PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü arıza yardım lütfen

15NY456
28/01/2012, 20:10
selam arkadaslar hayırlı aksamlar benım puntomun orjınal park sensoru vardı arkadakı gözlerınden bıtanesı bozulmustu servıse gıttım cok yüksek fıyat cektıler ve bende dısardan baska bır marka park sensörü taktırdım ve arıza lambası yandı kücük ücgen olan acaba onu nasıl söndürttebılrım

hilmiusta
29/01/2012, 09:20
dostum benım de orjınal park sensorum var benım de bırı arızalı ıdı servıste 200 lıra ddedıler bır goz ıcın bende kaskodan mını onarım yapacaktım kucuk cızıkler ıcın adam dedıkı ıstersen kaskodan sensorunu degısebılırım dedı mını onarım hakkından bende olur dedım adam taktı o eskı sensorumun tırkagı kırık demıslerdı servıste servıste calısan bı arkadasım onu yapıstırmıstı sorun yoktu sensoru degıstıgım den berı her gerı vıtese taktıgım da otuyor bı sey goruyormus gıbı uyuz oluyorum o taktıgırdıgım yere de bana uzak ve adamla muhattap olmak ta ıstemedım sımdı servıstekı arkadasım tanponun sokulmesı gerekıyor dedı cagırcam senı dedı beklıyorum ya bu arabanın hanı parcaları ucuzdu ben bu ısten bı sey anlamadım opel astra arla aynı hıc bır farkı yok parca fıyatı olarak yanı bende servıste baktıracam dostum kısacası dısardan sensorun saglıklı olacagını dusunmuyorum arza lanbanda mutlaka neden yandıgını yazıyordur yol bılgısayarında muhtemelen de ıngılızcedır yok pc sı kolay gelsın