PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karter koruma

iris19
15/01/2012, 20:37
Sayın üyeler

cuma günü aracıma karter koruma taktırdım fakat sağ ve sol tarafta boşluk kaldı sanırım o boşluklara sonradan yine parça takılabiliyor fakat serviste parça kodlarını bilemediğim için bulamadık eğer parça kodlarıyla birlikte resimli veya resimsiz paylaşım yaparsanız sevinirim

gunaykarakas
15/01/2012, 20:47
Hafta sonu montaj dahil 140 tl gibi fiyat aldım ve tek parçaydı size maliyeti ne oldu öğrenebilir miyim?

tuncaykcd
15/01/2012, 21:16
tanıdık bir kaportacıya gidiyorsunuz. Kamyoncuların arka plakaların altına kestirdiği (ünlü yazıların olduğu bölüm) çamurluktan yarım metrekarelik kestirseniz aracın altına vida yerlerinden ve bir kaç sabitlemek için puntoyla 10 numara iş çıkartıyorlar 10 lirada veriyorsunuz tamam. her işi servise yaptırcaksak yola para saçmış oluruz. ben araçın içine kapılarına yalıtım malzemesi yaptırdım bide bu işi toplam 100 lira tutmadı şuan aracın karter koruma yerinde tek bir boşluk yok artı sesde yok her gün 60 km yol yapıyorum. 20 kmsi stabilize yol. lastik sesi ve aynadaki yağmur sensörü dışında ses gelmiyor. önce fiat fiorinom vardı (fiatfiorino.net sitesinin adminiydim şimdi kapattım siteyi) sırf dizel ve kapı sesi yüzünden verdim aracı bundada benzer sorunu (kapı vs. )duymaya başlıyınca baktımki bizim fiatlar servisden çok sanayiyi seviyor. Servisteki çoğu kalifiye eleman sanayide çırakken alınıyor ve benim gördüğüm ustalardan da duyduğum iyi adam kendine dükkan açar serviste çalışmaz derler buda tartışmalı...

iris19
15/01/2012, 21:51
Hafta sonu montaj dahil 140 tl gibi fiyat aldım ve tek parçaydı size maliyeti ne oldu öğrenebilir miyim?

evet bende140 tl ye yaptırdım.fakat o 2 parça olmadan bir fayda sağlamıyor.bulan olursa çok sevineceğim beklemedeyim