PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : servis hizmetleri

ceyms_cem
16/06/2007, 16:25
arkadaslar sızce fıat servıslerı aracımızı iyi tanıyorlarmı

microab
16/06/2007, 18:13
Konunuz taşındı...

İlk güne nazaran oldukca tanıdılar,tanımalarında forum olarak rolümüz büyük...

06kaymak
16/06/2007, 18:24
bence evet....cozulemeyecek sorun yok....

ABNEW
16/06/2007, 21:36
Bence servislerin (Hangi marka aracın olursa olsun) ilgili aracı tanımaları bakım ve sorunların çözümüyle başlıyor.Aracın piyasaya çıkmasından önce verilen eğitimin fazla bir önemi yok gibi.Yani ne kadar çok sorunun çözümü o kadar çok aracın tanınması:)

h k
16/06/2007, 21:58
satışlar arttıkca , satılan araçlar km yapıp servise düştükce tecrübe artıyor. tabi düzenli oturmuş kadrosu olan servislerin tecrübesi artıyor , ayda bir eleman değiştiren servisten hayır beklememek lazım.

yani sorunun net cevabı , bazı servisler araclarımızı iyi tanıyor. Servis ihtiyacınız olduğunda bölgenize göre buradan tavsiye alıp gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Ziyaretçi047
16/06/2007, 22:49
Aynen arkadaşların yorumlarına katılıyorum.

baycep
16/06/2007, 23:57
Elazığdaki servis benden bıkmıştır. kafalarını şişire şişire çok şey kazandırdım onlara ,hep ilkleri bende gördüler .. ama süper insanlar tecrübeleri iyi,çook iyi esnaflar bana herzaman gereken ilği ve alakayı gösterir ler çoook tsk ediyorum onlara.....

ceyms_cem
17/06/2007, 01:40
arkadaslar verdıgınız bılgılerden dolayı tesekkur ederım ben en ıyısı servısımı degıstıreyım...

microab
17/06/2007, 01:44
Cem hangi servise gidiyorsun bilmiyorum,fakat Zincirlikuyu Birmot dan İstanbul üyeleri çok memnun.

Negatif görüş belirten olmadı şimdiye kadar,sorun yaşıyorsan oraya da bi göstermeni öneririm...

Misafir2
17/06/2007, 01:47
sakarya samtaş bayııındekı usta başının özellıkle öğrenecı çok şey var GP ler hakkında.. tekrar kursa gönderılmesı gerekıyor.
bır gerçek varkı oda adamlar süper doblo, doğan ve şahın ustası eğer doblonuz varsa buyrun bızım servıse haledılmeyecek sorun yoktur ama GP sahıbıysenız en son gelmenız gereken servıs ve ustasıdır..

ufuk61
17/06/2007, 15:19
bencede gp ve lınea satısı artıkca sorunların hepsi dahada düzene gireceğine inannıyorum

ama sahsen servisimden memnunum

GÜLTEKİN
16/08/2007, 00:21
arkadaslar sızce fıat servıslerı aracımızı iyi tanıyorlarmı
sadece sorunlar grande puntoda değil her araçta yaşanabiliyor.her araç için paylaşım sitesi olmadığından sorunlar bu kadar belirgin değil ve her araç sahibi kendisi yaşıyor.sorunları paylaşamıyor.özellikle grande punto araçların ve son çıkan linea araçların servisler üzerine titriyorlar.her serviste muhakkak sorunu olan arkadaşların sorunları halledilebilir.fakat doğru kişilerle irtibata geçmek gerekli.yapılacak olan işlerin takipçisi olmak lazım.sadece bakıma veya şikayetisöylendiğinde bazı işler yapılamıyor.önceden servisten yapılacal işlerle ilgili bilgi alıp sonradan yapılanları kontrol etmek her zaman bizim menfaatimize.servislerin her aracın eğitimini alan bu işin profösörü olan uzmanları var.onları bulun.:gun_band: