PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses ve simetri sıkıntısı ...

puntoevoikibinonbir
24/01/2012, 00:16
bir gıcırtı sesidir ki nedir anlamadım..bu yüzden servise 5 defa gittim.. 5. de de tamam hallettik artık servise bu yüzden gelmiyeceksin dediler.. fakat aynı

sıkıntı devam ediyor.. mesela 1 . vites te yavaşça kalkarken ön göğüs sol alt kısımdan sanki bişeyler sürter gibi gıcır gıcır bir ses .. ne bilim işte uyuzumsu iç gıcıklayan bir şey bu.. geneldee 2011 model evo ların hepsinde varmış..

arkadaş madem fabrika hatası ..neden değiştirmiyorsun aracı..

ayrıca ön taraftaki cam direklerinin çamurlukla direklerin birleştiği bölümler..sağ sol simetrisi birbirinden farklı sağ taraf biraz daha havaya doğru kalkık duruyor.. servise sordum..sağ ve sol eşit olmazmış..bu ne ya !!! 33000 lira ver simetri sıfır... multijet sisteminin hatrına arabaya biniyorum yoksa satıcam..

bu kunularla ilgili yardımlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum teşekkürler..

takres
24/01/2012, 00:20
grande puntolarda da kaput ile tampon arasında ki fark çok barizdi...

sfkbrtn
24/01/2012, 00:20
bahsettiğiniz gıcırtıdan muzdarip olanlar var,sanıyorum kalorifer borularından kaynaklı benzer şikayetler ve çözümleri ile ilgili görseller mevcut forumda ararsanız ulaşabilirsiniz ama benim başıma gelmedi gıcırtı olayı... simetriye gelince çok takılmayın hepimizinkinde vardır simetrik olmama durumu:)

ervatan
24/01/2012, 00:27
sesler evonun kronik sorunu birini yapıyolar öbürü hortluyo sizin ses problemi kalorifer borularındandır büyük ihtimalle ama çokta kurcalatmayın aracı çünkü bi parça söküldümü ordan artık ses vermeye başlıyo simetri problemleri tüm araçlarda vardır çok ta takmayın ama sesler gerçekten sinir ediyor insanı bende çok çekiyorum bu seslerden

selahattincevik01
24/01/2012, 00:37
Bende de aynı sesler vardı şimdi yok.Hangi bayiden aldınız bilmiyorum ama eğer Ankara'da iseniz Tanoto fiat Servis müdürü Alper bey arkadaşım olur.O size yardımcı olacaktır.Hatta cumartesi günleri bende gelip yardımcı olabilirim.

puntoevoikibinonbir
24/01/2012, 01:04
Bende de aynı sesler vardı şimdi yok.Hangi bayiden aldınız bilmiyorum ama eğer Ankara'da iseniz Tanoto fiat Servis müdürü Alper bey arkadaşım olur.O size yardımcı olacaktır.Hatta cumartesi günleri bende gelip yardımcı olabilirim.

Ali uğurlu dan aldım..