PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şİkayetİm Ve Önerİm Var...

dejavu
17/12/2006, 22:01
ya arkadaşlar sabahtan beri ordan buraya burdan oraya dolanıyorum..
nereyi hangisini takip edeceğim şaşırdım...
ana başlıklar ve ara başlıklar çok fazla açıkçası ben hepsini takip edemiyorum.. ben DH deki gibi tek bir başlık altında olmayı daha çok sevdim valla herkes aynı yerde her konu aynı yerde.. bu daha güzeldi..
ha ewet yeni forum yeni sayfalar başlıklar olabilir ama bu kadar bence çok fazla 2 veya 3 başlık olabilir.. bu takip edilebilir cınsten...

civcivx
17/12/2006, 22:08
2-3 başlık çok yetersiz kalır. DH'taki durum ilk başta iyi gibi görünebilir ama aradığın bir şeyi bulman neredeyse imkansız hale geliyor. Ya da 2-3 gün foruma uğramadığını düşün, son kaldığın yerden sonra sayfalarca yazı yazılmış oluyor duruma göre. Çoğu kişi için bunları tek tek okumak sıkıntı verebiliyor. Belki aralarda senin cevaplayabileceğin ya da işine yarayacak bir bilgi var ve bunları transit geçmek durumunda kalabiliyorsun.

Şu an tek sıkıntı, yeni mesajların hangi başlıklarda olduğunu toplu olarak görememek. Bu da olursa forumu takip etmek çok rahat olacak.

microab
17/12/2006, 22:49
İlk site açıldığında bizde böyle olmuştuk :p

Abandone oluyor insan,zamanla alışılıyor :D

erdiyilmaz
17/12/2006, 22:51
tek başLık burayı DH'den farkLı yapmaz. rahat edeLim diye başLık sayısını arttırmıştık. DH:'de 150 160 sayfa oLdu aradıgımız birşeyi buLmak neredeyse imkansız haLe geLdi. temeLde 2 ana başLık var; "Ana forum" ve "Diğer" kısmı. Buradaki başLık sayısının şuan normaL oLdugu düşüncesindeyim. Teknik kısmı, şikayet kısmını da GeneL kategorisi içine katarsak... yine eski sıkıntıLarı yaşarız, aradıgımızı hemen buLamayız.

benim için farketmez başLık çok deniyorsa, geneL grup kararı ne oLursa, onu uyguLarız, başLıkLarı siLebiLiriz.

shoparr_
17/12/2006, 23:39
kendimize ait bir sitemiz olmasının en büyük avantajı zaten farklı konularda farklı topicler açarak daha paylaşımcı ve güzel muhabbetler sağlayabilmek değil mi?!sırf bu yüzden bn dh de okuyucu olarak sürdürdüm bir süre..bu takımın kurum aşamasını bilen arkadaşlar bilicektir bni ama son dönemde öyle karşıklıklar oldu ki..bn 2 kez soru sordum cvp alamadım..bi yazı yazdım bi tane cvp veren olmadı..bunlar da bni soğutan şeylerdi..ancak hevesli yeni arkadaşlarımızı da anlıyorum tabi..neyse bnce eski sitede uyguladığımız genel sohbet die bi başlık bulunmalı..ancak diğer tüm konularda farklı topic ve ana başlıklar kurulmalı..eski sitede bunu ayarlamıştık..sorumlu arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilirim..kolaylıklar..

ORACLE
18/12/2006, 09:36
Abi yeni mesajlar diye bir yer var.
Burası oldukça kullanışlı. Burada hangi konuya kim yazmış görüyorsun.
Yani son konular listesi. Yeni forum gayet güzel ve hiç te karışık değil bence.
Çok kullanışlı geldi bana. Böylelikle nihayet konuları toparlamış olduk.
Takip etmek kesinlikle artık daha kolay

Misafir2
18/12/2006, 11:45
şikayet yok güzel oldu insanın kendı evınde olması gıbı bırşey daha varmı ya:)