PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinan ŞAmil SAm

microab
16/06/2007, 15:27
16 Haziran 2007 Cumartesi 08:43

Sinan bu gece çok önemli bir maça çıkıyor. Eğer kazanırsa..
WBC (Dünya Boks Konseyi) tarafından düzenlenen, Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Altınpark İşletmeleri ve Boks Federasyonu tarafından desteklenen Kıtalararası Dünya Şampiyonluğu unvan yarı final maçında Sam, Amerikalı boksör Or McCall ile yarın karşı karşıya gelecek.

Sinan eğer bu maçı kazanırsa Dünya ağır Siklet Boks Şampiyonasına çıkma hakkı elde edecek..

Kıtalararası Dünya Şampiyonluğu unvan yarı final maçı ile birlikte oynanacak 10 müsabakanın yanı sıra müzik ve dans gösterileriyle adeta şölen havasına dönüştürülecek gecede, Türkiye'de bir ilke de imza atılacak.

SİNAN: KARİYERİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Müsabaka öncesinde bir açıklama yapan ünlü Türk boksör Sinan Şamil Sam, Türkiye'de ilk kez böyle bir maça çıkacağını vurgulayarak, ''Benim kariyerim ve herkes için çok önemli bir maç olacak'' dedi.

19 Mayıs Spor Kompleksi içindeki boks salonunda çalışmalarını sürdüren Türk boksör, şöyle konuştu: ''Rakibim çok güçlü ama biz de çok iyi hazırlandık. Profesyonel boks hayatımda ilk kez Türkiye'de bir maç yapacağım. Müsabakayı kazanırsam dünya şampiyonluğu için büyük bir şans yakalayacağım. Ülkemde oynamanın avantajını da kullanıp kazanmak istiyorum.''

__________________________________________________ ________

--İnternet Haber--

FOX TV verecek sanırım...
Boks a sempati duyanlar var ise kaçırılmayacak bir maç arkadaslar,haber vermek istedim...

Daha önceki maçından bir görüntü.Demir Yumruk,umarım kazanır...
YouTube - Sinan Samil Sam vs. Danny Williams (https://www.youtube.com/watch?v=SZ7DCrMWI80)

pascal
17/06/2007, 03:38
hakkıyla yenildi... ayrıca çok sipiker gördüm bu kadar iğrencini görmedim...

shoparr_
17/06/2007, 12:43
spiker iğrençti kusturdu inanın..sinan göze darbeyi aldıktan sonra 2-3 raund daha birşeyler yaptı sonra iyice fenalaştı herifte işini bildi göze oynadı sinan sarılmalara başladı tabi..bence de hakkıyla yenildi ama millet spiker yüzünden şaşırdıysa onu bilemem.

ABNEW
17/06/2007, 13:59
Yaw bokstan falan anlamam ama o spiker neydi öyle:( TV ye bakmadan onu dinlesen bizimki açık ara önde.Sesini kısıp tv ye baksan ise bizimki harpten çıkmış gibi.İki boksörün yüzüne bakınca zaten kimin galip geldiği ya da geleceği anlaşılıyor...

kadoku
18/06/2007, 14:56
Sinan çok üzdü bizi ama bir hatırlatmada da bulunayım rövanş için anlaşmaya varılmış ve maç İstanbulda yapılacak Sinanın bu rövanşı alıcağını düşünüyorum, Sinanın gözü açılmasaydı o ABD liye ringi öptürürdü de yanlız rakipde hep göze çalıştı be abi, Sinanın gözüne aldığı her darbeden sonra gözünün hali hep gözümün önüne geliyor ya :( gerçekden çk zor şartlarda maçı tamamladı kaybetmesine rağmen asla ezilmedi. Spikere ise söyliyecek söz bulamıyorum daha maçın sonucu açıklanmadan Sinanı galip etti sonrada kıvırmaya başladı inşallah rövanş maçını bu adama anlattırmazlar, nerdee Orhan Ayhan..

ABNEW
18/06/2007, 16:24
Kadir, bokstan anlamadığımı tekrar söyleyeyim ama rakibin yaraya vurması zaten normal değil mi?Yani bizimki de rakibini yaralayabilmiş olsaydı sürekli o bölgeye çalışırdı sanırım.Tabi spiker aksini söylüyordu:)

kadoku
18/06/2007, 16:37
Rakibin maçı kazanmak için hep yaraya çalışması aslında normal de ben etik olarak doğru bulmuyorum adam hep oraya çalıştı hiç başka tarafa vurmadı, buna rağmen Sinan yenebilseydi çok süper olacaktı ama rövanşda bi şanssızlık olmazsa yener gibime geliyor, zaten ne olduysa o şom ağızlı spiker yüzünden oldu

ABNEW
19/06/2007, 02:20
Rakibin maçı kazanmak için hep yaraya çalışması aslında normal de ben etik olarak doğru bulmuyorum adam hep oraya çalıştı hiç başka tarafa vurmadı

Kadir bence kendisi etik değil yaw:D

pascal
19/06/2007, 03:25
Kadir bence kendisi etik değil yaw:D

ahahahha çok güzeldi yaw:D bence de abi etik değil. buarada röwanş maçında spiker olmaya talibim. o adamı oraya koydularsa beni de koyarlar heralde. en azından kimin önde olduğunu anlarım abi yaw...