdan bakamadım evet f.b ta varmış öyle birşey gelen mesaj üzerine anladığım kadarı ile...

Mühendismisin yoksa:D

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 18:36
ya çok şirin ama fiddle işte o :) ben fiddle istiyorum, şirin bişi olsun öle büyük fln olmasın 500lük gibi, 125 lik yeter bana.. yazın bir bulvara gidip gelsem yeter, lemanın, benzinin önüne çekerim scooterımı park derdi yok birşey yok :) ahaha..inşallah Canan ablanlada tanışırız yaza bir scooter alırım en şirininden:)

Benzinin önüne komik olmaz mı o :D :D :D

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 18:37
Mühendismisin yoksa:D

Bende öyleyim :D Ama ne alakası var çözemedim :D

eastblood
30/01/2012, 18:40
Bende öyleyim :D Ama ne alakası var çözemedim :D

Benim yazdıklarımın aynısını yazmışın demişte oyüzden mühendismisin dedim:D,senin makinacı olduğunu biliyorum meslektaşız:d

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 18:54
Benim yazdıklarımın aynısını yazmışın demişte oyüzden mühendismisin dedim:D,senin makinacı olduğunu biliyorum meslektaşız:d

Aynen güzel meslek caaanııım :D
Dur bakalım benim okul bitince nerede çalışsam bi karar veremedim nerede çalışacağıma

eastblood
30/01/2012, 20:51
Bence önce askere git tabi bu şahsi fikrim yanlış anlama,şahsen ben öyle yaptım..:D

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 21:36
Bence önce askere git tabi bu şahsi fikrim yanlış anlama,şahsen ben öyle yaptım..:D

Orası kesin zaten :D

blgtlg
30/01/2012, 21:48
evet ben geldim, konu dışıyım askerlik vs.. mangal noldu ya ? ::p:

eastblood
30/01/2012, 22:36
evet ben geldim, konu dışıyım askerlik vs.. mangal noldu ya ? ::p:

Mangal için şimdilik 3 kişiyiz,olmadı ben etleri alırım semihle sen mangalı alırsınız 3 kişi mangal yaparız ama pişirme işine karışmam:d

blgtlg
30/01/2012, 23:09
3 kişi mangalmı olur ya :s hayatımda hiç mangal yakmadım yakamamda doğukan ben, kömür olur hepsii :cool: neyse belki bahara kalabalıklaşır mangala giden sayısı kimbilir...

eastblood
30/01/2012, 23:21
Bursa grubundan bişey olmaz malesef oyüzden benim hiç umudum yok..Neyse yarın iş var projeler bizi bekler iyi akşamlar..

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 01:18
3 kişi mangalmı olur ya :s hayatımda hiç mangal yakmadım yakamamda doğukan ben, kömür olur hepsii :cool: neyse belki bahara kalabalıklaşır mangala giden sayısı kimbilir...

Ahaha sen anlamazsın ben anlamam o anlamaz kim anlar :D ?

Mangal için şimdilik 3 kişiyiz,olmadı ben etleri alırım semihle sen mangalı alırsınız 3 kişi mangal yaparız ama pişirme işine karışmam:d

Ateşi yaktık mı pişirme olayı kolay :D et mangal restoranına gideriz ayıpsın :D:D:D

Bursa grubundan bişey olmaz malesef oyüzden benim hiç umudum yok..Neyse yarın iş var projeler bizi bekler iyi akşamlar..

Aynen katılıyorum , çizim konusunda birşeyler varsa uzman burada hayal gücü sınırlaması yoktur :P

blgtlg
31/01/2012, 08:32

evet katılıyorum size, herkes f.b ta toplanmış herhalde, neyseeee günaydın yoğun iş tempolu salı sabahından az kişilik bursa ekibine....

eastblood
31/01/2012, 08:34
Günaydınlar...

kemal03
31/01/2012, 08:58
günaydın arkadaşlar... facebook grubu aktif ve neşeli bi grup olduğunu söyleyebilrim aktivete ve toplantıları sıkça olmakla kalmayıp sosyal hayatımızda da birbirimizden haberdar olup olaya sadece araç gözüyle bakılmayan bi grup burda kimsenin reklamını yapmak gibi bi amaçım yok ama durum böyle benm gibi grande punto bursa ve grandepuntotr gruplarına üyeliği bulunan arkadaşlarım olmasına rağmen nedense bizler için iyimser ve yapıcı onarıcı olan taraf belli isterimki bursadaki arkadaşlarımızın mangaldır çay toplantısıdır vb organizasyonlarına katılımda bulunmak ama istek arzu çok icraat yok... ayrıca siz kararlaştırın ateşide ben yakarım etleride ben pişiririm sizlere unutmayınki mangal başındaki aç kalmaz :))

