PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 t-jet kasko

effect1903
22/01/2012, 21:46
Arkadaşlar kasko yaptıracağım aracım 2008 model, ilk kasko olacak.. liberty sigorta 1100 tl, anadolu sigorta 1400 fiyat verdi bunlar en düşük fiyatlar ama bana fazla geldi yinede :) başka hangi kasko olabilir? Yardımcı olurmusunuz bana...

ABNEW
22/01/2012, 21:57
Mehmet bir de groupamadan fiyat al derim.Yakınım var yardımcı da olabilir istersen.Kaskonun full olmasına, muafiyetin olmamasına dikkat et derim..

effect1903
22/01/2012, 22:13
Mehmet bir de groupamadan fiyat al derim.Yakınım var yardımcı da olabilir istersen.Kaskonun full olmasına, muafiyetin olmamasına dikkat et derim..

Tamam Arda groupama dan bir araştırayım sonra seni rahatsız ederim o zaman :)

ABNEW
22/01/2012, 22:34
İstediğin zaman Mehmet..

demirburak007
24/01/2012, 10:39
Merhaba

bilgilerini info@sinerjisigorta.com.tr ye gönderebilirsen axa dan fiyat verilebilinir.

rockforever
24/01/2012, 10:49
ben aviva dan yaptırdım full 800 tl...tabi istanbul da yüksek çıkacaktır tahminim...

effect1903
24/01/2012, 10:55
ben aviva dan yaptırdım full 800 tl...tabi istanbul da yüksek çıkacaktır tahminim...

Benim arabada memleketin plakası var :) ama istanbulda olduğumdan istanbulda kaza riski yüksek biryer olduğundan sanırım biraz yüksek çıkıyor..

rockforever
24/01/2012, 11:01
Benim arabada memleketin plakası var :) ama istanbulda olduğumdan istanbulda kaza riski yüksek biryer olduğundan sanırım biraz yüksek çıkıyor..

evet olabilir kriter çok fiyat çıkartırken...bir de sen kaskosuz mu gezdin bu saate kadar merak ettim ...

effect1903
24/01/2012, 11:12
evet olabilir kriter çok fiyat çıkartırken...bir de sen kaskosuz mu gezdin bu saate kadar merak ettim ...

Evet önceki arabamla kaskosuz gezdim :) ama Allaha şükür kaza vs olmadı İstanbul gibi yerde.. Ama şimdi yaptıracağım kaskosuz binmem artık :)

rockforever
24/01/2012, 11:14
Evet önceki arabamla kaskosuz gezdim :) ama Allaha şükür kaza vs olmadı İstanbul gibi yerde.. Ama şimdi yaptıracağım kaskosuz binmem artık :)

allah korusun bir an önce yaptır bence de...

takres
24/01/2012, 11:46
ankara sigorta da fiyatlar iyi...bir bak derim...

firars
25/01/2012, 14:44
benim kaskom çok daha yüksek.. 3 kapı + benim yaşım + bide üstüne dizelin sporu diye algılıyorlar benim arabayı :S

sigortam.net e bak telefonla arıyorlar... bi dolu firmadan fiyat veriyorlar.. en ucuzunu oradan görüp yine bi ofisden falan halledebilirsiniz..

coll34
25/01/2012, 16:25
aracına ilk defa kasko yapılıcak ise fiyat bu nedenlede çok çıkar, yapı-kredi sigortadan da fiyat al derim rakamları genelde uygun tutuyorlar, anadolu sigortaya sakın bulaşma ismine yakışmayan hizmeti var

effect1903
25/01/2012, 16:35
benim kaskom çok daha yüksek.. 3 kapı + benim yaşım + bide üstüne dizelin sporu diye algılıyorlar benim arabayı :S

sigortam.net e bak telefonla arıyorlar... bi dolu firmadan fiyat veriyorlar.. en ucuzunu oradan görüp yine bi ofisden falan halledebilirsiniz..

Geçen hafta orayla görüştüm zaten en düşük 1400 tl anadolu sigorta..

effect1903
25/01/2012, 16:37
aracına ilk defa kasko yapılıcak ise fiyat bu nedenlede çok çıkar, yapı-kredi sigortadan da fiyat al derim rakamları genelde uygun tutuyorlar, anadolu sigortaya sakın bulaşma ismine yakışmayan hizmeti var

Anadolu sigorta için iyi diyorlar ama bilemiyorum artık..

effect1903
25/01/2012, 16:38
En iyi fiyatı liberty sigorta verdi 1100 tl..Arkadaşım sağolsun fiyatta yardımcı oldu liberty nasıldır sizce? kullanan varmı?

