PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar birşey soracağım...

vek66
19/01/2012, 18:42
biraz önce markete çıkayım dedim ve hazır çıkmışken bizim puntonun halini sormadan geçmeyeyim diye düşündüm. ekranda hava sıcaklığı -10 dereceyi gösteriyordu yanlız şöyle bişey kafama takıldı ilk marşa bastığımda cıty modu açık ışığı yanlış hatırlamıyor isem sürekli yanardı şimdi dediğim gibi ilk marş ile city ışığı sönüyor arac calıştıktan sonra tekrar yanıyor. bir kaç denememden sonra aynı şey ile karşılaştım ve biraz da tırstım itiraf etmek gerekirse. sizce bu durum normalmıdır yani havanın aşırı soğuk olması ilemi yoksa hep ısık sönüp yanıyordudu benmi fakedememişim...

alpimmm
19/01/2012, 18:48
Veli soğuktandır sanırım, bizimki de bu aralar soğuktan bi garipleşti :))

gorkem kaan
19/01/2012, 19:22
bendede son zamanlarda tam çalıştırırken city sönüyor çalışınca tekrar yanıyor.sanki aküm artık biticek gibi ama bilmiyorum 3 yıldır aynı akü :)

vek66
19/01/2012, 20:27
bendede son zamanlarda tam çalıştırırken city sönüyor çalışınca tekrar yanıyor.sanki aküm artık biticek gibi ama bilmiyorum 3 yıldır aynı akü :)

demek ki sizde de aynı bu şekildeyse tamamen soğukla alakalı olma ihtimalı yüksek ozaman

GP COSKUN
20/01/2012, 00:15
üşümüş üşümüş

vek66
20/01/2012, 00:26
üşümüş üşümüş

:)) vallahi bende çoşkun abi yorum yapacak diye bekliyordum. sağol abim. peki çoşkun abi merakımdan sormak istiyorum mantıken neden soğuk havada böyle bişey yapıyor olabilir..

Du Hast
20/01/2012, 00:38
benim akü arabanın orijinal aküsü. şu anda dışarısı -20 civarında. son canıyla marş yaptım tüm gösterge söndü. sabahta marşı çevirmeye gücü yetmedi takviye yapacak adam bulamadım 3. viteste inceden vurdurdum. 2 saatte bir inip çalıştırmayı düşünüyorum. haftasonu yumuşayacak hava. ay sonuna yetse bari akü.

taret
21/01/2012, 19:04
üşümüş üşümüş

kesinlikle :D

omer06
21/01/2012, 19:20
benim akü arabanın orijinal aküsü. şu anda dışarısı -20 civarında. son canıyla marş yaptım tüm gösterge söndü. sabahta marşı çevirmeye gücü yetmedi takviye yapacak adam bulamadım 3. viteste inceden vurdurdum. 2 saatte bir inip çalıştırmayı düşünüyorum. haftasonu yumuşayacak hava. ay sonuna yetse bari akü.
sana dizel araba vurdurulmaz demedilermi :D