blgtlg
31/01/2012, 09:19
günaydın arkadaşlar... facebook grubu aktif ve neşeli bi grup olduğunu söyleyebilrim aktivete ve toplantıları sıkça olmakla kalmayıp sosyal hayatımızda da birbirimizden haberdar olup olaya sadece araç gözüyle bakılmayan bi grup burda kimsenin reklamını yapmak gibi bi amaçım yok ama durum böyle benm gibi grande punto bursa ve grandepuntotr gruplarına üyeliği bulunan arkadaşlarım olmasına rağmen nedense bizler için iyimser ve yapıcı onarıcı olan taraf belli isterimki bursadaki arkadaşlarımızın mangaldır çay toplantısıdır vb organizasyonlarına katılımda bulunmak ama istek arzu çok icraat yok... ayrıca siz kararlaştırın ateşide ben yakarım etleride ben pişiririm sizlere unutmayınki mangal başındaki aç kalmaz :))

Öncelikli olarak günaydın, malesef facebook hesabımız olmadığından oradan sizleri, grubu takip etme gibi bir imkanımız yok bu yüzden bizde forumda biraz hareketlensin istedik ama gördükki söylenin kadar ölü bir grupmuş :) mangal desteğin içinde teşekkürler :)

eastblood
31/01/2012, 09:33
Mangal işi yatar arkadaşlar,semih biz seninle mudanyaya gidelim arkadaş:D,ayrıca şu vejeteryanıda merak ettim:d

fota
31/01/2012, 10:01
yapalım ya mangalı :D

blgtlg
31/01/2012, 10:06
Mangal işi yatar arkadaşlar,semih biz seninle mudanyaya gidelim arkadaş:D,ayrıca şu vejeteryanıda merak ettim:d

hakkaten bende vejeteryanı merak ettim :uhm00000: :D

blgtlg
31/01/2012, 10:07

Kadir bey siz eşinizide alın, eşinizin birkaç puntocu arkadaşları varsa onlarda gelsin kalabalık bir mangal yapalım hakkaten :chef:

fota
31/01/2012, 10:36
Kadir bey siz eşinizide alın, eşinizin birkaç puntocu arkadaşları varsa onlarda gelsin kalabalık bir mangal yapalım hakkaten :chef:
bana olur gibi gelior :)

eastblood
31/01/2012, 10:50
bana olur gibi gelior :)

Kadir bey sizin BZS'yi görmek isterim,hatta evo kullanmak nasip olmadı izin verirsen kullanmakta isterim:d

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 12:44

Hadi gidelim haftasonu ya da hafta içi hiç farketmez her türlü gelirim ben :)

Bana olur dedikten sonra 2 kişi bile yakarım ben :D

hakkaten bende vejeteryanı merak ettim :uhm00000: :D

Değil mi ama :D Mangalda pişen et yenilmez mi aahhh :D

Kadir bey sizin BZS'yi görmek isterim,hatta evo kullanmak nasip olmadı izin verirsen kullanmakta isterim:d

valla bende merak ediyorum sürüşü nasıldır diye :)

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 12:45

Link alabilir miyim ? 1 tane grande punto olarak açılmış ama Bursa'ya özel değil sanırım o

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 12:48
O vejeteryana makarna pişiririz :D :D :D

blgtlg
31/01/2012, 13:04
:)

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 13:14
:D

eastblood
31/01/2012, 13:35

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 13:53
vejeteryan hala çıkmadı ortaya :D

Semih Kurtulmus
31/01/2012, 17:18

:D

güzel oldu :D :dj:

basarbrs
01/02/2012, 17:11
slm bende gelırım toplantı olur yada aktivite olursa.birde orj. puntom var az modfıkasyon yapmak ıstıorum yardımcı yada bursada gp 2006 sonrası tanıdıgınız bıldıgınız varmıdır ufak tefek modıfıkasyon anlamında???

HLk16
28/02/2012, 00:06
yok mu bulusma

34ozkankurtuldu34
29/03/2012, 19:47
23 nisanda yapılırsa bende katılabilirim :)

Semih Kurtulmus
21/08/2012, 03:01
hiç kasmaya gerek yok bence. eğer yapılacaksa istanbul izmir ankara buraları seçelim ve şahsen önceden haber verilirse her şekilde katılırım :)