PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arıza ışığı yardım

ares86
26/01/2012, 23:01
merhabalar abim bugun aracı kullanırken 2 kez mozot bitmiş araç silkelenmiş falan ve şuan arıza ışığı yanıyor sizce sorun ne olabilir söndürelim sanayide falan dedi ama benim içim pek el vermedi servise göstermelimiyim sizce

ares666
27/01/2012, 08:54
sorunun ne olduğu hakkında bilgi veremem ama çeyrek deponun altında arabayı mecbur kalmadıkça kullanmamanızı tavsiye ederim... zira ileride mazot pompası ve enjktörler için ciddi sıkıntılar olabilir. geçmiş olsun... bir servise gidip baktırmakta fayda var.

ares86
27/01/2012, 13:53
bugun izmirdeki otoya gitmek için sabah arabaya bindim sağolsun dün iletişime geçtim gel hallederiz dedi .ancak aracı çalıştırdığımda arıza ışığı artık yanmıyordı ben de ne olur olmaz diye biraz turladım yine yanar belki diye ışık yanmadı bende anlamadım galiba araç mazotsuz kalınc bu tepkiyi verdi tekrar doldurunca söndü ışığı. ben hiç bu şekilde kullanmam zaten mazeret sınavları falan onlarla uğraşıyorum aracı başkasına vermiştim nasıl bir düşüncedir anlamam mazot göstergesine bakar insan hayır mazot bitince gitcek deil ya bu araba.

ares86
27/01/2012, 13:54
sorunun ne olduğu hakkında bilgi veremem ama çeyrek deponun altında arabayı mecbur kalmadıkça kullanmamanızı tavsiye ederim... zira ileride mazot pompası ve enjktörler için ciddi sıkıntılar olabilir. geçmiş olsun... bir servise gidip baktırmakta fayda var.

bu arada nicklerimizin ve arabalarımızı rengi hariç birbirine benzerliğide ilginç bir tesadüf olmuş :) kazasız sürüşler..