PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 lü Sinyal Hk.

etufan
18/01/2012, 18:12
Merhaba,

Şerit değiştirirken falan kullandığım sinyal kolunu azıcık ittirerek verdiğim 3 lü sinyal bazen çalışmıyor ve kolu tam hareket ettirmek zorunda kalıyorum, bazen de tam sinyal verdiğimde sinyal 1-2 saniye sonra başlıyor. Bu sorunu yaşayan bilen arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler...

Ziyaretçi034
18/01/2012, 18:25
Merhaba,

Şerit değiştirirken falan kullandığım sinyal kolunu azıcık ittirerek verdiğim 3 lü sinyal bazen çalışmıyor ve kolu tam hareket ettirmek zorunda kalıyorum, bazen de tam sinyal verdiğimde sinyal 1-2 saniye sonra başlıyor. Bu sorunu yaşayan bilen arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler...

sinyalin sonra başlama olayını bilmiyorum ama, atıyorum sağa sinyal vermek için kolu hızlıca yukarı değdirip bırakınca devreye giriyor, kol tam kitlenmeden 2-3 saniye tutarsak kolun orada kaldığı süre kadar yanıyor.

Du Hast
18/01/2012, 21:28
soğuktan oluyor :)

etufan
19/01/2012, 12:28
soğuktan oluyor :)

Evet sorun havaların soğuması ile başladı, şaka gibi araba üşüyor demek ki :)

puntoturbom
20/01/2012, 12:46
Bu özellik alman araclarında da var . Gp lerin bazılarında var benımkınde yok. Sonradan kazanılabılecek bır uygulama mı ? servıs program vs atabılır mı ? bır bılen var mıdır ?