ESH
25/01/2012, 16:39
benım aracım 2008 model 1,3mjet std 850 tl full kasko axa dan yapıldı trafık sıgortasıda yol yardımı dahıl 180 tl ye yapıldı tavsıye ederım :)

hakandurak
25/01/2012, 16:41
anadolu' dan fiyat almışsınız ama birde ben çalışmak isterim ben de anadolu acentesiyim isterseniz bilgilerinizi hakan@uzaysigorta.com.tr a gönderin çalışalım bakalım ne yapabiliriz

En iyi fiyatı liberty sigorta verdi 1100 tl..Arkadaşım sağolsun fiyatta yardımcı oldu liberty nasıldır sizce? kullanan varmı?

hakandurak
25/01/2012, 16:47
ufak bir hatırlatma veya not : kasko ve trafik sigortalarında tabi ki firma önemlidir ama acentenin sizi nasıl bilgilendirdiği ve nasıl size yardımcı olduğu da önemlidir münferit olaylar bağlayıcı değildir. Örneğin Anadolu sigorta Türkiye'nin en eski ve köklü sigorta kuruluşlarından biridir ve iş bankası iştirakidir, ama burada konusu hiç geçmeyen aviva dünyanın en eskilerinden dir hizmet kişiye göre görecelidir bana iyi olan size kötü olmuş olabilir sadece belirtmek istedim firma isimlerini örnek için verdim kesinlikle reklam amaçlı değildir

effect1903
25/01/2012, 16:52
anadolu' dan fiyat almışsınız ama birde ben çalışmak isterim ben de anadolu acentesiyim isterseniz bilgilerinizi hakan@uzaysigorta.com.tr a gönderin çalışalım bakalım ne yapabiliriz

Teşekkürler Hakan bey hangi bilgileri göndermem gerekiyor?

hakandurak
25/01/2012, 16:56
özelden mesaj attım size teşekkürler

Teşekkürler Hakan bey hangi bilgileri göndermem gerekiyor?

coll34
26/01/2012, 10:33
2008 model yeni aldım puntoma yapı-kredi sigortadan her zamanki yaptırdım acentamdan yaptırdım muafiyetsiz ücretsiz çekisi dahil 600 tl. + 50 tl aksesuar bedeli ödedim

effect1903
26/01/2012, 13:15
2008 model yeni aldım puntoma yapı-kredi sigortadan her zamanki yaptırdım acentamdan yaptırdım muafiyetsiz ücretsiz çekisi dahil 600 tl. + 50 tl aksesuar bedeli ödedim

Teşekkürler ama ben ilke kez kasko yaptıracağım için herhalde birazdaha yüksek çıkıyor..

coll34
27/01/2012, 00:11
evet genelde ilk kaskolar yüksek çıkar işim gereği yakından biliyorum ama seni yinede yapı kredi sigortadan fiyat al derim

motor delisi
31/01/2012, 10:46
Anadoludan şaşma :)

effect1903
31/01/2012, 11:34
Hakan bey yardımcı oldu sağolsun anadolu sigortadan yaptırdım arkadaşlar :)

coll34
31/01/2012, 14:13
geçmiş olsun :)

effect1903
31/01/2012, 14:17
geçmiş olsun :)

Neden ?

coll34
31/01/2012, 14:37
yıllardır bu işin içinde biri olarak ( hasar eksper yardımcılığı ) adına yakışmayan şeyler yapan bir sigorta şirketi 2-3 sene bazı arkadaşlarımında bu şirketten araçları kaskolu idi başlarına gelen bir kaç olaydan sonra bir daha kasko yaptırmadılar bir arkadaşım bu şirket ile davalık durumda

hakandurak
31/01/2012, 14:52
Lütfen elma ile armutu karıştırmayalım bizde 15 yıldır bu işin içindeyiz vede anadolu acentesiyiz şimdiye kadar ödeyemediğimiz hasar olmadı kişinin alkollü olma durumu hariç sizin dediğiniz imama kızıp abdest bozmak gibi bir şey; bende başka firmalar ile ilgili binlerce şey söyleyebilirim ama benim uzun yıllardır satışta kazandığım en büyük doğru asla rakip firmayı kötülemeyeceksin dir; her firmanın kendine göre iyi veya kötü kısımları olabilir ancak bu tarz yorumlar bence yanlış siz beğenmiyorsunuz diye insanların kafasını lütfen karıştırmayın bu arada bazı hasar experlerinin de neyi nasıl yaptıklarını çok iyi biliyoruz bunları konuşmak için burası uygun yer değil yinede yorumunuz için teşekkürler...

