PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çalıştırdığımda araçtan gaza basar gibi ses geliyor ve devir 10-15 arasını gösteriyor

turkemi
28/01/2012, 23:23
neden olabilir arkadaşlar?

GP COSKUN
29/01/2012, 12:03
otomatik jikle devrede olduğundan dolayı normal bir durum

34ozkankurtuldu34
29/01/2012, 12:30
hondada varmı bu sistem coşkun :)

GP COSKUN
29/01/2012, 12:35
hondada varmı bu sistem coşkun :)

hadi len ordan
neden olmasın olm ne sistemler var bir bilsen :-)

34ozkankurtuldu34
29/01/2012, 12:41
o sistemi zamanı geldiginde elde edince yanına gelip anahtarını alacagım bu sözümü unutma saygılar bu arada bayadır görşmüyoruz özledik hoş sohbetleri en kısa zamanda görüşelim bir ortamda avrupadan anadoluya sevgiler :)

GP COSKUN
29/01/2012, 12:45
o sistemi zamanı geldiginde elde edince yanına gelip anahtarını alacagım bu sözümü unutma saygılar bu arada bayadır görşmüyoruz özledik hoş sohbetleri en kısa zamanda görüşelim bir ortamda avrupadan anadoluya sevgiler :)

uzak olsakta görüşemesekte gönlümüz bir :bye20000:
önemli olan unutmamak değilmi ?
seni seviyorum kardeşim ilk görüştüğümüzde hondayı vericem sana
honda senin köpeğin olsun
ama demedi deme gider ertesi gün puntoyu satıp alırsın bak :Ç

34ozkankurtuldu34
29/01/2012, 12:56
hondanın birçok modellerini kullandım biraz keyif işi ve kullanım keyfini yaşamak için belli maliyetleri var bu bir gerçek bence lüks görünüyor yani maddiyat anlamında belli dönemleri aşan kişilerin binebilecigi bir araç a.dan z.ye hemen hemen hondanın bütün modellerini görmüş kullanmış incelemiş biri olarak görüşlerim bunlar zamanı gelince elde edecegim maddiyatla alakası yok benim durumumun önceliklerim var sıra ona geldiginde oda olur coşkunum kalpler bir tanıdıgım sayılı kişiliklerden birisin form genelinde arkdaşlıgımız baki allah gönlüne göre verdi hondayı ilk görüşmemizde alacam anahtarını o zaman :)