PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir' de kar keyfi

egzo-evo
15/01/2012, 21:06
çarşamba günü izmir' in yamanlar dağınada kar yağışı oldu. haftaiçi gitmek nasip olmadı ama cumartesi günü baba oğul karagöl tarafına tırmanışa geçtik. 2-3 günlük süre içinde kar biraz erimişti ama oğlumun her beyaz alanda durmak istemesi gitmemize değdiğini düşündürdü. hedef karagöl tesislerine kadar gitmekti ancak belirli süre sonra yoldaki karın yüksekliği ilerlememize engel olacak gibi gözüktü. çok uzun bir aradan sonra karla oynamak çok güzeldi :X

inşallah genel katılım bir organizasyonla herkesin çok hoşuna gideceğine inandığım karagöl tarafına bir kahvaltı düzenleriz. yol söylendiği gibi düzelmiş. maviyle yeşilin harmanlandığı kıvrım kıvrım yoluyla otomobil kullanmanın ayrı bir keyfini yaşıyorsunuz ::)

bu arada aynı şeyleri düşünmüşüz yalnız karda punto keyfi bir başka oluyormuş onu anladım :) videoyuda ekliyorum iyi seyirler :bye10000:

MVI_2935 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xnpk94_mvi-2935_auto)

evoefe
15/01/2012, 22:49
ben bu hafta denizli bolgesınde yeterınce kar gordum abı 5 sene gormesem aramam :D

Ziyaretci046
16/01/2012, 00:21
helal abi güzel valla punto karda başkadır :)

fiery_hunter
16/01/2012, 00:29
bayıldım :)