yıllardır bu işin içinde biri olarak ( hasar eksper yardımcılığı ) adına yakışmayan şeyler yapan bir sigorta şirketi 2-3 sene bazı arkadaşlarımında bu şirketten araçları kaskolu idi başlarına gelen bir kaç olaydan sonra bir daha kasko yaptırmadılar bir arkadaşım bu şirket ile davalık durumda

effect1903
31/01/2012, 14:56

Aşağı yukarı her sigortadan memnun olanıda bulunur, olmayanı da.. Davalık olayı ise yine aşağı yukarı çoğu kurum, kuruluşun çeşitli sebeplerden ötürü davası mutlaka vardır ve varda biliyorum.. Kimi a sigortasına çok iyi diyor kimi yok a kötü diyor ama bazıları var ki o sigortaya neden kötü yada neden iyi dediğini tam olarak kendi de bilmiyor...

coll34
31/01/2012, 15:01
rakip derken ? ben sigorta sigorta şirketi değilim rakibim olsun acentalarında bilirizn neler yaptığını ama doğdur anadolu sigorta dosya yetkilisi fiat coupe araç için bu çıkma kapıdır diyip ödeme kestiği de türkiyede ilk olmuştur bu arada eksper yazmasını öğrenmeniz temennisi ile bence iki tarafta bayramlık ağızları açtırmasın piyada kimin ne olduğu biliniyor sahaya ininde yorumları dinleyin benden siz tavsiye fiat coupe aracın yan sanayi parçasının olmadığını 10 yaşında çocuk bilir masa maşından karar kolayda sahada geri vites yaparlar neyse mehmet ben tavsiyemde bulundum inş. sorun yaşamazsın aklında bulunsun allah korusun bir ağır hasar durumun olursa pertini ise yoksa aracı özel servise çekip ihaleye çıkartıp çıkma yan sanayi ile toplatmasın çok iyi şirket ;) aman arkadaşın müşetiri kaçmasın sinir yapar ;)

hakandurak
31/01/2012, 15:06
arkadaşım sana "x" in anlamını bu yaştan sonra ben öğretemem bir araştır . bu arada ben sahaya da çok inmişimdir zaten senin gibi tek bir örneği alıp da ortaya koymam . Türkiye'nin en eski ve Atatük'ün kurduğu bir firmaya ben her zaman her şartta güvenirim ( bu arada masa maşı olmaz masa başı olabilir :) )

rakip derken ? ben sigorta sigorta şirketi değilim rakibim olsun acentalarında bilirizn neler yaptığını ama doğdur anadolu sigorta dosya yetkilisi fiat coupe araç için bu çıkma kapıdır diyip ödeme kestiği de türkiyede ilk olmuştur bu arada eksper yazmasını öğrenmeniz temennisi ile bence iki tarafta bayramlık ağızları açtırmasın piyada kimin ne olduğu biliniyor sahaya ininde yorumları dinleyin benden siz tavsiye fiat coupe aracın yan sanayi parçasının olmadığını 10 yaşında çocuk bilir masa maşından karar kolayda sahada geri vites yaparlar neyse mehmet ben tavsiyemde bulundum inş. sorun yaşamazsın aklında bulunsun allah korusun bir ağır hasar durumun olursa pertini ise yoksa aracı özel servise çekip ihaleye çıkartıp çıkma yan sanayi ile toplatmasın çok iyi şirket ;) aman arkadaşın müşetiri kaçmasın sinir yapar ;)

hakandurak
31/01/2012, 15:09
Bu arada seviyeni bil bu forumda dün girmişsin bugün laf ediyorsun benim bu forumda müşterim yok arkadaşlarım var terbiyeni takınmanı öneririm...

