PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç denk gelmedi :)

Semih Kurtulmus
22/01/2012, 13:43
Yahu günlerdir trafikteyim daha bizden kimse denk gelmedi :D Her geçen puntoya sellektör yapıyorum daha hiç cevap gelmedi :D Bu gidişle kavga çıkacak :boxin:
Herkes yazıyor şöyle karşılaştım ne kadar tuhaf falan diye :) Demek ki bende hiç şans yok :)

alpimmm
22/01/2012, 14:00
sticker olmayanlara selektör yapmıyorum, onlardan sinyal gelirse selamlaşıyoruz :D
sticker'lı punto sayısı üye sayısına oranla baya az bence.

menesi
22/01/2012, 14:35
ben bursa banotodayım yolun bu tarafa düşerse karşılaşırız..:)

Semih Kurtulmus
22/01/2012, 21:14
sticker olmayanlara selektör yapmıyorum, onlardan sinyal gelirse selamlaşıyoruz :D
sticker'lı punto sayısı üye sayısına oranla baya az bence.

karşıdan gelenlere yapıyorum genelde :) Önümde olanlara yapınca yol veriyorlar :D

ben bursa banotodayım yolun bu tarafa düşerse karşılaşırız..:)

Artık oralara geldiğimde acı kahvenizi içmeye uğrarım :)

blgtlg
23/01/2012, 16:11
Yahu günlerdir trafikteyim daha bizden kimse denk gelmedi :D Her geçen puntoya sellektör yapıyorum daha hiç cevap gelmedi :D Bu gidişle kavga çıkacak :boxin:
Herkes yazıyor şöyle karşılaştım ne kadar tuhaf falan diye :) Demek ki bende hiç şans yok :)

her geçen puntoya selektörmü yapıyorsun ahaha bencede yakında kavga çıkar ::)
yalnız ben geçtiğimiz cumartesi günü çekirge meydanından doburcaya doğru giden istikamette sağa çekip durdum arabadan garip bir yanık kokusu geldiği için, sanki lastik yanığı gibi, hiçte anlamıyorum ama bir duman vs varsa arabadan uzaklaşıcam zihniyetinde, arabanın etrafında dönüp bakarken bir gri puntolu arkadaş saolsun durdu bir ihtiyaç varmı dedi, kendisi bu yazımı okursa tekrardan teşekkürler...
daha önceden de dediğim gibi gp mi almadan önce trafikte bu kadar ilgi yoktu, selektör, yardım vs... gp ile medeniyete taşınmış gibi adeta, hatta zaman zaman bmw 1.16 ,a3 vs.. gibi araç kullanıyormuş hava hissediyorum gp' ma olan ilgiden :)

luleburgazli
23/01/2012, 17:13
2 dir konu açmaya çalışıyorum cumadan beri ama yayınlanmıyor malesef...
ben istanbuldayım bendede sticker yok şahsi fikrim olarak çok kaba durduğundan takmıyorum bu yüzden takmayan arkadaşlar muhakkak vardır benim gibi bunun yerine daha kibar bir sticker yapsak ve ne bileyim arka direklerden sol veya sağ tarafta herkes aynı yere bir sticker yapıştırsa çok etiket olur bence... ve bunuda bir sticker tasarım yarışma düzenleyerek yapsak süper olur .... bence tabiki...

izoci
23/01/2012, 17:43
Ben Isparta'da bile karşılaşıyorum :D

eastblood
23/01/2012, 19:02

Semih haftasonu mudanyaya gitseydin kesin beni görürdün orda:D,ama elbet birgün karşılaşırız merak etme.

Semih Kurtulmus
24/01/2012, 00:54
Semih haftasonu mudanyaya gitseydin kesin beni görürdün orda:D,ama elbet birgün karşılaşırız merak etme.

haha :D mudanyadaydım :D

eastblood
24/01/2012, 13:10
Ozaman haftaya kaldı desene:D

alparslan
24/01/2012, 13:33
2 dir konu açmaya çalışıyorum cumadan beri ama yayınlanmıyor malesef...
ben istanbuldayım bendede sticker yok şahsi fikrim olarak çok kaba durduğundan takmıyorum bu yüzden takmayan arkadaşlar muhakkak vardır benim gibi bunun yerine daha kibar bir sticker yapsak ve ne bileyim arka direklerden sol veya sağ tarafta herkes aynı yere bir sticker yapıştırsa çok etiket olur bence... ve bunuda bir sticker tasarım yarışma düzenleyerek yapsak süper olur .... bence tabiki...

Katılıyorum. Ben de foruma ilk girdiğimde etiket alma hevesindeydim ama çok büyük olduğunu görünce vazgeçtim. Ebatları daha küçük bir etiket olsa hemen alacağım.

Semih Kurtulmus
24/01/2012, 17:58
Ozaman haftaya kaldı desene:D

Şehir dışındayım :D Ama ondan sonraki hafta gelirim :D 2 adım yol zaten :)

eastblood
24/01/2012, 18:47
Şehir dışındayım :D Ama ondan sonraki hafta gelirim :D 2 adım yol zaten :)

Balıkesir deme sakın:)

Semih Kurtulmus
25/01/2012, 04:34
Balıkesir deme sakın:)

Hayır değil :D Orada mısın yoksa :D

eastblood
25/01/2012, 08:59
Hayır değil :D Orada mısın yoksa :D

Yok değilim ama orda okumuştum üniversiteyi:D

Semih Kurtulmus
25/01/2012, 14:40
Yok değilim ama orda okumuştum üniversiteyi:D

Şanslıymışsın valla :D Ben oraya bile razıyım o derece :D:rip:

luleburgazli
26/01/2012, 11:05
Katılıyorum. Ben de foruma ilk girdiğimde etiket alma hevesindeydim ama çok büyük olduğunu görünce vazgeçtim. Ebatları daha küçük bir etiket olsa hemen alacağım.

aLPARSLAN KARDEŞİM MALESEF YÖNETİMDE ŞİMDİLİK BU TASARIM KONUSUNA SICAK BAKMIYOR ELBET BİR GÜN ANLAYACAKLARDIR BİZİ :) UMARIM...

gorkem kaan
26/01/2012, 12:40
bence sticker gayet güzel orta stopun tam altında 10 numara duruyor...

luleburgazli
26/01/2012, 15:24
zekler tartışmasızdır görkemcim ama ben mesela siteyi deli gibi takip etsemde stickeri takmıyorum çok büyük görseli var site tanıtımı olması gerekiyor tabiki ama bu bence kaba kaldığı için takmıyorum eminim bu sebepten dolayı takmayan arkadaşlarda çoktur. bu sayede ne oluyor sitenin tanıtımı olmuyor bence daha kibar ve daha şık bişey tasarlanabilir... ozaman site istediği hedefine ulaşmış olur diye düşünüyorum... sanırım 2007 yılında tasarlanmış mevcut sticker ...