coll34
31/01/2012, 15:14
sen kendi şirketinin nasıl hitap ettiğine yazışmalarında expermi yoksa ekspermi yazıyor diye bir bak ondan sonra yaş nasihatı ver keşke ATATÜRK'ÜN kurduğu güngü gibi dürüst ve adına yakışır davransa keşke müşterisine belli sahada olduğunuz neyse sen fazla sinir yaptın malun kota müşteri işleriniz bu kadar sinir yapma müşteri kaçıyor diye benden sana tavsiye relax ol türkçe anlamını biliyorsan ;) Mehmet tekrar hayırlı olsun konunu iç ettik kusura bakma insanların verdi paranın hakkını alması için bu yazdıklarım iyi forumlar mehmet acenta kardeş sende bu kadar harap etme kendini

coll34
31/01/2012, 15:20
ben terbiyemi bilirim sende bil sana tavsiyem benimde arkadaşlarım vardır sonuçta insanlar belli bir para ödüyolarsa karşılığını iyi almak isterler bu kadar sinir yapma foruma girdiğim tarih seni ilgilendirmez bilgim tecrübem foruma giriş tarihi ile alakalı değildir ben bir çok forumda varım o yüzden bazı şeyleri karşılaştırmadan önce biraz düşün öyle cvp ver ki muattabım sen olmadığın halde konuya direk daldın hadi sana iyi forumlar sen ilk önce yoruma açık ol ondan sonra iyi hizmet vermeye çalış

effect1903
31/01/2012, 15:40
sen kendi şirketinin nasıl hitap ettiğine yazışmalarında expermi yoksa ekspermi yazıyor diye bir bak ondan sonra yaş nasihatı ver keşke ATATÜRK'ÜN kurduğu güngü gibi dürüst ve adına yakışır davransa keşke müşterisine belli sahada olduğunuz neyse sen fazla sinir yaptın malun kota müşteri işleriniz bu kadar sinir yapma müşteri kaçıyor diye benden sana tavsiye relax ol türkçe anlamını biliyorsan ;) Mehmet tekrar hayırlı olsun konunu iç ettik kusura bakma insanların verdi paranın hakkını alması için bu yazdıklarım iyi forumlar mehmet acenta kardeş sende bu kadar harap etme kendini

Yalçın bey müşteri kaçıyor gibi sözleriniz hoş olmamış.. Öncelikle bu forumda bulunan herkes arkadaş.. Ben bir konu açtım yardımcı olabilecek arkadaşım var mı diye ve hakan beyde bir forum dayanışması olarak bana yardımcı olmak istedi, zaten siteyede çalıştığı kurum adıyla değil, kendi adıyla kayıtlı.. Sizin belki olmusuz tecrübeleriniz olmuş olabilir bu yüzden üzüldüm ancak birkaç olumsuzluk nedeniyle bir kurumu tamamen kötülemeninde doğru olmadığını düşünüyorum.. Bana kasko yaptırmadan önce özellikle anadolu sigortadan yaptırmamı önerdi birçok kişi. Tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum çünkü her kurum ve kuruluşun kusurları olabilir ama bu kusurlar kurumun tümünü bağlamaz diye düşünüyorum..

hakandurak
31/01/2012, 15:46
Ben her türlü yoruma açığım arkadaşım insanların karşılığını almadığını bilip bilmeden yorum yapıyorsun sadece ona kızıyorum tek taraflı yorum yapman yanlış yoksa ben burada kimseye istemeden işimle ilgili teklifte bulunmuyorum beni hangi forumda olduğun ilgilendirmiyor ben sadece bu forumdayım ve bunu işim için yapmıyorum arabam ve bu topluluğu sevemem ve bilgi aldığım için yapıyorum Mehmet bey den de ÖZÜR diliyorum konunun buraya gelmesinden dolayı ama anlamadığın şey insanların ne hizmet aldıklarını bilmeden konuya dalman ve sadece bir olayla ilgili atıp tutman; bu arada ben kotaya falan da bakmam ben işimi foruma dayanıp yapsam bir yerde maaşla çalışmam gerekirdi benim amacım insanlara forumdaki DOSTLARIMA yardımcı olmak yoksa görmediğim hiçbir arabaya kasko yapmamam gerek ki ben forumda olan herkese kendim kadar güveniyorum Türkiye'nin her yerine de buna rağmen sigorta yapıyorum; sana da yorumlarından ötürü teşekkür ederim sayende hizmetim daha da iyi anlaşılacak iyi forumlar kardeşim...